Blog Ostatní Poděkování za podporu v soutěži o nejlepší jazykový blog

Poděkování za podporu v soutěži o nejlepší jazykový blog

-
0 2796

Soutěž skončila, vítězové jsou vyhlášeni a nám nezbývá než poděkovat všem, kteří nás podpořili. Ceníme si vaší podpory a utvrzuje nás to v tom, že děláme něco, co má pro lidi smysl. V tom budeme pokračovat, a pokud nám zachováte přízeň, můžeme to zkusit za rok znovu.

Do soutěže The Top Language Lovers bylo v roce 2014 přihlášeno 1276 stránek v pěti kategoriích. Blog Jazykové.cz byl vybrán mezi sto nejlepších v kategorii Language Learning Blogs a facebooková stránka mezi Top 100 Facebook pages.

Již toto jsme považovali za obrovský úspěch, ale soutěž tím nekončila. V další fázi probíhalo hlasování veřejnosti a hodnocení stránek odbornou komisí. Každé rozhodovalo o konečném umístění z 50 %. Po ukončení této fáze bylo vyhlášeno 100 největších jazykových nadšenců (20 z každé z pěti kategorií) z celého světa. Do tohoto Top of the tops už se Jazykové neprobojovali, ale i tak jsme s výsledky nadmíru spokojeni a bereme je jako výzvu ke zlepšení do příštího ročníku.

Výsledky si můžete prohlédnout tady.

Děkujeme tímto všem, kdo pro nás hlasovali a také těm, kteří nás podpořili mediálně zveřejněním článku:

Vážíme si vaší přízně, protože jde přeci hlavně o sdílení informací mezi lidmi a ne o to, vyhrávat soutěže. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na viděnou na našem blogu.

Za redakční tým
Martin Smutek

Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

Podobné články

0 5636

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář


*