Blog Studium Jak na jazyky online?Learn languages online!

Jak na jazyky online?Learn languages online!

Napsal/a -
1 4116

Šest let jsem se jako psycholog na londýnské škole snažil vytvořit učební program pro studenty, kteří školu berou jako úhlavního nepřítele číslo jedna. Každý pedagog či zaměstnanec školy je pro ně něco jako Joker pro Batmana, Lex Luthor pro Supermana nebo Rolling Stones pro Beatles. Jak zaujmout studenty z pozice „záporňáka“ v této odvěké epické bitvě? Člověk se nemusí pyšnit příjmením „Freud“ aby mu došlo, že v dnešní době vyhraje ten, kdo ovládá dvě superschopnosti: „cool“ a „high-tech“…

Tak jsem začal programovat první vzdělávací aplikace. Světe div se, měly úspěch. Postupně se pro projekt nadchli i mí kolegové a zejména mí zahraniční přátelé vytvořili něco, co by bylo škoda nepublikovat veřejně. A tak se dnes díky mým přátelům superhrdinům můžete zdarma učit jazyky online ve zcela unikátním a vysoce interaktivním provedení. Doufám, že Vás budou bavit alespoň tak, jako nás bavila jejich tovrba.

Náš projekt je k volném použití na:

www.nerdyparrot.cz

A protože video je víc než milion slov, návod na použití můžete shlédnout zde:

Have fun ;)

Ondřej Janek

www.nerdyparrot.cz

www.nerdyparrot.cz

1 Komentář

  1. Dobrý den všem. Nerdy Parrot je perfektní a za dva měsíce jsem se naučil víc než za rok ve škole. Bohužel mi ale nejdou už delší dobu stránky.cz otevřít. Hlásí server nenalezen. Nevíte co se děje nebo čím je to způsobeno???

    Děkuji za odpověď

    jiripeking@seznam.cz

Přidat komentář