Blog Akce a zážitky Channel Crossings na veletrhu práce Profesia days 2013

Channel Crossings na veletrhu práce Profesia days 2013

Napsal/a -
0 2813

Přední jazyková agentura Channel Crossings srdečně zve všechny zájemce o nové pracovní příležitosti a uchazeče o práci na veletrh Profesia Days 2013, který proběhne v 23. a 24 října v pražských Letňanech.konzultace

Jazyková škola Channel Crossings bude participovat na programu veletrhu Profesia Days 2013 jako jeho odborný garant. „Připravili jsme zajímavý program a moc se těšíme na návštěvníky veletrhu. Zajistili jsme pro ně testovací centrum, doprovodné vystoupení na hlavním pódiu, minilekce a soutěž“ uvedla Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové agentury Channel Crossings.

V testovacím centru Channel Crossings budou moci zájemci zdarma zjistit úroveň komunikačních dovedností. Testování proběhne v šesti jazycích – angličtině, němčině, španělštině, italštině, francouzštině a češtině. „Spolu s výsledky testu získá účastník též slevový voucher v hodnotě 500,- Kč, který může využít na mezinárodní jazykovou zkoušku,“ dodává Eva Havránková.

Nově se také budou konat minilekce klasických jazyků jako je němčina, italština, francouzština a angličtina, a dále též exotičtějších řečí – japonštiny, švédštiny, holandštiny, turečtiny a čínštiny. Každý si tak může pohodlně vyzkoušet, zda mu jazyk vyhovuje.

Channel Crossings je zároveň jedním z dárců hodnotných cen, které mohou vyhrát účastníci veletrhu. Výherci se mohou těšit na dárkové certifikáty na jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové audity a také na hlavní cenu, kterou je pobyt na jazykové škole ve Velké Británii.

Třetí ročník mezinárodního veletrhu práce Profesia days 2013 proběhne 23. a 24. října 2013 na Výstavišti v Praze – Letňanech. Vstup na veletrh je zdarma.

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář