Blog Inspirace Přijďte si pokecat na konverzace v angličtině a francouzštině zdarma

Přijďte si pokecat na konverzace v angličtině a francouzštině zdarma

Napsal/a -
0 11015

I tento semestr jsme pro vás díky velkému zájmu připravili konverzace v cizích jazycích zdarma. Klasicky se jedná o konverzaci v angličtině a francouzštině. A rádi bychom je rozšířili i o další jazyky. Zajímá vás, kdy se konají a co je na ně potřeba? Máme pro vás ty nejdůležitější informace.

Proč mám přijít?

Je to jedinečná příležitost, jak si procvičit cizí jazyk. A to jak s dalšími Čechy, tak i se zahraničními studenty, kteří jsou v ČR v rámci různých studijních programů. Máte možnost seznámit se s novými lidmi, kteří mají stejný zájem jako vy a třeba i najít novou lásku (opravdu se stalo).

Co si mám vzít s sebou?

V podstatě nic. Jen chuť přijít a konverzovat s lidmi, kteří se stejně jako vy chtějí naučit mluvit cizím jazykem. Alespoň minimální znalost jazyka je výhodou, ale není nutná. Můžete si přijít poslechnout konverzaci a učit se poslechem. Pokud chcete ale využít těchto příjemných setkání naplno, je potřeba se do diskuse zapojovat. Nikdo vás však nutit nebude. Je jen na vás, v jaké míře se zapojíte a nakolik konverzace využijete k vlastnímu zdokonalování cizího jazyka.

Co mě tam čeká?

Sejdeme se na předem daném místě, objednáme pití a povídáme si. Takže prostě jako když se potkáte s kamarády v kavárně nebo hospůdce. Jediná změna je, že se mluví cizím jazykem. Což mnohdy přináší vtipné situace, které jinde nezažijete. Všechno v uvolněné a přátelské atmosféře.

Kdy a kam mám přijít?

Angličtina

  • V úterý a čtvrtek v 18:00
  • Do kavárny v přízemí Moravské zemské knihovny v Brně

Aktuální informace najdete na Facebookové skupině anglické konverzace.

Francouzština

Aktuální informace najdete na Facebookové skupině francouzské konverzace.

!!!POZOR!!!

Aktuální informace ke konverzacím pro jaro 2015 najdete v tomto článku.

Photo Credit: David, Bergin, Emmett and Elliott via Compfight cc
Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář