Blog Naučme se Angličtina online na engVid.com

Angličtina online na engVid.com

-
2 3359

Pokud chcete angličtinu procvičovat doma, ale nechcete utrácet za výukové programy, mám pro vás tip na vynikající internetovou stránku. A pokud vás baví sledovat videa, je pro vás tato stránka jako stvořená.

Stránka engvid.com je výborným nástrojem pro výuku angličtiny. Osm učitelů vám tady v krátkých videích trvajících 10 až 15 minut vysvětlí probíranou problematiku jednoduše a zábavnou formou.

Videa jsou v angličtině, je proto potřeba mít aspoň její základní znalost. Nemusíte se ale bát, že byste nerozuměli, u každého videa si můžete zapnout zobrazení titulků. A navíc jsou to učitelé, kteří se vás snaží naučit co nejvíc a přizpůsobují tomu i to, jak mluví.

Probírá se zde opravdu všechno: slovní zásoba, gramatika, mluvený i psaný projev a další přínosné věci. Každý učitel má svůj vlastní styl výuky a díky tomu si videa udržují vysokou úroveň zábavnosti a jen tak se neokoukají.

Všechny lekce najdete na webové adrese www.engvid.com a videa jsou zveřejňována prostřednictvím serveru youtube, kde se můžete přihlásit k odběru videí jednotlivých učitelů. Na stránce engVid.com si můžete videa libovolně filtrovat, ať už podle úrovně, téma nebo podle učitele. V současnosti je na těchto stránkách celkem 514 videolekcí.

Pokud se rozhodnete na této stránce vzdělávat, nebo už ji pravidelně navštěvujete, podělte se s námi o své zkušenosti.

Photo Credit: WorldIslandInfo.com via Compfight cc
Zdroj: wikipedia cc

2 Komentáře

Přidat komentář


*