Blog Inspirace Nejdůležitější věc při studiu jazyků

Nejdůležitější věc při studiu jazyků

-
1 6364

Pokud se podíváte na lidi ovládající spoustu jazyků, jako je např. Benny Lewis – autor knihy Fluent in 3 Months – je snadné podlehnout pocitu, že tohle nemůžete nikdy zvládnout a ustrnout v závistivém úžasu. Jak to dokázali? Jak se všechny tyto jazyky naučili? To není možné. Tomu je teď konec. V tomto článku se dozvíte, jaká jediná věc je k jejich úspěchu dovedla.

Chyba: hledání ideální metody

Spousta lidí si prostě myslí, že úspěch jejich studia jazyků spočívá pouze a jenom ve výběru vhodné metody. Snaží se získat kontakt na zkušené polygloty a ptají se jich, jakou metodu používají. A polygloti jsou rádi, že se jich lidi ptají a ještě radši, že jim můžou pomoct. A tak jim celí nadšení popíšou krok za krokem, jak se jazyk učili.

A tady nastává problém. Lidi si najdou skvělou metodu, která jim vyhovuje, ale uniká jim nejdůležitější věc pro studium jazyků. Abyste byli ve studiu úspěšní, potřebujete jednu věc. Bez té to prostě nejde.

Jakou?

Čtěte dál

1 2 Další
Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

Podobné články

1 Komentář

  1. Hezky den přeji a děkuji – potvrdili jste mou vlastni hypotézu – čas je ta nejdražší komodita světa. Jak budu během dneška !oprašovat“ svoji jazykovou výbavu? – používám k tomu web BBC Language Home a to nejen pro angličtinu a čím dál častěji se účastníím studia v rámci webu COURSERA – aktuálně běží úžasně zajímavý kurz právě na téma Learning better – doporučují!

Přidat komentář


*