Blog Ostatní FairList.cz je zase o kus jednodušší

FairList.cz je zase o kus jednodušší

-
0 1879

Zrušili jsme rezervační poplatek, a tak už nemusíte nic platit předem. Tlačítko „rezervovat“ jsme nahradili novým, pomocí kterého můžete zaslat žádost o rezervaci nebo se jen vyučujícího zeptat, jestli je v kurzu ještě volno.

Nově taky na stránkách www.fairlist.cz najdete i odkazy na vlastní stránky vzdělavatelů, takže si můžete ověřit, že informace, které zveřejňujeme opravdu platí. Ale nebojte, o žádné výhody nepřijdete – pokud zašlete žádost o rezervaci místa v kurzu prostřednictvím našich stránek, budete mít kurz o 5 % levnější.

Vedoucí projektu Kuba o této změně říká: „Umožňuje to zájemcům získání referencí a následný kontakt školy jedním klikem a bez starostí. A to je fér.“

bez2plateb6d

Zároveň s touto inovací také vyrážíme mimo Brno. Na našich stránkách tak nově najdete i jazykové kurzy z Prahy, Ostravy apod. Stáváme se tak celorepublikovým referenčním webem pro jazykové vzdělání. Pokud víte o někom, jehož kurzy by na FairListu neměly chybět, dejte nám vědět na dotazy@fairlist.cz. Abyste měli přehledu o tom, kde všude férové vzdělavatele najdete, přidali jsme k seznamu kurzů i jejich přehlednou mapu.

Mapa jazykovych kurzu

Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl projekt FairList.cz.

Podobné články

0 4624

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář


*