Blog Akce a zážitky Symposium 2014 aneb Nejen cizí jazyky hýbou světem

Symposium 2014 aneb Nejen cizí jazyky hýbou světem

Napsal/a -
0 5079

Chcete být mladí, úspěšní a bohatí? Žádné rychlonávody bohužel neexistují a za úspěchem se většinou skrývá spíš krev, pot a slzy. Možná ale i přes vyhlídku nelehké cesty zvažujete, že se vrhnete do vlastního podnikání. Jedním ze způsobů, jak si začátek přece jen trošku ulehčit by mohla být podnikatelská konference Symposium 2014. Cílí na studenty, absolventy a mladé podnikatele a jejím cílem je nabídnout všem dostatek informací, které by mohli potřebovat do začátků podnikání.

Workshopy pro zkušenější

Pro zkušenější podnikatele je připravená série čtyř workshopů, které se věnují dílčím problémům, se kterými se můžou mladí podnikatelé na své cestě za úspěchem setkat. Počet míst na workshopech bude omezený, díky čemuž je možné zaručit intenzivní kontakt s lektorem. Témata workshopů jsou například hledání investorů a žádosti o dotace nebo konzultace internetových stránek s webdesignrem.

Pro všechny, kteří se workshopů zúčastní, je ještě před jejich zahájením připravený i řízený networking podle konceptu Minutového networkingu.

Přednášky pro všechny

Čtvrteční přednášky se budou věnovat především informacím potřebným pro začátek podnikání, posluchači se tak dozví, jak pečlivě připravit byznys plán, navrhnout internetovou stránku nebo jak budovat vlastní značku.

V pátek se obě skupiny spojí a dozví se více o marketingu, copywritingu nebo krizovém managementu. Přednášet budou špičky z oboru, mluvit bude například Karel Novotný, Vladan Hejnic nebo Roman Hřebecký.

Kdy a kde?

Akce se uskuteční 27. a 28. listopadu v Brně na Fakultě podnikatelské VUT. Více informací o události, kompletní program a registrace na www.symposium.cz. Aktuální informace i na Facebooku.

Uživatelský účet určený k publikování Vašich článků, které jste nám zaslali do redakce.

Podobné články

Žádné komentáře - přidej první :)

Přidat komentář