Blog Jazykové kurzy Jazyková škola přijímá peníze, žádné kurzy však nepořádá

Jazyková škola přijímá peníze, žádné kurzy však nepořádá

-
0 1890

Myslíte si, že jazyková škola s téměř dvacetiletou historií nemůže být špatnou volbou pro jazykový kurz? To stejné si myslely desítky rodičů, když vybíraly kurzy pro své děti. Kurz zaplatili, ale to bylo naposledy, kdy s nimi jazyková škola komunikovala.

Přitom podle internetových stránek Jazykové školy Astra byste nic nepoznali. Na první pohled ani na jejich facebookovém profilu – ovšem až do chvíle, než si všimnete příspěvků ostatních uživatelů. Tam najdete poškozené rodiče domlouvající se na společném postupu a také odkaz na pátrání po ředitelce jazykové školy Policií ČR.

Zajímalo nás, jestli existuje riziko, že jazyková škola stále přijímá studenty a od nich peníze. Rozhodli jsme se proto kontaktovat přímo jazykovou školu s těmito výsledky: mobilní telefon paní ředitelky je nedostupný, telefon v kanceláři nikdo nezvedá a na zprávu prostřednictvím jejich stránek přišla automatická odpověď, že se mým dotazem budou zabývat.

Zdá se, že žádní další zájemci o jazykový kurz nemůžou být podvedeni. I přesto jsme se roobrázek 2zhodli vyrazit do kanceláře jazykové školy a zjistit, zda se někdo nachází aspoň tam. Není asi překvapením, že jsme tam nikoho nezastihli a kancelář byla zamknuta. Podívejte se však na fotografii, kterou jsme na místě pořídili. Poznali byste z ní, že s touto školou je něco v nepořádku?

Pokud zrovna hledáte pro sebe nebo své dítě jazykový kurz, doporučujeme vám vyhnout se této jazykovce. Pokud patříte, nebo znáte někoho, kdo patří mezi poškozené, kontaktujte nás na mailové adrese redakce@jazykove.cz a my vám poradíme, jak dále postupovat.

Nadále se snažíme zjistit co nejvíce o aktuální situaci s touto jazykovou školou.

Photo Credit: Images_of_Money via Compfight cc
 

Podobné články

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář


*