Blog Let's get inspired (Česky) 4 myšlenky, kterých se musíte zbavit, pokud se chcete naučit cizí...

(Česky) 4 myšlenky, kterých se musíte zbavit, pokud se chcete naučit cizí jazyk

by -
6 44926

Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

6 Comments

  1. Článek psal naprostý mamlas, mamlasovitá na druhou. Naučit se cizi jazyk, znamená ho denně používat a začít v něm i myslet, mám na mysli váš vnitřní hlas. Každým dnem budete lepší. Důležitý je věk. Čím jste mladší, tím líp. Učebnice není důležitá. Když jste se narodili, tak vám matka nedala do kočárku učebnicí češtiny, aby jste si procvičovali konjuktiv plusqamperfekta. Silně pochybuji, že s vámi u kojení probírala příčestí minulé. Učte se mluvit a poslouchat. Vynikající je youtube. Stáhnu si německé skladby, texty písní a učím se spisovnou němčinu. Nebiflujte se gramatiku, jak to vidíte ve filmech, nebo ve svém okolí!!! V Rusku měli uzavřené město č. 25. Specializovalo se na americkou angličtinu. V tom městě byly americké obchody s americkým zbožím. Americké benzinky, americký kostel, motel, měnu, americké TV a radio programy. S Ameriky dovezené bouráky a všichni mluvili americkou angličtinou. Pokud jste promluvil rusky, přijelo komando, odvezlo k řece a strčilo vám do ní hlavu na dvě minuty. Podruhé na tři minuty, potřetí na čtyři minuty atd. Kousek dál byl hřbitov a na něm lidé mezi 18 a 37 lety. Nikdo mladší, nikdo starší. Do pěti let jste mluvil plynně anglicky.

  2. Ja som vyskusal mnoho jazykoviek. Vzdy som to po istom case nechal. Nevidel som vysledky, mal som pocit, ze mi to nepomahalo. Preto som na odporucanie kolegu vyskusal kurz anglictina bez biflovania a tieto onlie kurzy su mnohokrat lepsie ako jazykovky, ale zas kazdemu nieco ine zabera.

Leave a comment


*