Blog Akce a zážitky Soutěž o letní jazykový kurz

Soutěž o letní jazykový kurz

Napsal/a -
0 2224

Na měsíc červenec jsme si pro vás připravili soutěž o slevu na skvělý letní kurz angličtiny. Pravidla jsou jednoduchá a zapojit se může každý.

Stačí jen napsat a uveřejnit článek na našem blogu v termínu od 1.7. do 25.7. 2013. Označit ho tagem „Soutěž“. Nasbírat pod tímto článkem nejvíce označení „To se mi líbí“ a výhra je vaše. Snímek obrazovky (35) Autoři tří nejlépe hodnocených článků (s nejvíce lajky na stránce) získají slevu 50 %, 35 % a 20 % na výuku v letním kurzu angličtiny jazykové školy Candid. Více o přínosech pobytových kurzů se můžete dočíst v tomto článku.

Letní jazykový kurz, o který se soutěží, se koná 11.-17. srpna 2013 v obci Vernířovice v Jeseníkách. Pokud se vám tento termín nehodí, nesmutněte – sleva je přenosná a můžete ji někomu darovat.

O čem psát?

Cokoliv vás napadne nebo jste zažili a souvisí to s jazykovým vzděláním či jazyky. Co vám dal zahraniční pobyt, jaký jste zažili jazykový kurz, co byste doporučili ostatním, před čím byste je varovali atd. atd. atd. Není se čeho bát, zvládne to každý.

Soutěž

Těšíme se na vaše články, jazykové :)

Jménem redakčního týmu
Martin Smutek

Photo Credit: daniel0685 via Compfight cc

Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář