Blog Studium 20 nejčastěji špatně užívaných českých slov – část 1.

20 nejčastěji špatně užívaných českých slov – část 1.

Napsal/a -
325 541511

A něco navíc

Jako odměnu za přečtení tohoto článku posílám nášup ve formě několika pravidel o používání číslovek.

Základní číslovky

Při číselném skloňování tvarů základních číslovek se žádné koncovky nepřidávají. Jednak to ani není ekonomické, a navíc je přece neslušné podezírat čtenáře z toho, že neumí skloňovat.

 • po 8 hodinách – nikoliv po 8-mi, 8mi, 8i hodinách
 • mládeži do 18 let – nikoliv do 18-ti let

Řadové číslovky

Řadové číslovky se v češtině označují vždy tečkou za číslem:

 • 5. verze = pátá verze
 • 17. listopadu = sedmnáctého listopadu
 • 1. místo = první místo

Přidávání koncovek k číselnému zápisu typu 5-tá verze, 17-tého listopadu, 1-ní místo není správně. V případě, že číslo je za substantivem, např. „bod 5“, a lze ho tedy vyslovit také jako číslovku základní, tečku nepíšeme.

Složené výrazy z číslovek

Pokud je potřeba napsat slovo složené z číslovek psaných číslicemi a jiných slovních druhů, píše se bez mezery a bez přidání jakékoliv koncovky za číslovku.

 • 2místná sedačka – nikoliv 2 místná sedačka,
 • 12strunná kytara – nikoliv 12-ti strunná kytara nebo 12ti strunná kytara.

Procenta, jednotky apod.

Na četné žádosti ještě přidávám správný zápis jednotek.

 • 3 % jsou tři procenta
 • 3% je tříprocentní
 • 8 km je osm kilometrů
 • 8km je osmikilometrový

Mezi číslem a značkou, pokud je substantivum, píšeme mezeru. Výjimku tvoří značky v místě horního indexu.

 • úhel 12° = úhel dvanáct stupňů
 • 12° pivo = dvanáctistupňové pivo

Pokud vám čeština dělá problémy, zlepšit si ji můžete v kurzech češtiny pro  Čechy.

Volně přejato z wikipedie cc, příručky UJČ a jiných internetů.

Předchozí 1 2
Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

325 Komentáře

   • No, to je ovšem smutné. Nikdy to tak nebylo, v PČP nic takového není. Je to jen nesmysl (hojně využívaný reportéry TV Nova).

   • Myslím, že slovo potenciální se používá pouze v souvislosti energií – potenciální energie. Kdežto potencionální je synonymem slov možný nebo eventuální.

    • Nikoliv. Potencialni je a byl jediny spravny tvar. Bohuzel, cesti jazykovedci pristoupili pred nedavnem ke kroku, kdy diky rozsireni patvaru „potencionalni“ mezi hloupym lidem se rozhodli ho uznat jako dosatecne rozsireny aby mohl byt zarazen mezi spisovan slova. Je to smutne, ze jazyk je prznen kvuli hlupakum.

     • Stupidní názor. Znám např. dost lidí s technickým vzděláním, kteří mají větší či menší problémy s pravopisem nebo občas nesprávně použijí nějaké slovo, ale to přece nevypovídá nic o jejich inteligenci. Kdo mluví nebo píše 100% správně? Nikdo. A takový informatik, který vyvine třeba nový počítačový program, má pro společnost mnohem větší význam než pedantský pseudoznalec pravidel, který kromě opravování chyb nic jiného neumí.

     • Jaký bohužel? Je úplně normální, že se jazyk vyvíjí, a vyvíjí se od toho, jak žije, ne jak je někde zapsanej. Klaun se taky psával „clown“ a jazykovědci se rozhodli standardizovat to jinak. Stejně tak museum, fysika a milión dalších věcí. Každej, kdo studoval alespoň chvíli lingvistiku, pochopí, že neexistuje žádná „praforma“ češtiny, ke který se musíme pnout. Už jazyk, kterej přebíráme, někomu kdysi připadal špatně.

     • Kdyby nebylo těch hlupáků, díky nimž se jazyk rozvíjí o nová slova, nebyla by ani čeština a Vy byste mohl maximálně tak výhružně mručet nebo vrčet, v každém případě však mlčet :-)

     • není pravda. Akademický slovník cizích slov uvádí obě možnosti. A ten vydává UJČ. Může vám to přijít smutné, ale ASCZ je normativní příručka, stejně jako PČP, takže jestli to tam je, nediskutujeme. Když tam bude třy, tak je to prostě dobře.

 1. Hezký článek, tak 18 věcí mě taky pravidelně tiše čílí. Jen ta flotila mi nesedí – to slovo myslim už zdomácnělo dostatečně, podobně jako tramway a trolleybus. Navíc ta kombinace angličtiny a přípony -illa mi vyloženě nesedí. A pak v článku trochu postrádám moje oblíbené dvěmi…

  • Tady je asi hlavní otázkou, jestli se to slovo používalo vždy jako flotila a tudíž bylo nesprávně přejato, ale jeho používání je správné. Nebo bylo přejato správně jako flota a je špatně používáno. Tramvaj a trolejbus, pokud se správně domnívám, zní stejně jako původní tvary, takže nejde o stejný případ. Tady by klidně stálo za to, zeptat se Ústavu pro jazyk český. :)

   • Trochu mne, upřímně, překvapuje, že oba dva máte konkrétní výhrady k chybnému užívání jazyka českého, přičemž současně opomíjíte důslednou interpunkci.

    • Ano, interpunkce je mou Achillovou patou. Netvrdím však o sobě, že jsem v používání jazyka českého bezchybný. Upozorňuji na nejčastější chyby, které považuji za nejtristnější a budu jen rád, když mě někdo upozorní na mé. :) Nerad bych, aby to vyznělo, že jsem ten nejchytřejší a odsuzuji všechny, kteří tato slova používají špatně. Chci jen pomoct těm, kteří mají zájem o svůj jazyk pečovat. Např. slovo protežovat jsem používal nesprávně, až dokud jsem se nepustil do psaní tohoto článku. Takže je to poučení i pro mne. :)

     • velice se mi libi ze diskutujete o pouzivani ceskeho jazyka myslim ze zachovat si jazyk v dnesni globalizaci je vic jak dulezite, ale moc me zamrzelo ze jsi pouzil „nejtrisnejsi“ kdyz mame tak krasne slovo plne vnitriho vyznamu „smutne“ nejtristnejsi me opravdu nic nerika a tady se promin mluvi i o cistote jazyka. Omlouvam se ze chybi hacky ,carky ale pisi ze zahranici a na klavesnici je nemam.

     • Toto slovo jsem zvolil, protože více souznělo s pocity, které jsem jím chtěl vyjádřil a lépe vystihlo významový odstín mých emocí. Pocitově ho vnímám trošku jinak než „smutný“.

   • Pokud se slovo flotila užívá, jedná se o platný lexém. Jazyk jej adaptoval, nelze jej vylučovat, pokud už takto zdomácnělo. Pravopisné chyby jsou věcí jinou (většina ostatních slov), v případě tohoto lexému je to však spíše hyperkorektní.

   • Problém posunu významu slova „flotila“ mne nijak netrápí, ježto nejde o ojedinělou záležitost – k významovým změnám dochází nejen v češtině, ale i v dalších jazycích, jež si slova z jiných jazyků vypůjčí. Několik příkladů z řečtiny:

    1) Pedagog – řecký „paidagógos“ byl otrok doprovázející chlapce do školy. Učitel je „didaskalos“.
    2) Olympiáda – (řec. „olympias“, 2.p. „olympiados“) bylo čtyřleté období mezi Olympijskými hrami – nikoli hry samotné, ty se nazývaly „ta Olympia“ (plurál neutra).
    3) Předložka (a předpona) „anti“ vyjadřuje směnu, výměnu, zastoupení či rozdíl (prodat / vyměnit něco za něco, učinit něco za / místo někoho, tvrdit něco na rozdíl od tvrzení jiného), nikoli odpor či nepřátelství (tedy význam „proti“), jež se vyjadřuje předložkou „epi“ se 4. pádem.
    4) „Pathétikos“ – je „podléhající citům, vášním“, „trpící“ či „passivní“, v češtině pak spíše „na city hrající, srdceryvný“ a v angličtině „trapný“.
    5) „Sympatheia“ – je sdílení citů, tedy 1) soucit, 2) zalíbení. V angličtině jen v prvním významu, v češtině jen ve druhém.

    Jindy naopak hostitelský jazyk uchovává význam bližší původnímu, kdežto v původním jazyce došlo k posunu: např. „tragédie“ se významem shoduje se starořeckým „tragóidiá“ (alespoň ve smyslu divadelní hry – označení neblahého stavu či události tímto slovem už je rozšíření významu), kdežto v nové řečtině slovo „tragoudi“, jež je stejného původu, znamená prostě „píseň“.

    • Ten komentář o posunech ve významu přejatých slov je skvělý, díky za něj!

     Jediné čemu v článku nemůžu věřit (no, prostě se mi to nelíbí) je „perzekvovat“ a „exekvovat“, to by pak měl být i „exekvtor“? :)

     • Tak vidím, že exekuci už tu někdo nadnesl, takže odpověď už znám :)

     • Hádám, že to má cosi společného s tím, že U je v latině V. A bůhví, jak se to čte, pokud je to teda pravda.

 2. Vytáčí mě mnoho dalších slov, která se snažím trpělivě vysvětlovat třeba v internetových diskuzích. Nejhorší je HOLD místo holt ve smyslu bohužel,nikoli pocta. A standard píší lidé s „t“, pletou si to se standartou. Chtěla bych pracovat pro Ústav, škoda,že jsem češtinu nestudovala :(

 3. K těm číslům bych rád vypíchnul i psaní procent, jak píšete: 20 % (dvacet procent) × 20% (dvacetiprocentní).. Mám pocit, že je to důležitější než příklad „2místná sedačka“ :)
  Jinak díky za článek; teď ještě aby to k něčemu bylo.
  Pěkný den všem!

  • Problém psaní procent je poněkud složitější. Na jedné straně jsou gramatická pravidla, na straně druhé jsou technické limitace elektronické komunikace. Pokud posílám e-mail, zásadně mezery před symbolem „%“ (a také před jednotkami) nedělám, protože hrozí, že zde bude vložen konec řádku. Znak nezalomitelné mezery nelze ve formátu čistého textu bezpečně odeslat tak, aby byl správně interpretován příjemcem, tedy není vhodný; odesílání e-mailu ve formátu html nebo dokonce jako běžného dokumentu v příloze prázdného textu je sice pružnější, ale ne o moc příjemcem bude interpretováno jako technická negramotnost.

  • Není lepší napsat dvoumístná sedačka? Jedna korektorka mi sdělila nepsané pravidlo, že snad číslovky do deseti se nepíšou číslem, ale slovem.

   • Ano, to je rozhodně správně, dvoumístná je správně, 2místná je sice gramaticky taky dobře, ale používat by se nemělo.

    Díky za článek, mě osobně nejvíc dráždí ta čísla. Vrchol, co jsem zatím viděla, bylo „2-vou letý chlapec“. O prodeji cigaret do 18-ti let ani nemluvě.

    A taky mě drásá díky x kvůli. Když to někde řekne, budiž, ale u psaní by se mohl zamyslet.

 4. „Víc zajímavý, nejvíc vhodná, víc veselý…“ – to je další případ, který tam chybí, a přitom je v posledních měsících, možná už letech, ještě častější (víc častý! :D ) než uvedené (snad kromě bysme). Prostě mor nestupňování přídavných jmen. K vidění/slyšení denně nejen v médiích.
  Pokračovat se dá i „ulicí Vinohradská“ místo Vinohradskou ulicí, „na (v) ulici Voctářova“ místo Voctářově ulici…

   • Nevidím problém ve stupňování přejatých slov. Výrobek může být kvalitnější, ale nemůže být dokonalejší. Toto není něco, co bych vymyslel, ale je to názor jazykovědce, se kterým jsem se ztotožnil. Chápu, že je to námět pro další diskuzi. Velice nerad slyším, nebo čtu, výrazy jako jsou „ideálnější“, „optimálnější“, dokončenější“. Slova „ideální“, „optimální“ a „dokonalý“ atd. vyjadřují konečný stav a nelze je tedy stupňovat. Kontroverzním slovem, které řadím to této skupiny je také „inteligentní“. V tomto případě raději použiji výraz „chytřejší“, nebo opíši vyšším IQ.

  • Tohle ještě nic není, protože už je dnes běžně k vidění i slyšení „víc zajímavější“ potažmo „víc veselejší“…

  • Ale u Foresta Gumpa je „můj nejvíc nejlepší přítel“ kouzelné …

 5. standard x standart je klasika, která by už snad měla být možná psána oběma tvary :) Ale co mi rve uši snad úplně nejvíc je slovo „pětseti“ místo „pětisty“

  • Chápu, že někomu v singuláru souzní standard a standart natolik, že je ochotně zamění, přestože standart není nic (narozdíl od standarty). Co takhle plurál: že někdo něco špatně vyslovuje, prosím, ale fakt byste i v písemném styku stejně ochotně zaměnil několik standardů a několik standart?

 6. Též extravert vs extrovert – verze s neexistující předponou extro- je sice už slovníkem cizích slov tolerovaná a užívaná častěji, ale to nemění nic na tom, že ta latinská předpona zní extra- a v podobě extravert byl ten termín psychology zaveden.

  • V anglictine se pouziva extrovert/introvert a v Oxf. slovniku je puvod slova datovan do zacatku 20. stoleti a predpona extro je definovana jako varianta predpony extra- podle vzoru intro- (viz introvert – to se cesky rika intravert?). Extravert se jiz temer nepouziva, pouze jako technicky termin v psychologii. Neni to obdobne v cestine? Asi tak, jako psychologove zavadeji termin sko’r misto sko’re, pro hodnoceni vysledku ruznych skal..

    • Natašo, děkuji za velmi přínosný příspěvek v tradici malé české dušičky. Možná byste se mohla zamyslet nad tím, že již po nějakou dobu ne všichni Češi žijí jen v České republice, a tudíž nemohou na všech počítačích instalovat českou klávesnici. Co jste svým příspěvkem chtěla získat, nevím, ale v kostce jste vyjádřila to, co nám nejvíc škodí. A všimla jste si, že počítač neumí rozpoznat, že jste jako Nataša napsala a ne napsal? To je able blbej, co?

   • „pouze jako technicky termin v psychologii“ – uhodil jste hřebíček na hlavičku – to slovo totiž JE odborný psychologický termín. A laická veřejnost ho při převzetí zkomolila.

    „to se cesky rika intravert?“ – zde jste uhodil hřebíček podruhé, tentokrát neúmyslně. Ona veřejnost se zjevně iraciálně domnívala, že tam existuje nějaká jazyková symetrie a ta dvě slova mají mít z nějakého důvodu stejnou samohlásku. Jenže nemají – v latině je pouze extra- (ven) a intro- (dovnitř).

    Můžete to snadno nahlédnout u ostatních přejatých slov: extrapolovat (nikoliv extropolovat), extravagantní (nikoliv extrovagantní), extra (nikoliv extro), extraliga (nikoliv extroliga), atd. oproti introspekce (nikoliv intraspekce), v angličtině introduction a jiné.

    PS: A ano, skór je také běžně používaný psychologický (a statistický) termín.

 7. Kdyby jazykovědci tak zhruba před dvaceti lety nebyli líní, mohli uznat běžně používané bysme jako správné. Tím pádem by pošahané „by jsme“ nikdy nevzniklo, protože by bysme nikdo neměl ve Wordu červeně podtržené.

  • Bysme je odpudivý patvar, by jsme také. Nechápu, co je těžkého na tom, naučit se říkat a psát slovo bychom, byste, bys a podobně.

   • V hovorové češtině tvar bysme uznávám a samozřejmě používám, protože když byste, tak i bysme, tak jako jste/jsme. Právě pro tuto příbuznost tvarů první a druhé osoby se většina populace dopouští použití tvaru bysme.
    A protože někomu cosi utkvělo v hlavě ze školy a někomu napoví automatická korekce (tedy že bysme je špatně), napíše řada lidí „by jsme“, za což bych střílela.

   • Přestože nad pokřivenými tvary pomocného slovesa podmiňovacího způsobu sám zoufale úpím, vidím je jako přirozený vývoj, ježto jde o časování, jež se úplně vymyká paradigmatům současné češtiny. Jde vlastně o starý aorist, jenž ve spojení s činným příčestím na „-l“ (tedy tvarem, který dnes nazýváme minulým příčestím činným) vyjadřoval děj ukončený před jiným dějem v minulosti. Odtud byl z časové funkce transponován do významu způsobového (uskutečnění děje A před dějem B začalo být chápáno jako podmínka k uskutečnění děje B). Po zániku starých jednoduchých minulých časů v češtině (ve 14.-15. století) tvar tohoto slovesa ztratil oporu v analogii s aoristy dalších sloves a objevují se novotvary. Již v textu z 15. století jsem narazil na podobu „bychme“ místo „bychom“. Tvar „by“ se začíná chovat zčásti jako modální částice a proniká do 3. os. pl. za původní „bychu“. Naopak ve 2. os. sg. k původnímu „by“ přistupuje „-s“ a vzniká „bys“ (tedy vlastně „by jsi“ analogicky podle minulého času „dělal jsi“ -> „dělals“). Ruku v ruce s tím je tvar „byste“ chápán jako „by jste“, podle něhož vzniká analogicky „bysme / by jsme“. V podobě „by + přít. čas slovesa být + minulé příčestí činné“ – k němuž čeština ve vývoji směřuje – se podmiňovací způsob ustálil ve slovenštině (čakal by som). Ve slovinštině je pouze „bi + minulé příčestí“ (čakal bi, čakali bi), víceméně shodná je situace ve východoslovanských jazycích (kde je navíc závazné vyjádření podmětu a nepřítomnost tvarů slovesa „být“ je dána spíše obecným zánikem jeho tvarů v přít. čase). Naproti tomu bulharština a srbocharvátština uchovávají starší stav (tedy shodu tvarů ve 2. a 3. os. sg. a rozdílné tvary ve 3. os. sg. a 3. os. pl. – bulh. 1.sg. bich, 2.sg. bi, 3.sg. bi, 1.pl. bichme, 2.pl. bichte, 3.pl. bicha). Všimněme si, že z těchto jazyků nevymizely zcela ani staré jednoduché minulé časy (aorist a imperfektum), jež jsou zej. v bulharštině stále velice živé.

   • Naprostý souhlas. Bohužel se tento paskvil rozšiřuje snad rychleji, než mor. A stejnou rychlostí zabíjí správnou češtinu. Vysvětlení? Dříve každý, kdo chtěl mluveným slovem vydělávat, obohacovat, vládnout v médiích,prostě cokoli, musel být jedničkář z českého jazyka na slovo vzatý.Dnes slyšíme patvary bysme a bysem v kině, ve filmu, ve zprávách,v televizi v rádiu, při projevech, bohužel i v posluchárnách..patvary bysme, byjsme by jsme, bysem, by jsem, byjsem, čteme v novinách, v knížkách, v reklamách, prostě všude. A toleruje se to ke škodě češtiny i vzdělanosti obyvatel ČR. Nějaký nevzdělaný pablb, který se dostane na post, na kterém nemá co dělat, to pouští do světa a lidé se toho chytají…znáte to, je pro to takový starý, hezký příměr…jako Ho*no košile. Najdou se zástupy těch, kteří říkají, že je to správně! Těch, kteří říkají, že je to JEN nespisovně, jako třeba modrej, ale napsali by modrý.Pro mne, tedy, nespisovná mluva a mluva paskvilní je pořád velký rozdíl. Pracuji s dětmi a od 3 let je učím, že bysem se neříká, správně je bych. Je to dřina,ale dokonce jsem se setkala s tím, že jedna z holčiček opravila maminku, která se kupodivu zarděla a dala jí za pravdu. Podívala se na mě a dodala: „Budu se muset nad tím zamyslet. Dřív jsem mluvila správně,ale tou dobou pošpatnělý jazyk je všude a člověk tím nějak načichne. Mám dítě a učím ho takovou hnusotu.Díky, že jste mě na to upozornila.“
    Klobouk dolů.Určitě se najde někdo, kdo by mi vynadal, co se pletu do výchovy cizím a „že určitě patřím mezi ty přiblblé abychomky, jako se jim smál jeho táta, když byl na studiích a vyprávěl mu o tom.“ I s tím jsem se setkala u člověka na pohled bystrého a inteligentního, kterého jsem upozornila, že říkat na stupínku mezi studenty, kteří lační po vzdělání, slovní spojení jako „abysem vám to nějak vysvětlil“, je opravdu tristní.

 8. Zase jsem neprožil dnešní den nadarmo. Neznal jsem a netušil jsem, že ližiny a lyže spolu nemají pranic společného, a že „lyžiny“ vlastně vůbec nejsou ve slovníku jazyka českého.

  Nicméně po vyhledání Googlem – lyžiny 465.000 (vesměs prodej) X ližiny 200.000 (vesměs diskuze o českém jazyce) – asi zůstanu u nesprávného tvaru. To abych v nikom nevzbuzoval pocit, že nevim jaké Y se píše ve slově lyže.

  Mimochodem, není toto způsob, jakým se vyvýjí jakýkoliv jazyk.

 9. Pořád slyším v televizi i v rádiu „zranění kolene“ . Podle mého skromného názoru je koleno bez kolena, tzn podle vzoru město, nebo se pletu?

  • S výrazem ‚kolene‘ a ‚ramene‘ jsem také měl problém, ale podle Ústavu pro jazyk český je u neuter označujících části lidského těla přípustná i koncovka -e.

  • Z historického hlediska máte s kolenem pravdu, jenže už před nějakými 500 lety začalo koleno přebírat tvary od slov jako semeno a rameno, u kterých jsou podoby „bez semene, k semeni“ původní. Stalo se to proto, že původně ta slova měla první pád „sémě“ a „rámě“ (a tedy se skloňovala úplně jinak než město), ale pak se změnil do dnešní podoby, aby se přiblízil ostatním tvarům (tedy právě rameni, semeni apod.) a aby taky obsahoval hlásku „n“. Podobně je to s kamenem (kdysi pradávno měl první pád „kamy“ místo „kámen“), u kterého je druhý pád „kamene“ zcela bezproblémový i dnes. No a abych to shrnul, už před pěti sty lety se začaly objevovat nepůvodní podoby „bez kolene“, takže už je můžeme považovat za „tradiční“ ;)

 10. Velmi ošklivý germanismus (nebo primitivní přenos z angličtiny) je dnes hodně užívané spojení „budu se soustředit“. Nahrazuje „soustředím se na“ nebo „budu se soustřeďovat na“.

  • Co třeba výraz typu: „budu vidět“ ve smyslu: „Zítra budu vidět, co dostanu za známku.“ Z toho se mi otevírá / otvírá kudla v kapse? ((o:

  • … není nejspíše germanismus. Tento hrozný tvar, z něhož se mi dělá husí kůže, dokládá ztrátu citu pro slovesný vid, jež má příčinu ve skutečnosti, že se nedokonavý protějšek „soustřeďovat se“ v užívání téměř nevyskytuje. Podobný problém je se slovesem „vejít se“, jež se užívá v dokonavé podobě i tam, kde bychom mohli čekat tvar nedokonavý – s nedokonavou variantou „vcházet se“ jsem se ovšem v životě nesetkal. U toho slovesa lze rovněž tu a tam zaznamenat futurum v podobě „to se tam nebude vejít“, jež je pochopitelně u dokonavého slovesa chybná, odráží však ztrátu povědomí o správném vidu daného slovesa.

   Najdeme ovšem i taková slovesa, u nichž ztráta povědomí o vidu pronikla i do spisovného jazyka, včetně následně dotvořených vidových protikladů:
   – „Doufat“ je původně dokonavá forma nedokonavého (a již zaniklého) „úfati“.
   – „Tropit“ je sekundárně dotvořeno ke slovesu „ztropit“, jež bylo původně nedokonavé („stropiti“ – dělat, tvořit, původně stavět přístřešek – souvisí s pod. jm. „strop“) a mělo dokonavý protějšek „ustropiti“.

  • Staré alternace.
   1) „Z“ vzešlo ze starého „dz“ a to je výsledkem vývoje praslovanského „d+j“. Příkladů je celá řada (povědět X pověz, sázet X zasadit).
   2) Kontrast „e“ X „í“ je výsledkem vývoje alternace krátké a dlouhé dvojhlásky, tedy „ě X ie“ (stč. řěditel X řiediti). Krátké „ě“ přešlo v „e“ (nenásledovalo-li po labiále či dentále, tedy po „p,b,m,v“ či „t,d,n“), z dlouhého „ie“ je dnes „í“ (stačí porovnat češtinu se slovenštinou, jež „ie“ uchovala). Jiné příklady: řekl X říci, vím X vědět a mnoho jiných.

 11. Přestože je tato stránka užitečná, musím se ohradit proti výkladu u psaní mezer. Procenta a stupně nelze srovnávat. Údaje ve stupních se totiž píšou vždy bez mezery, ať už se jedná o význam „pět stupňů“, nebo „pětistupňový“.
  Zdůvodnění viz Internetová jazyková příručka z ÚJČ. Doporučuji čerpat pouze z ní, nikoli z Wikipedie a dalších internetových zdrojů typu http://www.pravidla.cz.

  „Číslo a značka se umísťují na stejný řádek (viz Zalomení řádků a nevhodné výrazy na jejich konci). Značky v místě horního indexu se připojují bez mezery, např. v čase 30” = v čase 30 sekund, pivo 12° = pivo 12 stupňů, úhel 20–30° = úhel 20 až 30 stupňů.“

 12. Užitečné a zajímavé, ale s flotilou jste papežštější než papež. Slovník spisovné češtiny flotilu definuje jako „oddíl válečných lodí“, což dle mého názoru plně odpovídá tomu, jak je v češtině uvedený výraz používán. Dedukovat z španělské analogie, že bychom proto měli používat slovo flota, mi připadá nesmyslné – prostě se význam toho slova po zdomácnění v češtině posunul oproti originálu, takových případů najdete plno. Vyžadovat výhradní používání loďstva zavání rozvidem atp. Ale jinak fajn – akorát bych tedy rád potkal člověka, který říká motlitba – to už spíš verlyba.

  • Ale my nikoho nenutíme tyto výrazy používat. Jen chceme ukázat, že ne všechno, co se říká a píše je správně. Věřím, že naprostá většina lidí, které tento článek oslovil, dokáže sama rozeznat a říct si, co chce používat a co ne. :-)

   • To si nerozumíme – netvrdím, že někoho nutíte, nýbrž polemizuju s tezí, že je to používané špatně. Pokud jsem pochopil váš text, vycházíte jen z toho, že je význam posunutý oproti španělštině, což mi připadá lhostejné, tak to v jazyce chodí často, že zdánlivě identické slovo není ve skutečnosti ryzím ekvivalentem.

  • výkladový slovník říká „oddíl válečných lodí“ a tak se to i v běžné řeči používá, prostě tu nejsem schopen najít ten problém

 13. „Pojďme si projít pár chyb, které jsou nejčastější, a ve správné podobě je uvidíte už jen zřídka.“

  Jinými slovy: existuje jakási správná podoba chyby, kterou dnes jen zřídka vídáme ? Chápu to správně ? :)))))))

 14. Některé záležitosti jsou pochopitelné. Avšek je taky docela dost těch, které jsou zcela nesmyslné. Jazyk se vyvíjí tak, jak se vyvíjí lidé, kteří ho používají. NIKOLIV tak, jak řekne na univerzitě nějaký namyšlený ňouma co se nedovede za žádnou cenu zbavit pocitu, že jedině on ví nejlíp jak se co má psát a vyslovovat. To by tak hrálo aby nám ještě jazyk určovali nějací „vedoucí“. To bychom tu taky mohli mít nakonec něco jako newspeak z románu 1984 :-)

 15. Tento člověk nemá očividně co na práci, aby se zabýval takovými blbostmi. Pokud se má jazyk vyvíjet, tak se má měnit podle toho jak vyhovuje lidem. Používáme ho, abychom se dorozuměli! Nechápu proč Češi musí všechno komplikovat, pak se cizincům nechce čeština učit a hezky vymírá, ale trvejme si na svém a říkejme si jak je to překrásný jazyk! Upřímně, v životě jsem neslyšela slovo flota a zní to super zastarale! Měli by to změnit ve slovníku spisovné češtiny. A výraz protežovat?! To je sranda ne?! Vždyť to ani nezní česky! To slovo bylo očividně špatně přejaté! Vždyť když to čteš česky, tak ti tam ten háček automaticky naskočí Zkus to přečíst bez háčku ve větě, to je nemožné! A k úvodu tohoto článku… výrazy tudíž, kdybychom, není-liž… běž na rande, použij je ve větě a věř mi, že večer budeš ty ten degenerovaný! Zajímalo by mě, co myslíš výrazem přirozeně se vyvíjet, protože mi přijde, že žádný vývin nepodporuješ.

  • Když vám to připadá jako blbost, tak co že ještě ztrácíte čas odpovídáním? ;-)
   O „vývoji“ by se dalo docela solidně polemizovat, totiž jestli se jedná o „vývoj“ nebo o „degradaci“, záleží jen na úhlu pohledu. Čeština nevymírá, je dost takových cizinců, kteří se ji učí právě proto, jak je zajímavá, a že není světový jazyk, to jistojistě nezpůsobila její komplikovanost…
   A věřte mi, že „výrazy tudíž, kdybychom, není-liž“ a podobné už jsem na rande slyšela a dala za ně plusové body – a kdyby mě na rande někdo zval “ co kdybysme šli tam a tam“, tak s ním nikam nejdu ;-)

   A neodpustím si poslední poznámku: „protože mi přijde“ píše Nuda – Vám něco chodí? Myšlenky vám běhají na nožičkách? ;-) Správně je „připadá mi / zdá se mi / mám pocit, že…“

 16. Opravdu jde o nejčastější chyby? Z jakého vycházíte vzorku dat? Nebo jde jen o ty frekventované případy, na které ve svém okolí narážíte? V jednom komentáři takový původ i zmiňujete. Myslím, že v komentářích padlo několik jevů (dvouma, tip typ), které jsou jistě častější např. než „motlitba“.
  Každopádně díky za pěkné tipy. Tvar „perzekvovat“ jsem neznal.

 17. …za zveřejnění správného tvaru slova vířivka (voda v ní víří, nekoupou se v ní výři). Na netu má bohužel mírnou převahu výřivka…

 18. Taky mi ve výčtu chybí třeba výjimka, standard, potenciální, tip/typ, holt/hold, „podpadky”, nesprávné užití „díky” (díky chybě propadl, díky ohni uhořel, veselme se!) apod.

  Sami si pak dejte pozor na správné psaní českých uvozovek, na mnoha místech máte místo českých nahoře a dole tenhle anglický patvar ;) “Tos nečekals,”

  • Vychází z latiny: exsecutio (vykonání) X exsequi (vykonávat). U slovesa bylo u neslabičné, vyslovované asi jako angl. „w“. Tak se, koneckonců, stále vyslovuje např. v italštině, kdežto čeština, němčina a mnohé další jazyky, nemajíce „u“ jako neslabičný prvek stoupavé dvojhlásky, jej nahradily labiodentálním „v“.

 19. Vyborný článek! Taky přispěju svou troškou do mlyna. Mě rozčilují nápisy na dopravních značkách: Vjezd povolen – mimo aut… . Přece mimo se pojí se čtvrtým pádem, takže správně jedině mimo auta. Snad nejsem úplně „mimo mísu“.

  • to je přec dávno patrno: ústav, aby přežil, neboť financují nedouci, čas od času sníží nároky a povolí k***tiny. třeba brejle, to bych blil, velebnosti.

 20. Užitečný článek, čeština je mé hobby :-).
  Dovolím si jen podotknout, že i chyby v interpunkci člověk vidí všude, kam se podívá.
  Bohužel i zde, v úvodním textu:

  …Pojďme si projít pár chyb, které jsou nejčastější, a ve správné podobě je uvidíte už jen zřídka.
  (Před a nemá být čárka, jsou zde dvě věty vedlejší přívlastkové a jejich vzájemný poměr je slučovací.)

 21. Já nejvíc trpím při zbytečném (nad)užívání cizích slov, případně zbytečných předpon a zvratných částic, když čeština má mnohem hezčí/kratší ekvivalent. Typicky: (něco) artikulovat -> (něco) vyjádřit, (vy)komunikovat ->projednat, artikl -> výrobek, zboží, pojďte si dál -> pojďte dál apod. Je mi jasné, že tohle prznění vzniká hlavně na manažerské úrovni (vlastně bych měl použít úrovni vedoucích, ale manažer už mi přijde rozumně zdomácnělé), ale to neznamená, že by tak měli hovořit např. mluvčí nebo psát noviny.

 22. Já jsem alergická na slovo „samozdřejmě“ :-) a na záměnu předložek „s“ a „z“. A „my“ – „mi“, jako my všichni. Dokonce se lidi i hádajít, že „mi“ všichni je správně. :-)

 23. osobně zbožňuji dvojí stupňování přídavných jmen. „Situace je více složitější“ nebo „čím dál více napjatější“ a podobně. Zvěrstvo, používané naprosto běžně v médiích – která – alespoň pokud jde o veřejnoprávní zpravodajství – bych rád považoval za výkladní skříň spisovného jazyka.
  Další jev, který miluji je chybné používání cizích slov. A nejraději to mám v situaci, kdy napříč veřejným prostorem zní stejná chyba. Příkladně by mě zajímalo, kdo je původcem nesmyslného používání slova „inherence“, které podle slovníku cizích slov znamená „vnitřní příslušnost, sounáležitost, neoddělitelnost“, v překladu z angličtiny „inherit“ znamená „dědictví“.
  V českém newspeaku posledních měsíců je běžně používáno ve spojeních jako „nepřípustná inherence do nezávislosti soudů“ a podobně. Tedy ve významu „vměšování“. Druh nesmyslu, za který bych fyzicky trestal.

  • „čeština“ kromě chyb v interpunkci přidal další perličku, která je častá: „příkladně“ místo „na příklad“.

   • Spíše bych řekl, že došlo k záměně se slovem ingerence, které je odborným právním termínem pro zasahování, nebo ovlivňování.

    • a tady bude pomyslné BINGO. Takže soudruzi, používající ten výraz blbě, jsou skutečně pouze a jen velicí suteréni, kteří, přestože se nezřídka ohánějí tituly (např. PHDr. JX Doležal), se řadí po bok ostatním hlupákům, kteří používají výrazy, které neznají. A to pohříchu tam, kde je český výraz výstižný a po ruce. No, měl by si pan JXD, Lessy a jim podobní uvědomit, že užívání cizích termitů sebou nese určité rizoto. U Lessyho je to ještě o něco legračnější, neb vtip o heligónu, suterénu, termitech a rizotu je o policajtovi :-)))

  • Inherence – anglické přídavné jméno je inherent s významem „neoddělitelný, příslušející, sounáležitý“, tudíž něco, co je v něčem/s něčím neoddělitelně spjato. Odvozeno od slovesa inhere, ne inherit.

  • Ano, také mi prznění stupňování pije krev. A je, což nechápu, i dosti nakažlivé. Někdy lze vystopovat i původce nákazy. Například u fotbalových přenosů byl hlavním nositelem nákazy spolukomentátor Táborský.

 24. Přidala bych časté chybné psaní „jsi se“ místo správného „ses“.
  „Jak jsi se dostal…?“ místo správného „Jak ses dostal?“ atd.

  To že je „by jsme“ špatně, je celkem známé, tohle je taky nešvar. A moc se o něm neví…

 25. Já mám tiky, když slyším červené jablka, pokrčené kolena, časové pásma apod. A mezi další zabijáky bych uvedla obouch, obouma dvouma, oslovení pane Novák, nakrmím králíci, nalila jsem tam pět konvích vody, je tam hodně nádobího, deset nových staveních, ale za to o nových stavení, schrnout poznatky, čarodejnice a zrdcadlo.

  • No, zrovna to, co popisujete, jsou nářečné tvary (nepočítám-li poslední řádek), takže v hovorové mluvě jsou přijatelné.

 26. Párkrát jsem od svých kamarádu zaslechl spojení typu: to je karlovo motorka, podej mi michalovo čaj, přijeli jsme tátovo karavanem atd.

  Hodně lidí také oznamuje, že přijde dýl. Chápu, že když někdo někam půjde dýl, než očekával, přijde později, ale přijít dýl se mu asi jen tak nepovede;)

  • Ano, Karlovo motorka je bohužel patvar velice rozšířený. Moje hitparáda hrůz : díky nehodě zemřel, řádově 56 korun, hoďka, dovča, narozky, ahojky, čauky, pucle, puclíky a nesmím zapomenout na JAKOBY, někteří dokáží umístit 3x jakoby v jedné větě.

  • … a jiné příklady užití přivlastňovacího adjektiva v neměnném tvaru sg. neutra nám sice mohou rvát uši, ale mají oporu v nářečích jihočeských – téměř všichni Jihočeši, jež znám, přivlastňují tímto způsobem.

 27. A co třeba nade vší pochybnost? Taky jsem narazila na záměnu „obětí“ a „objetí“. A velice mě vytáčí obrat „diskutovat něco“, zřejmě převzatý z angličtiny.

  • A co takhle již vžité zmínit něco… taky asi vliv angličtiny, já to vždy používala pouze jako zmínit se o něčem… nebo se mýlím?

 28. Pokračujte prosím v tomto duchu, a doplňte výrazy z diskuze. Je opravdu dlouhá a špatně se v ní orientuje a hledá pravda. Děkuji a těším se na pokračování.
  Čtenář Famel. Díky :)

 29. Co mě vytáčí je, že čím dál více lidí používá místo slova pozdě slovo dýl. Jde o hovorový výraz, nicméně spojení typu přijdu dýl namísto přijdu později mi trhá uši. Spisovná verze přijdu déle mi připadá taktéž nesmyslná.

 30. Opravdu jsou tato nejčastější? Celá řada lidí si plete slovo standard/standarta (a chybně píše např. standartní apod.). Dost často se to plete s vlajkou prezidenta. Myslím, že to je častějí chyba než „flotila“…

 31. Hezký článek. Pokračujte.
  Já bych vždy vybuchl, když slyším slovo hranolka. To je opravdu děs a řekl bych, že to používá 90 % národa.

 32. Krásný nesmysl je také výraz „deset procentních bodů“ kde se vzaly, tu se vzaly, cca před dvěma – třemi lety se „procentní body“ objevily a prostřednictvím médií jsou stále tu. Bohužel. Dokonce jsem někde slyšel nějakého mudrlanta prohlašovat, že procentní bod a procento není totéž. Rozdíl jsem ovšem podle způsobu použití nezaznamenal. Podle mého jde pouze o další umělohmotný hnus.

 33. Jen taková drobnost k té flotile: pokud vím, úzus používání je takový, že se rozlišuje mezi flotilou ve smyslu označení vojenské jednotky a flotilou v ostatních významech. Čili významově správná je jak flotila torpédoborců tak flotila transatlantických parníků. Naopak flota torpédoborců ani transatlantiků správná není. Je ovšem možná kombinovaná flota transatlantiků a torpédoborců – ovšem to už jsme zas u konvoje :-)

 34. Z pohledu lingvistů je tomu tak, že každý rodilý mluvčí je oprávněn vytvářet neologismy a upravovat tvary. Pravidla českého pravopisu jsou živou věcí, ve které dochází každým rokem k množství změn. Proto některá slova, ač nám mohou trhat uši, můžou být časem akceptována jako správná právě na základě vysokého počtu uživatelů.

 35. no a neni to vse uplne fuck, kdyz tomu stejne vsichni rozumi o cem se pise? Kdo se chce obtezovat s uzasnou a bezchybnou gramatikou, at si to uzije, kdo nechce nebo to nenachazi nikterak okouzlujici, proc by mel? :-)

  • Možná to někomu, kdo gramatiku neovládá, uniká, ale špatně zvolené slovo či špatně umístěná čárka mnohdy dokáže změnit význam věty. Pak si nemůžete být jistý, zda opravdu správně rozumíte tomu, co bylo napsáno, případně zda jste napsal opravdu to, co jste zamýšlel.

   • Popravit ne, osvobodit!
    Popravit, ne osvobodit!

    Zde, myslím, byste určitě chtěli, aby byla čárka umístěna správně…

  • Neznalost pravopisu a neschopnost vyjádřit se kultivovaně, to člověka společensky snižuje.V češtině pro to máme stále málo vyvinutý cit, ale, myslím, že se to opravdu lepší. Od politiků už slyšíme lepší vyjadřování než dříve a pokud ne, jsou nám k smíchu.
   Angličtina, která se vyvíjela plynule a bezproblémově, je na to velmi citlivá.Člověk v určitém postavení musí prokázat nejen znalost pravopisu a gramatiky, ale musí umět jazyk také správně používat, chce-li se zařadit do určité společenské vrstvy.
   U nás to souvisí s tím, že slibný vývoj češtiny byl v historii násilně přerušen , jazyk se vlastně dost dlouho vůbec nevyvíjel, a teprve v době národního obrození se naši vlastenci pokusili navázat na dobu veleslavínskou.t. Takže máme hodně starobylý , ale krásný jazyk.

 36. krásně shrnuto, flota mi ale asi stejně zůstane flotilou. Osobně miluji pojem datum, neznám slovo s vyšším počtem chybně používaných tvarů. Není to tak kruté jako pohled na by jsme, ale těch možností… :)

 37. Miluji chytrolíny a samozvané jazykové puristy… Proč se nesmíříte s tím, že se čeština vyvíjí? Dokáže s tím žít ředitel Ústavu, tak proč ne vy? Češtinu mám vystudovanou a miluji ji, ale poukazovat na chyby, které už ověříte max v etymologickém slovníku (viz flotila) a které jsme dávno přijali do úza i normy, to mi připadá vcelku zbytečné… Ono i to „by jsme“ má svou logiku, nedivím se, že ho lidé používají. Otevřete trochu oči a nesuďte tak přísně..

 38. toho či onoho jazykového jevu může být jeho shoda s tím, co si myslí ÚJČ, já bych se přikláněl k volnějšímu pojetí a sice: pronesené slovo, souvětí je správné tehdy, pokud mu rozumějí ostatní mluvčí téhož jazykového prostředí. Porozumění je smyslem a cílem jazykového projevu. Další otázkou je grafický záznam mluveného projevu, tedy gramatika, ta už s jazykem podle mně až tak moc nesouvisí a dá se definovat jakkoliv smysluplně, vlastně je to obdoba notového zápisu používaného v hudbě. A propos, Angličané žádný ÚJA nemají a taky žijou, teda žijó vlastně živijó!! :-)
  )

 39. Mne rozčiluje, když si někdo myslí, že spytř je ženského rodu. Odjakživa je to „ten“ spytř. Kupříkladu: „Dnešní spytř byl velice povedený, miláčku!“, „Zítra budu moci přijít až po spytři.“ Naštěstí s i/y ve slově „spytř“ či „spytřit“ už dnes většinou nikdo chybu nedělá. Spytř jedině a vždy s tvrdým. To se dá velice snadno zapamatovat.

 40. Sloveso exekvovat neexistuje (exekuovat taky ne), před apod. se nepíše čárka a flotila se v češtině používá pro jakoukoli skupinu lodí. Slovo přejaté, které přejmutím svůj význam pozměnilo, není žádná výjimka (nastudujte si „false friends“); třeba například skříň znamená něco jiného než screen a kontrola něco jiného než control.

  Když už grammar Nazi, pak to dělat pořádně.

 41. Nevím, jestli se s tím někdo někdy setkal, ale musím se o to podělit, protože je to něco, co mi skutečně rve uši. Jeden můj vyučující permanentně na seminářích používal slovo „respektive“ tím způsobem, že ho vyslovoval „respektyvje“. Jak se Vám to líbí?

 42. Dobrý den, díky za osvěžení znalostí. Původ některých uvedených slov mi nebyl znám, takže jsem si i doplnila vědomosti.

  Když už se takto češtinou zabýváme – nebylo by od věci poučit český národ o slovu movitý. Jeho používání mě vždy totálně rozhodí, zvláště když se používá v souvislosti vyjádření bohatství (množství majetku, či jak to vyjádřit).

 43. Děkuji za hezký a poučný článek.

  Přidám také malou zajímavost ze života. Už se mi párkrát na úřadě stalo, že po mě chtěli iniciály místo nacionále. A vůbec nechápali mojí odpověď.

  A také si myslím, že výslovnost některých slov je dána krajem. Já jsem vyrůstala v Praze a tady byl vždy Bráník a opravdu si nemohu zvyknout na pivo Braník.

  A co všechno vymyslí děti? Můj spolužák před mnoha lety vymyslel: blicí zájmena = zvratná zájmena a u silnice = uvozovky.

 44. Flotila nerovná se loďstvo, neboť loďstvo je skupina několika flotil. Flotila je potom označení lodí určených k jednomu přesnému účelu, válečná, protiletadlová, přepravní… A to je asi jediné co bych k tomu řekla

 45. „By jste“ – tento tvar je opravdu nespisovný, osobně jsem na něj alergický a považuju to za hnus, ale…
  Je to asi rok, co jsem poslouchal pořad k novému vydání pravidel českého pravopisu. Byl to zajímavý pořad s nějakým člověkem z Ústavu pro jazyk český, byla tam řeč mimo jiné o tom, kdy se jaké slovo nebo slovní tvar dostane do spisovné češtiny. A ten pán říkal, že zrovna tvary „by jste“, „by jsme“, atd… se už brzy asi do spisovné češtiny dostanou, protože už je jazyk přijal. Byť je mnozí považují za nesprávné, jazyk už se změnil natolik, že je nutné tyto tvary akceptovat.

 46. Dobře jsem se u diskuse pobavil. Přidám slovo reklamovat. Všeobecně asi lidi ví, že to znamená „uplatnit reklamaci“, ale spousta jich to používá ve smyslu „zveřejnit reklamu“. Asi nemohou přijít na to správné slovo. :-)

 47. Movitý ve smyslu „zámožný, mohovitý“ (tedy bohatý, majetný) uvádí jako druhou významovou alternativu Slovník spisovného jazyka českého (2. nezměněné vydání. Praha: Academia, 1989), byť s označením řídký.
  Je to tedy rovněž správné použití výrazu movitý – vedle významu „takový, kt. může být přemísťován; mobilní (op. nemovitý).

 48. Škoda, že autor nevlastní publikaci o novotvarech schválenou Ústavem pro jazyk český AV ČR, tam by se dozvěděl, že některé věci zde uvedené jsou „bohužel“ již v našem jazyce „správné a schválené“.

 49. Je smutné, ba tragikomické, že někteří lidé bojují proti pravopisným nešvarům, ale sami páchají těžké zločiny například v oblasti syntaxe. „Pojďme si projít pár chyb, které jsou nejčastější,…“ – toto je čítankový příklad nepravé věty vedlejší. Správně je: „Pojďme si projít pár nejčastějších chyb…“ (O významové nezdařilosti onoho souvětí se zde někdo už zmiňoval, takže nebudu nosit dříví do lesa.)
  Neredukujme prosím kulturu řeči na pravopisnou správnost.

 50. Zdravím Vás,
  znám jedn příklad, se kterým se potýkám a ježí se mi z toho slova i pověstné „chlupy na zádech“, když jej slyším.
  1) O ČOM !!! … o čom ten film byl … . Toto, když slyším ve třídě, tak bych studenty vyhazoval rovnou z oken a ne ze třídy !!!

 51. I am really impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog.
  Is this a paid theme or did you customize it yourself?

  Anyway keep up the nice quality writing, it’s rare to see a great blog like Bonanza88 thank you.

 52. Sebagai web judi slot terbaik serta nomor 1 No. 1 di Indonesia yang menyajikan daftar website laut gacor hari ini terkini bagi semua player, pastinya kami juga menyajikan bervariasi
  opsi menarik cara setoran yang murah. Para member atau penjudi yang berniat
  memainkan permainan bet judi on-line komplet mulai dari OVOSLOT88 Daftar slot online terbaik 2023 poker, livecasino serta banyak
  lagi lainnya cara mudah dan praktis dengan sistem yang 100% Fair Play.

 53. Sebagai web judi slot terbaik serta nomor 1 No. 1 di Indonesia yang menyajikan daftar website laut gacor hari ini terkini bagi semua player, pastinya kami juga menyajikan bervariasi
  opsi menarik cara setoran yang murah. Para member atau penjudi yang berniat
  memainkan permainan bet judi on-line komplet mulai dari Situs Togel Online & Slot Online di Indonesia poker, livecasino serta banyak
  lagi lainnya cara mudah dan praktis dengan sistem yang 100% Fair Play.

 54. Ammo Expert Zone
  FIREARMS
  AIR GUN AMMO
  AK MAGAZINES
  AR LOWERS
  AR MAGAZINES
  AR UPPERS
  AR-15 RIFLES| AR-10 | AK47
  AUTOMATIC KNIFES
  BLANKS
  BULLETS
  FOLDING KNIFE
  HANDGUN AMMO
  HANDGUN MAGAZINES
  HANDGUNS

  DERRINGERS
  REVOLVERS
  SEMI-AUTOMATIC HANDGUNS
  LASERS
  OUT THE FRONT KNIVES
  POWDER
  PRIMERS
  RELOADING BRASS
  RIFLE AMMO
  RIFLE MAGAZINES
  RIFLE SIGHTS
  SCOPE RINGS AND ADAPTERS
  SCOPES
  SCOPES BASES & RAIL
  SEMI AUTOMATIC RIFLES

  SHOTGUN AMMO
  SHOTGUN SIGHTS
  SHOTGUNS
  SNAP CAPS
  Sig Sauer P320 Compact Semi Auto Pistol
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Gamo Viper Express .22 Caliber Pellets Airgun Shot Shells 25 Count
  Crosman Copperhead BBs 6000 Count
  Gamo Red Fire Pellet
  Walther RWS Flobert 22 L.R 6mm CB Cap Conical 150Rds
  Gamo Ts-22 Pellets .22 200 Pk
  Crosman PRIMIER Dome Field Target
  Umarex 2315014 RWS R10 .177 500
  Crosman LF1785 Pellet Gold .177 125

  Crosman ASP10K12 S-AIR BB 12GRAM GN 10000
  Gamo Raptor Pellets Pba .177 Gold
  Daisy 24 Bottle BB 2400
  Crosman Copperhead BBs 2500 Count
  Gamo Cleaning Pellet .177
  RWS Cleaning Pellets .177 100 Package
  Daisy 40 Bottle BB 4000
  Umarex 2252549 177 Precison Steel
  Crosman Destroyer .177 Point/Dished
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  CCI 50 BMG Military Primers #35 Box of 500
  Pro Mag Industries Ak Magazine Black 7.62 X 39 10Rds
  Pro Mag Industries Ak-74 Magazine Black 5.45 X 39 40Rds
  Arsenal Ak Magazine Black 7.62 X 39 10Rds
  Arsenal Ak Magazine Black 7.62 X 39 30Rds

  Scout Ak Yugo Pattern Magazine Black
  Arsenal Magazine AK 556X45 BULGARIAN 30rd
  Magpul Pmag 30 Ak Moe Black 5.45 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries Sksa3 Magazine Black 7.62 X 39 40Rds
  Pro Mag Industries Ak-47 Magazine Smoke 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries Saiga Magazine Black 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries SKS-A5 Magazine 7.62 X 39 20-Rounds
  Pro Mag Industries Ak Magazine Coyote Brown 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries AK47 223REM 30rd Polymer BL
  Pro Mag Industries Ak Magazine Black 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries AK Magazine 7.62 X 39 30-Rounds
  Pro Mag Industries Aka 19 Magazine Black 7.62 X 39 40Rds
  ProMag AK-47 Drum Magazine 7.62x39mm 50 Rounds Polymer Black DRM-A9
  Pro Mag Industries Sks Magazine Black 7.62 X 39 30Rds
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds

  Anderson Manufacturing AR-15 Complete Lower Receiver
  KE Arms Stripped Lower Black 5.56
  Seekins Precision NX15 Stripped AR-15 Lower Receiver
  BCM AR-15 Complete Pistol Lower Receiver Forged
  Aero Precision AR15 Stripped Lower Black 5.56NATO / .223Rem
  Tactical Solutions X-Ring 10/22 Takedown Receiver Black .22 LR
  Bravo Company Complete Lower W/BCM Stock Mod 0 Black 5.56
  FMK Firearms AR-15 Lower Receiver Flat Dark Earth .223 Rem / 5.56
  FMK Firearms AR1 Extreme Black Multi Caliber AR-15 Polymer Lower
  Aero Precision M4E1 Stripped Lower Black
  Aero Precision .308 Win Stripped Lower Receiver Set Black
  Spikes Tactical Snowflake Black 5.56 / .223 Rem
  Spikes Tactical Spider AR-15 Stripped Lower Receiver Black
  Sharps Bros. The Jack Stripped Ar-15 Lower Receiver
  pikes Tactical Stripped Lower (Spider)

  Wilson Combat WC320 Grip Panel Fits Sig P320 Carry w/ Manual Safety 320-CMB
  FMK Firearms AR-1 Lower Burnt Bronze
  Thompson Center 8770 G2 Cntndr Rifle Frame Ss Syn
  Tactical Solutions X-Ring 10/22 Receiver Gunmetal Gray .22 LR
  American Tactical Imports Galil Receiver 5.56 NATO
  Spike’s Tactical 9mm Glock Style Lower Receiver w/ Spider Engraving Black 9mm
  APF Stripped Side Folder Lower Receiver .223 Rem / 5.56
  CMMG Resolute 100 Complete Lower 9mm Accepts Colt Magazines
  Bul Armory Sas Ii Tac 4.25 Magazine
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  FN 502 Magazine 22LR -15 Round and 10 Round
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  HEXMAG Series 2 Magazine Black .223 / 5.56 NATO 30Rd
  American Tactical Imports S60 Gen2 MLE Schmeisser Magazine 5.56 .223 Rem 60-Rounds
  Ruger AR-556 Magazine Black 5.56 / .223 Rem 30Rds

  Magpul PMAG 30G HK G36 30rd Black
  Magpul PMAG AK MOE 7.62X39 10RD BLK
  Magpul MAG573-BLK PMAG 30 AK/AKM Gen
  Magpul PMAG LWRC Window Black 6.8 SPC 30Rds
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 20rd
  Magpul PMAG AK Magazine MOE Black 7.62 X 39 30Rd
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 30rd Window
  Magpul PMAG Magazine MOE Black .223 Rem 5.56 NATO .300BLK 30rd Window
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 10Rd
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 30rd
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 40rd
  Magpul PMAG M3 Magazine Medium Coyote Tan 5.56 / .223 Rem 30Rds
  Magpul PMAG AR/M4 GEN3 5.56 Medium Coyote Tan Window
  Magpul PMAG Magazine MOE .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 30rd
  Thompson Center 1876 P H Pistol Frame SS

  Spikes Tactical 9mm Luger AR-15 Complete Upper Receiver
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Ruger Complete AR Lower Elite Black 5.56 Nato.223 Rem Magpul MOE Grip
  Ruger Ar-556 Lower Receiver Black .223 5.56 Nato
  Radical Firearms Complete Upper Assembly 5.56nato 10.5
  Radical Firearms 8.5-inch HBAR 300BLK MIL-STD Upper 7-inch-RPR
  Nordic Components Upper Kit Black 22LR 16 inch 10 Round W-Bolt Saver
  FMK Firearms AG1 Frame Flat Dark Earth for Glock 19 Components Only
  Del-Ton M4 Magpul M-LOK Rifle Kit Flat Dark Earth .223 / 5.56 NATO 16-inch Upper and Lower Parts Kit
  Del-Ton AR-15 Pre-Ban Upper Black 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel
  Del-Ton 20 Government Profile Rifle Kit .223 Rem 5.56 Nato
  Daniel Defense MK18 Upper Flat Dark Earth 5.56 / .223 Rem 10.3-inch
  Daniel Defense M4A1 Flat Dark Earth / Black 5.56 / .223 Rem 16-inch
  CMMG Resolute 100 Mk4 .22 Long Rifle AR-15 Upper Receiver 17
  Charles Daly AR 410 Complete Upper

  Charles Daly AR 410 Complete Upper .410 GA 19 Barrel 5-Rounds
  Bushmaster 20-inch Predator Upper Receiver Barrel Assembly 5.56mm Black Finish
  Bravo Company Pistol Lower 5.56 Nato Black
  Bravo Company BCM Complete Lower Flat Dark Earth 5.56 NATO / .223 Rem
  Aero Precision M5E1 Enhanced Upper Receiver .308 Win 18
  Aero Precision M5E1 Enhanced Upper Black 6.5 Creedmoor 20-inch
  Aero Precision M5E1 Enhanced Complete Upper Receiver 15 M-Lok Black 6.5 Creedmoor 20-inch
  Aero Precision M5 Assembled Upper Receiver 308WIN LR308 Black Anodized
  Aero Precision M5 .308 Stripped Upper Black
  Aero Precision M4E1 Threaded Stripped Upper Receiver Black
  Aero Precision M4E1 Enhanced Upper Receiver Black 5.56 / .223 Rem
  Aero Precision AR15 XL Assembled Upper Receiver
  Adams Arms P1 Upper 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel
  Zastava USA M91 Sniper 7.62 X 54 24 Barrel 10-Rounds with POSP 4x24mm Scope
  Windham Weaponry MPC M4 5.56 16-inch Black 30rd

  Troy SPC-A3 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Troy SPC A4 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Troy Industries A4 AR-15 5.56mm 10 30 RDs

  Springfield Armory Saint Victor Rifle 5.56 16-inch 30Rds
  Springfield Armory Saint Victor .308 Win 16-inch 20Rds
  Springfield Armory Saint Rifle 5.56 / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Springfield Armory Saint Rifle 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds Low-Profile Sights
  Spikes Tactical A2 Retro 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel
  Smith and Wesson Sport II M-Lok Rifle Bundle .223 Rem / 5.56 16″ Barrel 30 RDs
  Smith and Wesson Mp15 Sport II 5.56 Nato 16 In 10 Rds Black
  Smith and Wesson M&P15T Black 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds Threaded Barrel M-Lok Rail
  Smith and Wesson M&P15-22 Sport with Red-Green Optic .22 LR 16.5-inch 25Rds
  Smith and Wesson M&P15 Sport II Black .223 5.56 NATO 16-inch 10Rd CO Complaint
  Smith and Wesson M&P15 Black .223 / 5.56 NATO 16-inch 30Rd 1 in 7 Twist

  Smith and Wesson M&P15 300 Whisper Black .300 Whisper 16-inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II Optics Ready 5.56NATO / .223Rem 16-inch 30rd
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II Magpul M-LOK Black 5.56Nato 16 Inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 10-Rounds – CA Compliant
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II 5.56 / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Smith and Wesson M&P 15-22 Sport Magpul MOE Flat Dark Earth .22 LR 16.5-inch 25Rds
  Smith and Wesson M&P 15-22 .22lr 16.5-inch Barrel 10rd CA-compliant Black
  Smith and Wesson M&P 15 Sport II with Crimson Trace Red/Green Dot Sight 5.56/.223 Rem 16-inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P 15 Sport II OR Magpul MOE M-LOK Crimson Trace Red/Green Dot Sight 5.56/.223 Rem 16-inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P 15 Sport II Optics ready Black 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds
  Smith & Wesson M&P15 Performance Center Black 5.56NATO / .223Rem 18-inch 30rd
  Smith & Wesson M&P 15-22 Sport .22 LR 16.5″ Barrel 25 RDs
  Sig Sauer M400 Tread 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel 30-Rounds Scope Package
  Savage MSR15 Recon 2.0 5.56 NATO .223 Rem 16.13 Barrel 30-Rounds
  Savage Axis II XP 6.5 Creedmoor 22-inch 4Rds w/ Scope

  Ruger AR-556, .223/5.56, Black, 16 inch barrel, 10rd magazine
  Ruger AR-556 with M-LOK Handguard 5.56 / .223 Rem 16.1-inch 30Rds
  Ruger AR-556 Turquoise Blue / Black 5.56 / .223 Rem 16.04-inch 30Rds Tiffany Blue TALO Exclusive
  Ruger Ar-556 Magpul Moe Black Ar-15 .223 5.56 Nato 16.1-inch 30rdr
  Ruger Ar-556 Flat Dark Earth .223 / 5.56 Nato 16-inch 30rd Magpul M-lok
  Rock River Arms RRage Carbine 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds

  Patriot Ordnance Factory Minuteman 5.56 NATO / .223 Rem 16.5″ Barrel 10-Rounds
  Ohio Ordnance Works, H.C.A.R Semi-automatic Rifle .30-06 16-Inch 2 – 30Rd Mags
  Ohio Ordnance Works H.C.A.R. Flat Dark Earth .30-06 16″ Barrel 30-Rounds
  Nemo XO Carbon 6.5CM 20-inch 20RD Tungsten
  Nemo Omen Match 3.0 Tungsten .300 Win Mag 22″ Barrel 14-Rounds
  Lwrc Lwicr5b16sprc Ic-spr 5.56 16.1-inch Cali Compliant 223 Rem | 5.56 Nato 10rd
  Lwrc Improved Carbine 5.56 Nato / .223 Rem 16″ Barrel 30-rounds
  Lwrc Ic-spr Ar-15 Black 5.56 Nato Semi Auto Rifle, 16-inch Spiral Fluted Barrel 30 Rd

  Kel-Tec RFB Carbine Black .308 Win / 7.62 X 51 18-inch 20Rds
  Iwi Tavor X95 5.56/.223 Rem 16.5-inch Barrel 30 Rounds
  Geissele Automatics Super Duty Rifle 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel No Magazine
  FN SCAR 17S Flat Dark Earth .308 Win / 7.62 16.2″ 20 Rounds
  Fn Fn15 M16 Military Collectors Series Black 5.56 / .223 Rem 20-inch 30rds
  FN 15 Carbine 5.56 NATO / .223 Rem 16.5″ Barrel 30-Rounds
  Fime Group Vepr Rpk47 7.62x39mm 23.20″ Barrel 30 Rounds With Trapdoor Stock
  Diamondback DB15 AR Rifle .223 Rem / 5.56 16″ Barrel 30-Rounds Magpul ACS-L Stock
  Diamondback DB15 5.56 / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds M-LOK Rail
  Diamondback DB-15 CCB Black .223 / 556 NATO 16-inch 30rd
  Desert Tech MRDX SE 5.56 NATO / .223 Rem 16.12″ Barrel 30-Rounds
  Daniel Defense DDM4V7 Black .223 / 5.56 NATO 16-inch 30Rd
  Daniel Defense DD5 V3 .308 Win / 7.62 16″ Barrel 20-Rounds
  Colt Firearms M4 Carbine 5.56 Nato / .223 Rem 16.1″ Barrel 30-rounds
  Colt Firearms GAU-5/A/A 5.56x45mm NATO 16.1″ Barrel 20-Rounds 1 of 500

  Christensen Arms CA5FIVE6 Tungsten 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Century Arms WASR-10 V2 7.62 X 39 16.25″ Barrel 30-Rounds
  Century Arms VSKA Matte Blued / Wood 7.62 X 39 16.25-inch 30Rds
  Century Arms RH-10 AK-47 7.62 X 39 16.5″ 30-Round
  Bravo Company Recce-16 Carbine Dark Bronze 5.56 NATO 16-Inch 30Rd
  Bravo Company RECCE 16 Black 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds
  Black Rain Ordnance Spec15 Gray 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Barrett REC7 DMR Gen II Black 5.56 18-inch 30Rds
  Barrett M107A1 .50 BMG 20 Barrel 10-Rounds
  ATI German Sport GSG-16 OD Green .22 LR 16.25 Barrel 22-Rounds
  ATI German Sport GSG-16 .22LR 16.25-inches 22Rds
  American Tactical Imports Mil-sport .410 Ga 18.5″ Barrel 5-rounds
  Adams Arms PZ 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel 30-Rounds
  Smith & Wesson M&P Assisted Open Knife & Tool – 3.5″ Clip Point Partially Serrated Blade

  Kershaw Launch 9 Automatic Push Button Knife – 1.8 Plain Drop Point Blade
  Kershaw Launch 8 Automatic Folding Knife
  Kershaw Launch 7 Automatic Knife Gray Handle – 3.7″ Plain Clip-point Blade
  Kershaw Launch 7 Automatic Knife Gray Handle – 3.7 Plain Clip-point Blade
  Kershaw Launch 6 Automatic Push Button Knife – 3.75 Plain Spear Point Blade
  Kershaw Launch 3 Automatic Knife 3.4-inch Blade W/ Push Button Open
  Kershaw Launch 2 Automatic Knife – 3.25 Partially Serrated Drop Point Blade
  Kershaw Launch 2 Automatic Folding Knife 3.25″ Stonewash Drop Point – Push Button Open
  Kershaw Launch 12 Mini-Stiletto 1.9″ Inch Spear Point Blade – Gray Handle w/Carbon Fiber
  Kershaw Launch 12 Mini-Stiletto 1.9″ Inch Spear Point Blackwashed Blade – Gray Handle w/Carbon Fiber
  Kershaw Launch 12 Mini Stiletto Automatic Knife 2.5″ Stonewash
  Kershaw Launch 11 Automatic Knife Aluminum 2.75″ BlackWash
  Kershaw Launch 10 Automatic Knife 1.9″ Blade
  Kershaw Launch 1 Automatic Push Button Knife – 3.4″ Plain Drop-Point Blade
  Hogue EX-A05 Automatic Knife – 3.5″ Plain Spear Point Blade Matches Sig Emperor Scorpion

  Hogue A01-microswitch Automatic Knife – 2.75″ Plain Drop Point Blade With Deep Carry Clip
  Buck Knives 112 Ranger Auto Knife – 3″ Plain Clip Point Blade
  Buck Knives 112 Ranger Auto Elite Automatic Knife
  Buck 898 Impact Automatic Knife – 3.125″ Plain Drop-Point Blade
  Buck 110 Auto Hunting Automatic Knife – 3.75″ Plain Clip-Point Blade
  Buck 110 Auto Elite Automatic Knife – 3.75″ Plain Clip-Point Blade
  Benchmade Mini Coalition Automatic Knife – 2.87″ Plain Coated Blade
  Bear and Sons Cutlery Bold Action V OD Green – 3.75″ Plain Tanto Blade
  Remington 32/BLNK 32 SW BLANK 50/10
  Pachmayr A-ZOOM 22 Action Dummy 12
  Fiocchi Pistol Blank 8mm 50-Rounds
  Fiocchi 380blank 380 Rimmed Short 50/30
  Fiocchi 12POPBlack 12 2.75 POPPER 1000 Bulk
  Fiocchi 12DUMMy 12 2.75 Dummy Round 25/10
  Fiocchi 12BLANk 12 2.75 25/10

  CCI Ammunition Noise Blank Smokeless .22 Short Blanks 100 Count
  Carlsons Caps 20ga (Set Of 2)
  Carlsons Cap 17 HMR (6-Pack)
  Carlsons Cap .45 (5-Pack)
  Carlsons Cap .44 (6-Pack)
  Carlsons Cap .38 Special (6-Pack)
  Carlsons Cap .30/06 (2-Pack)
  Carlsons Cap .243 (2-Pack)
  Carlsons Cap .223 (2-Pack)
  Winchester Components .350 Legend .355 Diameter 180 Grain 100 RDs Power-Point Projectile
  acx P Pistol Barnes Bullets.308 / 30 150 Grain Tactical Reduced Ricochet, Limited Penetration Bullet (50 Ct.)
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Sig Sauer M17 9MM 124 Grain FMJ Elite 50-Round
  Sierra Sports Master Bullets 45 Caliber (451 Diameter) 185 Grain Jacketed Hollow Point Box of 100
  Nosler Trophy Grade 9.3mmx62 Mauser 250gr Accubond 20 Rds Per Box

  Nosler Trophy Grade 7 X 57 Mauser 140 Grain AccuBond 20 per Box
  Nosler Partition Copper .30 Caliber 300-Grain 50-Rounds Spitzer
  Nosler Ammunition 54851 ACCUBOND 338 300 ACB 50
  Hornady Varmint Express 6.5 Creedmoor Ammo 95 Grain V-Max 20-Count
  Hornady Varmint Bullets 17CAL 15.5 Gr NTX 100 RDs
  Hornady Unprimed Cases 375 Flanged Mag Nitro Express
  Hornady Reloading Components 300 PRC New Unprimed Brass Cartridge Cases 50-Count
  Hornady Precision Hunter 300 Remington Short Action Ultra Magnum Ammo 178 Grain ELD-X 20-Rds
  Hornady Outfitter 375 Ruger Ammo 250 Grain GMX Lead-Free 20-Count
  Hornady InterBond Bullets 30 Caliber (308 Diameter) 180 Grain Bonded Boat Tail Box of 100
  Hornady Custom ammunition 405 Winchester 20rd Ammo
  Hornady cartridges cases UNP Case 30 Nosler 20
  Hornady A-Tip Match Copper 6.5mm 153-Grain 100-Rounds BT Bullets Only
  Hornady 9mm Caliber .355″ Diameter 124 Grain XTP Hollow Point Bullet 100 Count
  Hornady 3708 Rifle Bullets

  Hornady .40 Caliber Bullets 500 Projectiles Hollow points 180 Grains
  Hornady .300 Blackout Ammunition 20 Rounds GMX 110 Grains
  Federal Power-Shok .450 Bushmaster Ammunition 20 RDs
  Federal Bring Your Own Bucket .22LR 36 Grain 1275 RDs
  Barnes varmint granade Bullets 22 Caliber (224 Diameter) 50 Grain Hollow Point Lead-Free
  Barnes Bullets 30896 .308 175 BT Match 100
  Walther Ccp M2 9mm Concealed Carry Pistol
  Titanium Gold Desert Eagle Pistol 50 Ae
  aurus Tx22 Compact
  Springfield Armory Mil-spec Defender 1911 Semi-automatic Pistol 45 Acp 5 Barrel 7-round Parkerized Wood
  Smith and Wesson M&P15 MOE MID Magpul Black .223 / 5.56 NATO 16-inch 30Rd
  Sig Sauer P365XL Spectre Comp Semi-Auto Pistol
  Sig Sauer P365 Magazine 9mm 12-Rounds
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Sig Sauer P322 22lr 4 20rd Black

  Sig Sauer P320 X Five Legion Pistol 9mm 5 Barrel
  Sig Sauer P320 Spectre Comp 9mm Pistol
  Sig Sauer P320 Compact Semi Auto Pistol
  Sig Sauer P320 Axg Equinox Semi-automatic Pistol
  Sig Sauer P238 Semi-automatic Pistol 380 Acp 2.7 Barrel 7-round Cerakote Black
  Sig Sauer P229 M11A1 Semi-Automatic Pistol
  Sig Sauer P226 MK25 MA Compliant Semi-Automatic Pistol 9mm Luger 4.4″ Barrel 10-Round Nitron Black
  Sig Sauer P210 Carry Pistol 9mm 8 RD Night Sights
  Ruger Lcp II .22 Lr Pistol
  Remington Core-Lokt Ammunition 243 Winchester 100 Grain Core-Lokt Pointed Soft Point Box of 20
  Remington Ammunition Range Ammo Brass 9mm 250-Round 115 Grain FMJ
  Q Honey Badger Sd 7 300 Blk Sbr W Silencer
  New Colt Python 2022 3 .357 Magnum 6rd Stainless Wood Grips
  Kimber K6s DASA Revolver
  Kershaw Launch 4 Automatic Knife 1.9-Inch Blade w/ Push Button Open

  Kel-tec P17
  Kel-Tec KSG 12 GA 18.5 Barrel 14-Rounds Optics Ready
  Kel-Tec KS7 Tactical Pump Shotgun 12 GA 18.5-inch 6Rds
  IMR Enduron 4451 Smokeless Gun Powder
  Hornady Lock-N-Load AP Progressive Press Ammo Plant
  Hornady 25410 Bull .257 110 GMX 50
  Hi-Point JXP 10 Pistol
  Girsan MC P35 Hi-Power Semi-Automatic Pistol
  FN FNX-45 Tactical Pistol 45 ACP 5.3 Barrel Night Sights Polymer
  FN 509 Tactical 9mm
  FN 502 Tactical 22LR Pistol With Threaded Barrel–1 15 Round and 1 10 Round Mag
  FN 502 Magazine 22LR -15 Round and 10 Round
  Diamondback Sidekick Combo Revolver 22 Long Rifle 4.5 Barrel 9-Round Black
  Cz 75 Ts Czechmate Parrot 9mm C-more Red Dot
  Colt 1911 Government Pistol 5 Barrel Black Picatinny Rail Checkered Gray G10 Grip Novak Sights

  CMMG DISSENT Mk57 20th Anniversary Semi-Automatic Pistol 5.7x28mm FN 6.5 Barrel 20-Round Northern Lights Black
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Carlsons Caps 12GA (set of 2)
  Canik TP9 Elite Combat Semi-Automatic Pistol
  Bul Armory SAS II Ultralight 3.25
  Bul Armory Sas Ii Tac 4.25 Magazine
  Bul Armory Sas Ii Tac 4.25
  Spyderco Resilience Folding Knife – 4.25″ Plain Drop Point Blade
  Spyderco Manix 2 Lightweight Folding Knife – 3.37″ Plain Drop Point Blade
  Smith and Wesson Rescue Grey Folding Knife – 3.27″ Grey Plain Drop Point Blade
  Smith and Wesson M&P Ultra Glide Tan Folding Knife
  Smith & Wesson Spring Assisted Open Folding Knife with 3.5″ Drop Point Blade
  Smith & Wesson MPBG30 M&P Bodyguard Folding Knife
  Smith & Wesson MP301 M&P Shield Dagger Folding Knife 4-inch Blade
  Smith & Wesson M&P 2.0 Ultra Glide Flipper Knife 3.5″ Drop Point Blade

  Kershaw Shuffle II Tan Folding Knife
  Kershaw Shuffle II OD-Green Folding Knife
  Kershaw Shuffle Folding Knife
  Kershaw RJ Tactical 3.0 Folding Knife
  Kershaw Portal Folding Knife
  Kershaw Oso Sweet Folding Knife
  Kershaw Natrix Carbon Fiber Folding Knife
  Kershaw Leek Folding Knife
  Kershaw Grid Gray Folding Knife
  Kershaw Fraxion Folding Knife
  Kershaw Brawler Folding Knife
  Glock Folding Knife Black with Root
  Truglo Sight-Line Red Laser
  Truglo Glock Low Sight Set
  Truglo Brite-Site TFX Sights Black FOR Glock

  Truglo Brite-Site TFX Sights Black Fits Smith and Wesson M&P SD9 SD40 Shield and .22 models
  Trijicon SA37 Night Sights for S&W M&P 3 Dot
  Trijicon RX3423 Reflex Sight
  Trijicon RMR Type 2 Adjustable LED Reflex Sight
  Trijicon RMR Type 2
  Trijicon Night Sight Black Glock Suppressor Height
  Trijicon Night Sight Black Glock 42
  Trijicon HD XR Night Sight
  Trijicon HD XR Night Sight Set Orange Front / Green Rear
  Trijicon GL101Y HD Night Sights for Glock Yellow Outline
  Sig Sauer ROMEOZero Reflex Sight 3 MOA Red Dot
  Sig Sauer Romeo1Pro 1x30mm TruHold Lockless Zeroing System
  Sig Sauer Romeo 5 Red Dot Black Sight 1×20 2 MOA
  Sig Sauer Romeo 5 & Juliet 3 Red Dot and Magnifier Combo
  Sig Sauer Electro-Optics Romeo-MSR 2 MOA Red Dot

  Sig Romeo 1 Pro 1x30mm Red Dot 6MOA FDE
  Ruger Rapid Deployment Front Sight
  Ruger Rapid Deploy Rear Sight Elevation Adjustable

  Magpul MBUS Rear Flip Sight Gen 2 FDE
  Magpul MBUS Rear Flip Sight Gen 2 Black
  Magpul MBUS Front Flip Sight Gen 2 Black
  Leupold Freedom RDS 1x34mm Illuminated Red Dot
  Leupold DeltaPoint Pro Cross Iron Sight
  Leapers UTG Instant Target Aiming Red/Green Dot Sight with Integral QD Mount
  HiViz LiteWave Fiber Optic Front Sight for Ruger SR22
  Glock OEM Black Night Sights 6.9mm
  EOTech Model 512 Black 1MOA Red Dot
  EOTech EXPS2 Red Dot Sight 68 MOA Ring 1 MOA Dot
  AmeriGlo Trooper Sight Glock 17/19 Gen. 5 Green Tritium GL-821

  Winchester White Box Brass 9mm 200Rds 115 GR FMJ
  Winchester USA Ammunition 40 S&W 165 Grain Full Metal Jacket Flat Nose 50rds
  Winchester USA Ammo 9mm 50-Rounds 124 Grain FMJ
  Winchester USA 9mm 147GR BEB WC 50rds2
  Winchester US Military 9mm NATO 1000 Round Ammo Can 124 Grain FMJ
  Winchester Silvertip 9mm 147 Grain 20 Rounds Hollow Point
  Winchester Service Grade Handgun Rounds
  Winchester Service Grade Full Metal Jacket 115 Grain Brass 9mm 50Rds
  Winchester Ranger 9mm Luger 147 Grain 50 Rounds T-Series Jacketed Hollow Point
  Winchester Military Service Grade
  Winchester Centerfire Handgun Brass 9mm 115-Grain 1000-Rounds FMJ
  Winchester Ammunition WW9C Handgun Ammunition Brass 9mm 500Rds
  Winchester Ammunition USA Forged 9MM 115 Grain FMJ 1000 Round Case
  Winchester Ammunition NATO Ammunition 9mm 150Rd 124 GR
  Winchester Ammunition FMJ 124 Grain Brass 9mm 50Rds

  Winchester Ammunition Active Duty Handgun Ammo Brass 9mm 500-Rounds 115 Grain FMJ Flat Nose
  Winchester Ammunition Active Duty Handgun Ammo Brass 9mm 100-Rounds 115 Grain FMJ Flat Nose
  Winchester Ammunition 9MM 115GR FMJ 50Rds
  Winchester Ammunition 9mm 115GR FMJ 100rds
  Winchester Ammunition 115 Grain Jacketed Hollow Point Brass 9mm 50Rds
  Winchester Ammunition 115 Grain Jacketed Hollow Point Brass 9mm 50Rds
  Winchester Ammunition .380ACP 95GR FMJ 50rds
  Speer Lawman Brass 9mm 115 Grain 50-Rounds TMJ
  Speer Gold Dot Personal Protection Ammo 9mm 20-Rounds 147 Grain Hollow Point
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Sig Sauer Elite V-Crown Jacketed Hollow Point 9mm 115grain 50rds
  Sig Sauer Elite V-Crown 45 Auto 230grn 20Rds
  Sig Sauer Elite Performance 9MM 124GR V-Crown JHP 20Rds
  Sig Sauer Elite Performance 9mm 115GR V-Crown JHP 20Rds
  Sig Sauer Elite Performance 9mm 115GR 50Rds

  Sig Sauer Elite Ball FMJ 115 Grain Brass 9mm 200Rds
  Sig Sauer E38SU1-20 Elite Performance V-Crown
  Sig Sauer 365 Elite V-Crown 9mm JHP 115 Gr
  Sellier and Bellot Subsonic FMJ 150 Grain 9mm 50 Rounds
  Sellier and Bellot Subsonic FMJ 150 Grain 9mm 50 Rounds
  Sellier & Bellot 9mm 124GR FMJ 50rds
  Sellier & Bellot 9MM 124 Grains JHP 50 Rounds
  Sellier & Bellot 9MM 124 Grain Full Metal Jacket 1000 Round Case
  Sellier & Bellot 9mm 115GR FMJ 50rds
  Remington UMC Ammunition 40 S&W Full Metal Jacket
  Remington UMC 9mm 147GR FMJ 50rds
  Remington T9MM3 Range Ammunition 9mm 115GR FMJ 50rd Box
  Remington Range Brass 9mm 115-Grain 500-Rounds FMJ
  Remington Ammunition UMC Mega Pack 9mm 115GR FMJ 250Rds
  Remington Ammunition UMC 9mm 115GR JHP 100Rd Value Pack

  PPU Mil-Spec Brass 9mm 124-Grain 50-Rounds FMJ
  PPU Mil-Spec Battle Pack Brass 9mm NATO 200-Rounds 124 Grain FMJ
  PPU Mil-Spec 9mm Luger 115 Grain Full Metal Jacket (FMJ) 1000 Rounds
  PPU Handgun 9mm Luger 115gr. FMJ Brass 9mm 50Rds
  Nosler Match Grade Brass 9mm 115-Grain 20-Rounds JHP
  Nosler Match Grade Brass .40 SW 150-Grain 20-Rounds JHP
  MagTech Sport Shooting 9mm 115GR FMJ 50 Rounds per Box
  MagTech Range/Training Brass 9mm 124-Grain 50-Rounds LRN
  MagTech Range/Training Brass 10mm 180-Grain 50-Rounds FMJ
  Magtech Ammunition 9MM 115 Grain FMJ 1000 Round Case
  Hornady Handgun Hunter 9mm Luger +P 115 Grain MonoFlex 25 Round Box
  Hornady Critical Duty Handgun Ammo Nickel 9mm 25-Rounds 135 Grain FlexLock
  Hornady Critical Duty 9MM 135GR FlexLock 25Rds
  Hornady Critical Duty .357Sig 135GR FlexLock 20Rds
  Hornady Critical Defense Lite 9mm 100GR FTX 25Rds

  Hornady Critical Defense Handgun Ammo .38 SPL +P 25-Rounds 110 Grain Flex Tip eXpanding
  Hornady Critical Defense 9mm Flex Tip Expanding 115 Grain Nickel Plated Brass 250-Round Case
  Hornady Critical Defense 9mm Flex Tip Expanding 115 Grain Nickel Plated Brass 25-Round
  Hornady Critical Defense .45ACP 185GR FTX 20Rds
  Hornady Critical Defense .40S&W 165GR FTX 20rds
  Hornady American Gunner 9mm 124gr 25-Rounds XTP Hollow Point
  Hornady American Gunner 9mm 115GR XTP 25Rds
  Hornady 9mm 147GR JHP/XTP 25rds
  Hornady 500SW 300GR Evolution 20rds
  Hornady 44mag 300GR XTP 20rds
  Hornady 44mag 200GR XTP 20rds
  Hornady 40S&W 155GR JHP/XTP 20rds
  Grizzly Centerfire Handgun Brass 9mm 124-Grain 20-Rounds JHP
  Gamo Red Fire Pellet
  G2 Research RIP Radically Invasive Projectile 9mm 92GR HP 20Rd

  Fiocchi Specialty Ammo .30 Luger Full Met Jacket
  Fiocchi Shooting Dynamics FMJ 124 Grain Brass 9mm 50Rds
  Fiocchi Shooting Dynamics FMJ 124 Grain Brass 9mm 50Rds
  Fiocchi Shooting Dynamics Brass 9mm 115-Grain 1000-Rounds FMJ Case
  Fiocchi Shooting Dynamics .45 ACP 230 Grain 50-Rounds FMJ
  Fiocchi 9mm Handgun Ammunition 115 Grain FMJ 50rds
  Fiocchi 765b Spc 30lug 93 Jsp 50rds
  Fiocchi 357GCMJ Fiocchi Centerfire Pistol
  Federal Syntech Defense Brass .40 SW 175 Grain 20-Rounds SJHP
  Federal Premium Vital-Shok Centerfire Rifle Silver .308 Win 165 Gr Trophy Copper
  Federal Premium Punch Brass .40 SW 165 Grain 20-Rounds JHP
  Federal Premium Personal Defense HST 9mm 150GR JHP 20Rds
  Federal Premium Personal Defense Ammunition Nickel Plated Brass 9mm 20-Rounds 124 Grain Hydra-Shock JHP
  Federal Premium HST .40 SW 180GR HST SP 20Rds
  Federal Premium HammerDown Nickel Plated Brass .357 Mag 170 Grain 20-Rounds BHP

  Federal Personal Defense Low Recoil Hydra-Shok Handgun Ammo .45 ACP 20-Rounds 165 Grain JHP
  Federal Personal Defense HST Nickel Plated Brass .45 ACP 230 Grain 20-Rounds HSTJSP
  Federal Personal Defense 9mm 147gr 20rds
  Federal Military Grade Brass 9mm 124 Grain 50-Rounds FMJ
  Federal Hydra-Shok 9mm 135GR JHP 20rds
  Federal Hydra-shok 45acp 230gr Hp 20rds
  Federal Hydra-shok 44mag 240gr 20rds
  Federal HYDRA-SHOK 40S&W 155GR 20rds
  Federal F460FS1 460SW 260 Fusion 20rds
  Federal Champion Training Handgun Ammo 9mm 100-Rounds 115 Grain FMJ
  Federal Champion Training Brass 9mm 115 Grain 200-Rounds FMJ
  Federal Champion Ammunition 40 S&W 180 Grain Full Metal Jacket Aluminum Case
  Federal Champion Aluminum 9mm 115-Grain 50-Rounds FMJ
  Federal Champion 9mm 50-Rounds 115 Grain FMJ
  Federal BallistiClean Brass 9mm 100-Grain 50-Rounds LFF

  Federal Ballisticlean Brass .45 Acp 155 Grain 50-rounds Hrtf
  Federal American Eagle 9mm 115GR FMJ 50Rds
  Federal American Eagle Indoor Range Training Brass 9mm 70 Grain 50-Rounds Lead-Free

  Federal American Eagle Competition Ammo Brass 9mm 200-Rounds 115 Grain FMJ
  Federal American Eagle Brass 9mm 124 Grain 500-Rounds TSJRN
  Federal American Eagle Brass 9mm 124 Grain 250-Rounds TSJRN
  Federal American Eagle 9mm Luger 115gr. FMJ 50rds
  Federal American Eagle 115 Grain FMJ Brass 9mm 100Rds
  Federal AM Eagle 40SW 180GR FMJ 50rds
  Federal Am Eagle 380 Acp 95gr Fmj 50rds
  Federal 300wsm 180gr Tro Cpr V-shok
  Federal 30-06 180gr Tro Copr V-shok
  CCI Blazer Brass Handgun Ammunition 9mm Luger 124 gr FMJ 1000/box
  CCI Blazer Brass 9mm Luger Ammunition 50 RDs 147 Grain

  CCI Blazer 9mm 115GR FMJ 50Rds Aluminum case
  CCI Blazer .40S&W 180GR FMJ 50Rds
  CCI Ammunition Blazer .40 SW 165GR TMJ 50Rds
  CCI Ammunition Blazer FMJ 200 Grain Aluminum 10mm 50Rds
  CCI Ammunition Blazer FMJ 124 Grain Aluminum 9mm 50Rds
  CCI Ammunition Blazer Centerfire 10mm 180 Grain 50 Rounds Full Metal Jacket
  CCI Ammunition Blazer Brass Full Metal Jacket Round Nose 124 Grain Brass 9mm 50Rds
  CCI Ammunition Blazer Brass Brass 9mm 115 Grain 100-Rounds FMJ
  Barnes Bullets VOR-TX Brass .454 Casull 250-Grain 20-Rounds BXPB
  Barnes Bullets TAC-XPD 45ACP 185GR HP 20 ROUNDS
  Barnes Bullets TAC-XPD 40SW 140GR HP 20 ROUNDS
  Barnes Bullets TAC-XPD .380 ACP 80GR HP 20Rds
  Aguila Centerfire Rounds Brass FMJ 115-Grain 9mm 300 Rounds
  Aguila Ammunition 9mm 124gr FMJ 50rd
  Aguila 9mm Luger 115gr. FMJ Brass 9mm 50Rds

  A-Zoom Snap Cap Revolver Training Rounds .357 Mag
  9mm 9×19 Ammo 124gr FMJ Federal American Eagle (AE9AP) 1000 Round Case
  mm 9×19 Ammo 115gr FMJ Remington Military LE Training (B9MM3) 500 Round Case
  9mm 9×19 Ammo 115gr FMJ CCI Blazer Brass (5200) 1000 Round Case
  Springfield XD XD(M) Magazine Stainless Black .45 ACP 13rd
  Springfield Magazine 9mm XD 16 Rounds
  Springfield Armory Hellcat Magazine Silver 9mm 13Rds
  Sig Sauer P365 Magazine 9mm 12-Rounds
  Sig Sauer P365 Extended Magazine Black 9mm 15Rds
  Ruger SR9/SR9c/9E Magazine 9mm 17Rd Value 2-Pack
  Ruger MKIV 22/45 Value Pack .22 LR 10-Rounds 2-Pack
  ProMag Industries Glock 17/19 Drum Mag Black 9mm 50Rds
  ProMag Canik TP9 Magazine 9mm 32 RDs Steel Blued
  Pro Mag Industries Springfield XD 9mm 32rd Black
  Pro Mag Industries Smith and Wesson M&P9 Shield Mag Black 9mm 10Rds

  Pro Mag Industries Magazine for Smith and Wesson M&P-9 9mm 17Rd Black
  Pro Mag Industries M&P9 Magazine Black 9mm 32Rds Does Not Fit Shield Models
  Mec-Gar Magazine for CZ 75B / 85B / SP-01 / Shadow / Shadow 2 Extended 9mm 19-Rounds
  Mec-Gar CZ75B Magazine Black 9mm 16rd
  Mec-Gar CZ-75B Blued 9mm 10Rds
  Heckler and Koch Magazine 9mm 17-Rounds for P30 / VP9
  Glock Magazine Gen 4 17/34 9mm Polymer 17Rd
  Glock Gen 5 17/34/45 Magazine 9mm 17Rds
  Glock 20 / 40 Magazine Black 10mm 15Rds
  Glock 19X Magazine Coyote Brown 9mm 19Rds
  Glock 19 Magazine 9mm 15 Round
  Glock 19 Magazine 9mm 15 Round
  Glock 19 Gen 5 Magazine 9mm 15Rds
  Century Arms Canik TP9 Magazine 9mm 18rd
  Browning Buckmark Magazine Black .22 LR 10Rd

  Walther Ccp M2 9mm Concealed Carry Pistol
  Traditions FR18602 1860 Colt Army
  Traditions 1858 new Army 44brass Redipk
  Titanium Gold Desert Eagle Pistol 50 Ae
  Taylors and Co 1875 Top Break 44-40 7 inch
  Taylors & Co. Schofield Revolver Black .45 LC 5 inch 6 rd Walnut Grips
  Taylors & Co. Schofield .45 Long Colt, 7-inch Barrel, 6rd, Walnut Grip
  Taurus Tx22 Compact
  Taurus 856 Ultra Lite 38 Special Hammerless 38SP BLK 2-inch
  Taurus 856 Stainless .38 SPL 2 Barrel 6-Rounds
  Taurus 605 .357 Mag 2-inch 5Rd Fixed Sights
  Standard Manufacturing S333 Thunderstruck Revolver .22 Mag 1.25 8-Round
  Springfield Armory Mil-spec Defender 1911 Semi-automatic Pistol 45 Acp 5 Barrel 7-round Parkerized Wood
  Smith And Wesson Sd9ve Stainless 9mm 4-inch Barrel 16 Rounds With Fixed Sights
  Smith And Wesson Sd9ve Stainless Black 9mm 4-inch 10rd California Compliant

  Smith And Wesson Mp9 Shield M2.0 9mm 3-inch 8rd Black Night Sights No Thumb Safety
  Smith and Wesson Model 442 Revolver Matte Black .38 Special +P 1.875 Barrel 5-Round
  Smith And Wesson Mp9 Shield With Manual Thumb Safety 9mm 3.125″ Barrel 7-rounds
  Smith And Wesson M and p9 Shield M2.0 9mm 3-inch 8rd No Thumb Safety
  Smith And Wesson M And P9 Shield Ez Flat Dark Earth Black 9mm 3.6 Barrel 8-rounds
  Smith and Wesson M&P9 Shield EZ 9mm 3.6″ 8-Round Manual Thumb Safety
  Smith and Wesson M&P9 Shield EZ 9mm 3.6 8-Round No Thumb Safety
  Smith And Wesson M&p9 Shield Black 9mm 3.125-inch 8rd 10 Lb Trigger Ma Complaint
  Smith and Wesson M&P9 Shield Black 9mm 3.1-inch 8Rd Fiber Sights State Compliant
  Smith and Wesson M&P9 Shield 9mm 3.1″ Barrel 8-Rounds Bug Out Bag Bundle
  Smith and Wesson M&P9 M2.0 Flat Dark Earth 9mm 4.25-inch 17Rds Night Sights
  Smith and Wesson M&P9 M2.0 Compact Optics Ready 9mm 4″ Barrel 15-Rounds No Thumb Safety
  Smith and Wesson M&P9 M2.0 Black 9mm 4.25″ Barrel 17-Rounds No Thumb Safety
  Smith and Wesson M&P9 M2.0 9MM 4.25-In 17Rds Ambidextrous Thumb Safety
  Smith And Wesson M&p 2.0 9mm 4.25 Inch 15rds Co Compliant

  Smith and Wesson 637 .38 SPL P 1.875 In 5 Rds Stainless
  Smith and Wesson 442 Matte Black .38 SPL 1.8725-inch 5Rd
  Smith & Wesson M&p9 M2.0 9mm 3.6 Barrel 15 Rds 3-dot Sights
  Smith & Wesson M&P Shield M 2.0 Black 9mm 3.1″ Barrel 8 Round MA Compliant
  Smith & Wesson M&P 9 M2.0 Compact 9mm 4-Inch Barrel 15-Rounds Fixed Sight
  Smith & Wesson M&P 2.0 9mm 5″ Barrel 17 RDs Flat Dark Earth without Safety
  Smith & Wesson 642 Stainless Centennial .38 SPL 1.875-inch 5Rd
  Smith & Wesson 642 Airweight Centennial .38 Special 1.9″ Barrel 5 RDs Stainless Steel
  Sig Sauer P938 9mm 3-inch 7rds Black Siglite Night Sights Massachusetts Compliant
  Sig Sauer P365XL Spectre Comp Semi-Auto Pistol
  Sig Sauer P365 Sas 9mm 3.1 Barrel 10-rounds With Tritium Night Sights
  Sig Sauer P365 Pistol Stainless Slide 9mm 3.1 10 Rd Sig Night Sights
  Sig Sauer P365 9mm 3.1 Barrel 10-rounds With X-ray3 Sights
  Sig Sauer P322 22lr 4 20rd Black
  Sig Sauer P320 XCompact 9mm 3.6 Barrel 15-Rounds Night Sight

  Sig Sauer P320 X Five Legion Pistol 9mm 5 Barrel
  Sig Sauer P320 Spectre Comp 9mm Pistol
  Sig Sauer P320 Compact Semi Auto Pistol
  Sig Sauer P320 Axg Equinox Semi-automatic Pistol
  Sig Sauer P238 Semi-automatic Pistol 380 Acp 2.7 Barrel 7-round Cerakote Black
  Sig Sauer P226 Full Size Single Double Black 9mm 4.4-inch 15rds
  P226
  Sig Sauer P210 Target Nitron Walnut 9mm 5-inch 8rd
  Sig Sauer MPX Copperhead Coyote Tan 9mm 3.5-inch 20Rds
  S&W PERFORMANCE CENTER M&P9 M2.0 9MM 5″ 17RD NO THUMB SAFETY
  Ruger Wrangler OD Green .22 LR 4.6 Barrel 6-Rounds
  Ruger SP101 Standard Stainless .357 Mag 2.25 Barrel 5-Rounds
  Ruger SP101 Standard Stainless .357 Mag 2.25 Barrel 5-Rounds
  Ruger SP101 Blued .357 Mag 2.25 Barrel 5-Rounds
  Ruger Pc Charger 9mm 6.5 Barrel 17-rounds

  Ruger Lcp II .22 Lr Pistol
  Ruger Ec9s 9mm 3.12 Barrel 7-rounds Hogue Handall Grip
  Ruger American Pistol 9mm 4.2 Inch 17rd
  Ruger American Compact 9MM Black 3.55-inch 17rd with safety
  Ruger 57 5.7 X 28mm Pistol
  Rugar Wrangler OD 22LR Barrel 6-rounds
  Q Mini Fix Pistol Gray .300 AAC Blackout 8 Barrel 10-Rounds Optics Ready
  Q Honey Badger Sd 7 300 Blk Sbr W Silencer
  Nosler M48 Independence Handgun Bolt-Action 6.5 Creedmoor 15″ Barrel 1 Round
  North American Arms Ranger II Stainless .22 Mag 4 Barrel 5-Rounds
  North American Arms Ported Snub 22 22M 1.125-inch 5rd
  New Colt Python 2022 3 .357 Magnum 6rd Stainless Wood Grips
  Magnum Research BFR Stainless .357 Mag / .38 SPL 7.5 Barrel 6-Rounds
  Kel-tec P17
  Kel-Tec KSG 12 GA 18.5 Barrel 14-Rounds Optics Ready

  Kel-Tec KS7 Tactical Pump Shotgun 12 GA 18.5-inch 6Rds
  Hi-Point JXP 10 Pistol
  Heritage Firearms Rough Rider Small Bore Blue .22 LR 16 6 RD Fixed Sights
  Heritage Firearms Rough Rider Blued Cocobolo Grip .22LR 6.5-inch 6Rd
  Heritage Firearms Rough Rider Blued Cocobolo Grip .22LR 6.5-inch 6Rd
  Heritage Firearms Rough Rider Ace in the Hole Black .22 LR 4.75 Barrel 6-Rounds
  Glock 45 MOS 9mm 4.02-inch 17Rds Fixed Sights
  Glock 45 Gen 5 9mm 4.02-inch Barrel 17 Rounds with Fixed Sights
  Glock 45 Gen 5 9mm 4.02-inch 10Rds
  Glock 43X 9mm 3.41 Barrel 10-Rounds Fixed Glock Sights
  Glock 43 Flat Dark Earth 9mm 3.39 Barrel 6-rounds
  Glock 43 Black 9mm 3.39-inch 6Rds USA MADE
  Glock 36 Gen 3 Black 3.78-inch .45 ACP 6Rd
  Glock 34 Gen 3 Competition Black 9mm 5.32-inch 17Rd
  Glock 30 Gen 4 Black .45ACP 3.78-inch 10 Rds

  Glock 19X Gen 5 Flat Dark Earth 9mm 4.02 Barrel 19-Rounds Streamlight TLR7A
  Glock 19x Gen 5 Coyote Tan 9mm 4.01 Barrel 19-Rounds
  Glock 19x Coyote Tan 9mm 4.01-inch 10Rds
  Glock 19 Gen5 Flat Dark Earth 9mm 4.02 Barrel 15-Rounds
  Glock 19 Gen 5 9mm 4.02-inch Barrel 15-Rounds
  Glock 19 Gen 5 9mm 4.02-inch Barrel 10-Rounds Fixed Sights
  Glock 17 Gen 5 Full Size 9MM 4.49-inch Barrel 17-Rounds Fixed Sights
  Glock 17 Gen 5 9mm 4.49-inch Barrel 10-Rounds Fixed Sights
  Glock 17 Gen 3 Black 9mm 4.49-inch 17Rd Fixed Sights
  Girsan MC P35 Hi-Power Semi-Automatic Pistol
  FN FNX-45 Tactical Pistol 45 ACP 5.3 Barrel Night Sights Polymer
  Fn Fnx-45 Tactical Pistol 45 Acp 5.3 Barrel Night Sights Polymer
  FN 509 Tactical 9mm
  FN 502 Tactical 22LR Pistol With Threaded Barrel–1 15 Round and 1 10 Round Mag
  Diamondback Sidekick Combo Revolver 22 Long Rifle 4.5 Barrel 9-Round Black

  Cz 75 Ts Czechmate Parrot 9mm C-more Red Dot
  Colt Firearms King Cobra Stainless Black .357 Mag 3-inch 6Rds
  Colt Anaconda Revolver 44 Rem Magnum Stainless Steel
  Colt 1911 Government Pistol 5 Barrel Black Picatinny Rail Checkered Gray G10 Grip Novak Sights
  Cobra Firearms Derringer Big Bore .380 Blue/Black
  Cobra Firearms Derringer 9mm-Black/Rosewood
  Cobra Firearms Derringer .22 Mag Black Wood Grips
  CMMG DISSENT Mk57 20th Anniversary Semi-Automatic Pistol 5.7x28mm FN 6.5 Barrel 20-Round Northern Lights Black
  Cimarron Firearms US 7th Cavalry Blue .45 LC 7.5-inch 6Rds
  Cimarron Firearms MP512 Model P 4.75-inch
  Cimarron Firearms Modified P .45LC 5.5-inch 6rd Black
  Cimarron Firearms Model 3 SCHOFIELD .45LC 7 inch
  Cimarron Firearms MDL 3 SCHFLD .45LC 5-inch
  Cimarron Firearms Evil Roy Blue 5.5-inch 45 Colt Firearms
  Cimarron Firearms Evil Roy .45LC 4.75-inch 6rd

  Charter Arms Undercover Revolver .38SPL 2-inch SS 5RD
  Canik TP9 Elite Combat Semi-Automatic Pistol
  Bul Armory SAS II Ultralight 3.25
  Bul Armory Sas Ii Tac 4.25
  Bond Arms Texan Stainless .45 LC .410 GA 6-inch 2Rds
  Bond Arms Snake Slayer with TG 45/410 4.25-inch
  Bond Arms Snake Slayer with TG 45/410 3.5-inch
  Bond Arms Rustic Defender Stainless .45 LC 3 Barrel 2-Rounds Holster Package
  Bond Arms Roughneck Stainless 9mm 2.5 2 RDs
  Bond Arms Roughneck Stainless .45 ACP 2.5 2-Round
  Bond Arms Roughneck Stainless .38 SPL .357 Mag 2.5 2 RDs
  Bond Arms Rough n Rowdy Derringer Stainless .410 Gauge .45 LC 3 2-Round
  Bond Arms Patriot Defender Derringer Stainless with Wood Grips 45LC/410 3-inch
  Bond Arms Papa Bear Stainless .45LC .410ga 3-inch 2rd
  Bond Arms Old Glory Stainless .45 LC .357 Mag 3.5″ Barrel 2-Rounds Package 2

  Bond Arms Old Glory American Flag 45 Colt 410 GA 3.5 Barrel 2-Rounds
  Bond Arms Grizzly Stainless 410 GA 45 Colt 3 2-Round 2.5 Chamber
  Bond Arms Black Jack 45 LC 3.5 Barrel 2-Rounds
  Truglo Tru-Point Laser/Light Combo Black with Green Laser
  Truglo TG7630G Laser SIGHT MICRO-TAC GRN
  Sig Sauer Lima365 Green Laser Grip Module
  Sig Sauer LIMA1 Pistol Laser Rail Sight Red Laser
  NCStar ACPRLS Compact Red Laser with Mount
  LaserMax Spartan Adjustable Fit Laser/Light Combo Green
  LaserMax Guide Rod Laser Sight System Green Laser
  Crimson Trace Trace CMR-204 Rail Master
  Crimson Trace Rail Master Pro Universal Green Laser Sight & Tactical Light
  Crimson Trace LG-459G Green LaserGuard
  Crimson Trace LG-459 Red LaserGuard
  Crimson Trace LG-422 Red LaserGuard For SIG Sauer P365 Models Front Activation

  Crimson Trace LaserSaddle Series Red Laser for Mossberg Shockwave 500/590
  Crimson Trace LaserSaddle Green Laser for Mossberg 500/590/590 Shockwave 12 Gauge Shotguns
  Crimson Trace Laserguard SIG SAUER P365 GRN
  Crimson Trace Laserguard Green Laser for Glock 42 and 43 Standard Packaging
  Crimson Trace Green LaserGuard For S&W M&P 2.0 Full Size/Compact Models
  Crimson Trace CMR-206 Rail Master Universal Green Laser Sight
  Crimson Trace AR-15 LiNQ Wireless Green Laser Black
  BSA Optics Optics Panoramic Sight With Red/Green/Blue Dot Reticles
  Smith and Wesson OTF Knife Grey – 3.5″ Plain Dagger Blade
  Smith and Wesson OTF Knife – 3.5 Black Serrated Spear Point Blade
  Smith and Wesson OTF Knife – 3.25″ Black Plain Tanto Blade
  Smith & Wesson OTF Knife Spear Point Blade Flat Dark Earth 3.5″
  Hogue Compound OTF Knife – 3.5″ Plain Clip Point Blade with Ambidextrous Carry Clip
  Hogue Compound OTF Automatic Knife – 3.5″ Plain Tanto Blade with Black G10 and Aluminum Handles
  Cobratec Mini Mamba Drop OTF 2.25″ Blade Knurled Aluminum Handle

  Cobratec Lightweight OTF Drop Point 3.25″ Tiffany Blue
  CobraTec Knives FS-X Gray OTF Knife – 2.75″ Plain Drop Point Blade
  CobraTec Knives FS-X Blue OTF Knife – 2.75″ Plain Tanto Blade
  CobraTec Knives FS-3 „Trump 2020″ OTF Knife – 3“ Plain Drop Point Blade
  CobraTec Knives CTK-1 Large OTF Knife – 3.75″ Plain Drop Point Blade
  CobraTec FS-X Blue OTF Knife – 2.75″ Plain Drop Point Blade with Nylon Sheath
  CobraTec CTK-1 OTF Knife – 3.75″ Plain Dagger Blade
  CobraTec CTK-1 OTF Knife – 2.75″ Plain Tanto Blade with Nylon Sheath
  CobraTec CTK-1 OTF Knife – 2.75″ Plain Dagger Blade with Nylon Sheath
  CobraTec CTK-1 OD-Green OTF Knife – 2.75″ Plain Tanto Blade with Nylon Sheath
  CobraTec CTK-1 Carbon Fiber OTF Knife – 3.75″ Plain Dagger Blade with Nylon Sheath
  Benchmade 3400 Autocrat OTF Automatic Knife 3.7″ Blade G10 Handle
  Benchmade 3300 Infidel OTF Knife 3.91″ Blade Double-Edge Dagger
  WINCHESTER WINCLEAN 244
  WINCHESTER SUPER HANDICAP 8lb

  WINCHESTER AA SUPER HANDICAP
  Winchester AutoComp
  Winchester 296 Powder
  Winchester 296 Powder
  Winchester 748 Rifle Powder
  Winchester 231 Powder 8lb
  Winchester 231 Handgun Powder
  Steel Shot #7 in stock
  Alliant Green Dot
  Ramshot TAC Rifle Powder
  Accurate No. 9
  Accurate No. 7
  Accurate No.2
  Accurate MagPro 1LB powder
  IMR Enduron 4451 Smokeless Gun Powder

  IMR 4831 Smokeless Powder
  Hodgdon Varget Powder
  Hodgdon Titegroup
  Hodgdon Pyrodex RS Black Powder Substitute 1 lb
  Hodgdon Clays powder

  Hodgdon Powder – H-4350 8lb
  Hodgdon Powder – H-4350 1Lb.
  Hodgdon Powder – BLC-2 8lb
  Hodgdon Powder – 800-X 8lb
  Hodgdon HP38 Powder
  Hodgdon H50BMG Rifle Powder
  Hodgdon H335 Powder
  Hodgdon H110 Powder
  Hodgdon CFE BLK Powder

  Hodgdon 800X 8 Lb. Keg
  Herco 8lbs – Alliant Powder
  H4831SC 8lbs – Hodgdon Powder
  H4831 1lb – Hodgdon Powder
  H380 8lbs – Hodgdon Powder
  H322 Powder HODGDON
  Green Dot 8lbs – Alliant Powder
  CFE-223 8lbs – Hodgdon Powder
  Bullseye 8lbs – Alliant Powder
  Alliant BE-86 Smokeless Pistol Powder 8 Lb
  Alliant Reloder 22 Smokeless Gun Powder
  Alliant Reloder 16 Smokeless Gun Powder
  Alliant Powder Reloder 33 8lb.
  Alliant powder Reloader 16- 8lb
  Alliant Unique Powder 8lbs

  Alliant Steel Powder 1lb
  Alliant’s Sport Pistol Powder
  Alliant Reloder 33 Smokeless Gun Powder
  Alliant Promo Smokeless Gun Powder 8 lb
  Alliant Powder – P.Pro Varm. 8 lb.
  Alliant Powder Herco 1 LB (copy)
  Alliant Herco Smokeless Gun Powder
  Alliant Extra-Lite Smokeless Powder (1 lb)
  Alliant Clay Dot Smokeless Shotshell Powder 8 Lb
  Alliant Bullseye Smokeless Pistol Powder 4 Lb
  Alliant Blue Dot Smokeless Magnum Powder 1 Lb
  Alliant Black MZ Black Powder Substitute 1 lb
  Alliant AR-Comp Smokeless Gun Powder
  Alliant 410 Smokeless Shotshell Powder 1 Lb
  Alliant 2400 Smokeless Pistol Powder 8 Lb

  Alliant 2400 Smokeless Gun Powder 1Lb
  Alliant 20/28 Smokeless Gun Powder 1lb
  Alliant Power Pro 300MP Smokeless Powder 1 lb
  Alliant Power Pro 1200-R Smokeless Gun Powder
  Alliant Green Dot Smokeless Gun Powder
  Accurate XMR 5744 Smokeless Powder 1 lb
  Accurate Nitro 100 NF Smokeless Powder (12 oz.)
  Accurate LT-32 Smokeless Rifle Powder
  Accurate TCM Smokeless Pistol Powder 1lb
  Accurate 4100 Smokeless Powder 1lb
  Hodgdon Hi-Skor 800-X Smokeless Gun Powder 8lb
  Winchester 760 Smokeless Powder 8 Lbs
  Hodgdon Hi-Skor 700-X Smokeless Gun Powder
  Accurate 4350 Smokeless Rifle Powder 1lb
  Alliant Power Pro 4000-MR Smokeless Gun Powder 1lb

  Accurate 2700 Smokeless Gun Powder 1lb
  Accurate 2520 Smokeless Powder 1 Pound
  Accurate 2495 Smokeless Rifle Powder 1lb
  Accurate 2460 Smokeless Powder 1 Pound
  Alliant 2400 Smokeless Gun Powder 4lbs
  Ballistic Products Shotshell Wads 12 Gauge Multi-Metal 2-3/4″ 1-1/8 oz Bag of 100
  Winchester Small Rifle 5.56mm NATO-Spec Military Primers #41
  Winchester Small Pistol Primers #1-1/2
  Winchester Primers 209 Shotshell
  Winchester Large Rifle Primers
  Winchester Large Pistol Primers
  Winchester 209 Shotshell Primers (Box of 1,000)
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Remington Small Rifle Bench Rest Primers
  Federal Small Pistol Magnum Primers #200

  Federal Premium Gold Medal Small Pistol Match Primers #100M
  Federal Premium Gold Medal Large Rifle Match Primers #210M Box of 1000 (10 Trays of 100)
  Federal Large Pistol Primers #150 Box of 1000 (10 Trays of 100)
  Federal 209A Shotshell Primers (1000/box)
  CCI Small Rifle Primers #400
  CCI Small Rifle Magnum Primers #450
  CCI Percussion Caps
  CCI Percussion Caps #11 Box of 1000 (10 Cans of 100)
  CCI Percussion Caps #10 Box of 1000 (10 Cans of 100)
  CCI Large Rifle Primers #200 Box of 1000 (10 Trays of 100)
  CCI Large Rifle Magnum Primers #250 Box of 1000 (10 Trays of 100)
  CCI Large Rifle Magnum Primers #250 Box of 1000 (10 Trays of 100)
  CCI Large Rifle 7.62mm NATO-Spec Military Primers #34 Box of 1000 (10 Trays of 100)
  CCI Large Pistol Primers #300 Box of 1000 (10 Trays of 100)
  CCI 50 BMG Military Primers #35 Box of 500

  CCI #41 – 5.56 Small Rifle Military Primers – 1000 pcs
  Ballistic Products Shotshell Wads 12 Gauge Multi-Metal 2-3/4″ 1-1/8 oz Bag of 100
  Graf Brass 38 Auto 100ct
  9mm-Armscor Brass 200ct
  8mm Nambu Brass 100ct
  Hornady Brass 6.5 Creedmoor
  300 AAC Blackout – Armscor Brass 200ct
  30-30 Winchester – Hornady Cases
  Ballistic Products Shotshell Wads 12 Gauge Multi-Metal 2-3/4″ 1-1/8 oz Bag of 100
  10mm – Armscor Brass 200ct
  Hornady Brass 450 Bushmaster
  .45 COLT – Armscor Brass 200ct
  .40 S&W – Armscor Brass 200ct
  .380 ACP – Armscor Brass 100ct
  .38 Super Rim Less – Armscor Brass 200ct

  .38 Super – Armscor Brass 100ct
  .38 Special – Armscor Brass 100ct
  .357 Magnum – Hornady Cases
  .357 Magnum – Armscor Brass 200ct
  Hornady Brass 35 Remington
  Hornady 308 Win Match Brass
  Hornady 308 Marlin Express Brass 50 count
  Hornady Brass 300 Savage
  Hornady Brass 300 Savage
  300 Blackout Hornady Cases 50/Bx
  30-40 Krag Brass Unprimed Bag of 50
  Case Hornady 30-06 Springfield Brass 50/box
  Hornady Brass 30 TC Box of 50
  Hornady Brass .30 M1 Carbine Box of 200
  .30 Carbine – Armscor Brass 200ct

  .270 Winchester – Hornady Cases
  .270 Wby Mag Hornady Cases
  Hornady Brass 250 Savage
  Hornady Cases 25-06 Rem
  Hornady Cases 243 Winchester
  ornady-cases .223 Rem
  Hornady Cases .220 Swift
  Hornady Cases .22-250 Rem
  .22 TCM – Armscor Brass 200ct
  Hornady Cases .22 Hornet
  Hornady Cases .204 Ruger
  Hornady Cases .17 Hornet
  Winchester X17P 17 Hornet 20 Grain Varmint X 20 Rounds
  Winchester WSC338LU 338 Lapua Magnum

  Winchester Wildcat Rimfire Ammo
  Winchester Varmint X Brass .22 Hornet 35-Grain 20-Rounds PT
  Winchester Usa 7.62x51mm Nato 149gr Full Metal Jacket Lead Core 20 Rounds Per Box
  Winchester Supreme 7mmwsm 160gr Accubond 20rds
  Winchester Supreme 338Winchester 225GR ACCU Coyote Tan 20rds
  Winchester Supreme 243WIN 55GR SBS 20rds
  Winchester Super-X 7MMMAU 145GR PP 20rds
  Winchester Super-X 307 Winchester 180GR PP 20rds
  Winchester Super-X 300WIN 150GR Power Core 95/5 20rds
  Winchester Super-X 22HORN 45GR SP 50rds
  Winchester Super-X .218 Win Be 46GR HP 50rds
  Winchester Deer Season XP Rifle Ammo 270 Win 130 Grain Extreme Point 20 RDs
  Winchester Deer Season XP Brass .300 WSM 150-Grain 20-Rounds EP
  Winchester Ammunition Target and Range Jacketed Frangible 5.56 50gr 20rds
  Winchester 55gr. FMJ 150 Round Value Pack Brass .223 Rem

  Weatherby Select Plus .300 Weatherby AccuBond 180 Grain
  Speer Gold Dot Rifle Ammo Brass .223 Rem 20-Rounds 75 Grain
  Speer Gold Dot Nickel Plated Brass .223 Rem 55-Grain 20-Rounds SP
  Sig Sauer Ammo OTM Match 300WIN 190 Grain 20/200
  Sellier and Bellot 6.5X55SW 140 Grain Full Metal Jacket 20rds
  Remington R300WB1 300WBy 180 PSPCL 20rds
  Remington Premier AccuTip 221FB 50GR BT 20rds
  PPU PPM7 Match 182 Grain 7.62x54mmR 20 Rounds Full Metal Jacket
  PPU PPM6 Match 120 Grain 6.5×55 Swedish 20 Rounds Hollow Point Boat Tail
  PPU PP7K 124 Grains 7.92KURZ 20 Rounds FMJ
  PPU PP30063 Metric Rifle 139 Grain 6.5x57mm Mauser 20 Rounds Soft Point Boat Tail
  PPU PP264 Rifle Ammo 140 Grain 264 Win Mag 20 Rounds Soft Point
  PPU Metric Rifle Brass 7.65 X 53 180-Grain 20-Rounds SP
  PPU Metric Rifle Brass 7.65 X 53 174-Grain 20-Rounds FMJ
  PPU Metric Rifle Brass 7.62x54mmR 182-Grain 20-Rounds FMJ

  PPU Metric Rifle Ammunition Brass 7x64mm Brenneke 20-Rounds 140 grain Soft Point Boat Tail
  PPU Blank Brass 5.56 NATO 20-Rounds
  PMC Ammunition X-Tac Match Brass .223 Rem 77 Grain 20-Rounds OTM
  PMC Ammunition X-Tac M855 5.56 NATO 62GR Green Tip LAP 20Rds
  PMC Ammunition Bronze Full Metal Jacket Boat Tail 55 Grain Brass .223 Rem 20Rds
  PMC Ammunition Bronze .223 Rem 55 Grain Full Metal Jacket Boat Tail Brass- 1000Rds – Full Case
  Nosler Match Grade 28 Nosler Ammunition 185 Grains 20 Rounds
  Nosler Match Grade 260 Remington Ammunition 130 Grains 20 Rounds
  MagTech Sport Shooting Brass .38 SW 146 Lead Round Nose 50Rds
  Hornady V-MAX .17HMR 17GR 50Rds
  Hornady Superformance Varmint .17Hornet 20GR V-Max 25Rds
  Hornady Superformance .30-06 150GR SST 20rds
  Hornady Subsonic Brass .450 BM 395 Grain 20-Rounds Sub-X
  Hornady Precision Hunter 143 Grain ELD-X Brass 6.5 Creedmoor 20Rds
  Hornady Match Ammunition 6.5 PRC 147 Grain ELD Match Box of 20

  Hornady Frontier Cartridge Rifle Ammo Brass 5.56 20-Rounds 55 Grain FMJ
  Hornady DG .416 Rigby 400 Grain DGS FMJ 20Rds Box
  Hornady Dangerous Game Series Centerfire Rifle Rounds Brass 450 Rigby 480 Gr
  Hornady Dangerous Game Series .376 Steyr 270GR SP 20Rds
  Hornady Dangerous Game Ammunition 470 Nitro Express 500 Grain DGX Bonded Box of 20
  Hornady Dangerous Game Ammunition 450 Rigby 480 Grain DGX Bonded Box of 20
  Hornady Dangerous Game Ammunition 416 Rigby 400 Grain DGX Bonded Box of 20
  Hornady Dangerous Game .500-416 Nitro Express Ammunition 20 Rounds 400 Grain DGS Projectile 2300 FPS
  Hornady Critical Defense .223 Rem 55gr 20-Rounds FTX
  Hornady Black .450 Bushmaster 250 GR FTX 20 Rounds
  Hornady American Whitetail .30-06Sprg 150GR SP 20Rds
  Hornady A-Tip Match Custom Bullet Seating Stem 6.5mm
  Hornady 82303 9.3X62 286 SP/Rp 20rds
  Hornady 82214
  Hornady 416 Remington Dangerous Game 400 Grains DGX Bonded Per 20

  Hornady 338LAPUA 250FR BTHP 20rds
  Hornady 218 Bee 45 gr HP Ammunition Per 25 rounds per box.
  Hornady .500 Nitro Express 570 Grain DGS FMJ 20 Round Box
  Fiocchi 308D 308 165 BTSp 20rds
  Federal XM193BK 5.56 NATO 55GR BTMC 1000Rds Case
  Federal Range & Target Ammo .40 SW Full Metal Jacket 165 GR
  Federal PWRSHK 8MM MAU 170GR SP 20rds
  Federal PWRSHK 6.5X55 140GR SP 20rds
  Federal PWRSHK 300WIN 150GR SP 20rds
  Federal PWRSHK 300SAV 180GR SP 20rds
  Federal PRM 7MMREM 160GR NP 20rds
  Federal Premium V-Shok Brass .224VAL 60 Grain 20-Rounds NBT
  Federal Premium Nickel Plated Brass 7mm WSM 160 Grain 20-Rounds NA
  Federal Premium Nickel Plated Brass .30-06 168 Grain 20-Rounds BHH
  Federal Premium Cape-Shok Centerfire Rifle

  Federal Premium Cape Shok 416 Rigby 20rd Box/10 box Case
  Federal Premium Brass .300 Win Mag 180 Grain 20-Rounds SSII
  Federal Premium Brass .300 Norma Mag 215 Grain 20-Rounds BHH
  Federal Premium Brass .30-06 Springfield 165 Grain 20-Rounds SSII
  Federal P500NWH 500NIT 500 WHCS 20rds
  Federal P500NSA 500NTR 570 SWAFR 20rds
  Federal P458WH 458WIN 500 WHCS 20rds
  Federal P458T3 458Wn 500 TBSL 20rds
  Federal P458T2 Federal 458 Winchester Magnum 500 Grain Trophy Bonded Bear Claw 20rds
  Federal P458SA 458MG 500 SWAFR 20rds
  Federal P458LWH 458LOT 500 WHCS 20 ROUNDS
  Federal P458LTI 458 Lott 500Grain Trophy Bonded Bear Claw 20rds
  Federal P416RT2 416REM 400 TBSL 20rds
  Federal P375T4 375Hh 250 TB 20rds
  Federal P375T2 375Hh 300 TB 20rds

  Federal P338TC1 338 225 TCVTL 20rds
  Federal Gold Medal Premium Rifle Ammo Brass .224 Valkyrie 20-Rounds 90 Grain Sierra MatchKing BTHP
  Federal GM260M Gold Medal
  Federal Game-shok .22 LR #12 Bird Shot 50-Rounds
  Federal Fusion 300WIN 180GR 20rds
  Federal Fusion 300WIN 165GR 20rds
  Federal F6555FS1 6.5X55 140 Fusion 20rds
  Federal F300WFS1 300MG 150 Fusion 20rds
  Federal BallistiClean Brass .223 Rem 55-Grain 20-Rounds Frangible
  Federal American Eagle XM 5.56 NATO 62 Grain 20-Rounds FMJBT
  Federal American Eagle Value Pack .45 ACP 230gr 100-Rounds
  Federal American Eagle Brass .308 Win 150-Grain 20-Rounds FMJBT
  Federal American Eagle .223Rem 62GR FMJ 20Rds
  Federal 300 WSM 200 Grain Terminal Ascent 20 Round Box
  Federal .470 Nitro Express Cape-Shok 500 Grain Swift A-Frame Bullet 20rd box 2150 fps

  Corbon Hunter Rifle Ammunition HT4570460HC, 45-70 Govt, Hard Cast, 460 GR, 1650 fps, 20 Rd/bx
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  CCI/Speer CCI Shotshell 22WMR 52 Grain Shotshell #12 20/BX 2000/CS
  CCI Quiet-22 .22LR 40GR Lead Round Nose 50Rds
  CCI Ammunition Varmint TNT Green Brass .17 HMR 16-Grain 50-Rounds HP
  Browning BXS Solid Expansion 180 Grain Nickel .300 WSM 20Rds
  Barnes Bullets Vor-Tx Rifle Ammunition Brass .30-06
  Barnes Bullets VOR-TX 300 Remington Ultra Magnum (RUM) 190 GR LRX Boat Tail 20 rds
  Barnes Bullets VOR-TX 30-06 180GR TTSX BT 20rds
  Barnes Bullets BB552X1 Vor-Tx Rifle Ammunition
  Barnes Bullets 21531 30-06 150 TTSX BT 20rds
  Barnes Bullets 21520 223 55 TSX 20rds
  5.56×45 Ammo 55gr FMJ Wolf Gold Brass Case 1000 Round Case
  45-70 Government by Winchester 45-70 Govt, 300gr, Super-X Jacketed Hollow Point, (Per 20) [Winchester Ammo]
  223 5.56×45 Ammo 55gr FMJ Federal American Eagle (XM193X) 500 Round Case

  223 5.56×45 Ammo 55gr FMJ Federal American Eagle (AE223BKX) 1000 Round Bulk Case
  Tikka T3/T3X Extended Magazine Black 6.5 Creedmoor 5Rds
  Tikka T3 / T3X Extended Magazine For .308/.243/7mm-08/.22-250 5Rds
  Savage MkII Magazine .22LR 10rd
  Savage Magazine 60 SER .22LR 10rd BL
  Savage Axis Magazine .308 Win / .243 Win / 7mm-08 Rem / 6.5 Creedmoor / .260 Rem / .338 Fed 4-Rounds
  Savage A22 Magazine Blued .22 LR 10Rds
  Ruger Magazine American Rifle Polymer Black 450bm
  Ruger BX-25×2 Magazine for Ruger 10/22, SR-22, Charger, 77/22 50 Rounds
  Ruger 10/22 Magazine BX-25 .22LR 25rd Black Value 2-Pack
  Ruger 10/22 Magazine BX-25 .22 LR 25rd Black
  Ruger 10/22 Magazine BX-1 .22 LR Black 10Rd 3 Pack
  Ruger 10/22 Clear Sided BX-25 Magazine Clear / Black .22 LR 25Rd
  ProMag RM5 Rollermag AR-15 Magazine .223 Remington/5.56 NATO 5 RDs
  ProMag AR-15 Drum Magazine .223 Rem/5.56 NATO 65 Rounds Polymer

  Pro Mag Mossberg 702 Plinkster Magazine Blued .22LR 10rd
  Magpul PMAG .308 AC/AICS Magazine Short Action Black 7.62 X 51 / .308 Win 5Rds
  Hi-Point Firearms Redball Sports Magazine Black 9mm 20Rd
  CZ Factory OEM Rifle Magazine .22LR 10 Round Black 452 ZKM 12004
  XS Sight Systems XS Standard Dot Tritium Express Front Sight AR Style
  XS Sight Systems GS Marlin 1895/45-70 with BO Sight
  Truglo Ak-47 Tritium Front Sight
  Trijicon Fiber Sight Set CZ P-10 C Fiber-Optic Red-Green
  Midwest Industries Combat Sight Flip-Up Rear
  Midwest Industries Combat Rifle Fixed Front HK Type Mil-Spec Black Finish
  Magpul Mbus Rear Flip Sght Gen 2 Gry
  Kriss Defiance Low Profile Flip Up Front Sight
  Hiviz Rg1022 F/r (Lw) Combo Rug 1022
  Hiviz Hyr2012 Henry H001 Lever Action Rifle
  Hi Viz Lightwave Adjustable Sights Fro Henry Rifles

  Griffin Armament M2 Sight Rear Black Ar-15 A2 Compatible Modular Rear Sight 17-4 Ordnance
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Seekins Precision Scope Ring, .92″ Medium High, 30mm, 4 Cap Screw, Black Finish
  Ruger Optic Adapter Plate for Ruger-57 – Burris & Vortex Red Dots
  Leupold Standard 2-Piece 1 Scope Rings for Tikka T3 and T3x
  Leupold PRW/LRW Rings Matt Black 30mm Use PRW bases or any other Picatinny-style mount rails
  Leupold Mark IMS 1-Piece 35mm Scope Mount Bolt Action
  Leupold Mark 4 IMS 30mm Flat Top Mount Matte Black
  Leupold Mark 4 30mm Medium Matte
  Leupold LRW Black 1 Inch Scope Rings Medium
  Leupold Backcountry Set 2-Piece Base and 30mm Rings Medium for Weatherby Mark V LT
  Browning X-lock Integrated Med30 Mat
  Browning X-Bolt Integrated Scope Mounts 34mm High Bronze Cerakote
  Barrett Scope Rings 34mm 1.4″
  Ultra Dot Ud 30mm Tube Ultradot Mblk

  Truglo TRU-Brite 30 Series Tactical Rifle Scope 1-4×24 Fully Coated Lens 30mm Tube Matte Finish Black
  Truglo TG8516TL
  Truglo Eminus Tactical Riflescope 6-24×50
  Trijicon TR232G Accupoint Rifle Scope 5-20X50 Green Dot
  Trijicon TR202G AccuPoint Rifle Scope 3-9X40 Green Mil Dot
  Sun Optics PS30432IR Tactical Precision 4x 32mm Black Matte Illuminated Mil-Dot 3 Color
  Sig Sauer Tango4 Scope 6-24×50 30mm Sf Mrad Bk Mrad Illum Reticle Sidefocus Blk
  Sig Sauer Tango4 Scope 6-24×50 30mm Mrad Dev-l Illum Dev-l Holdover Reticle
  Sig Sauer Sierra 3bdx Black 4.5-14×50
  Sig Sauer Electro-optics Romeo-msr 2 Moa Red Dot
  Ncstar Ultimate Sighting System Gen-2, 3-9×42 Mil-dot
  Ncstar Mark Iii Tactical Gen 2 3-9×42 P4 Sniper
  Ncstar Mark Iii Tactical Gen 2 3-9×42 Mil-dot
  Ncstar Mark Iii Tactical Compact Scope Gen 3, P4 Sniper, Reticle
  Nc Star Uss Gen Ll 3-9×42 P4 Sniper

  NC Star SRT Scope 3-9x40mm, P4 Sniper Reticle with Green Laser
  Leupold VX-Freedom 1.5-4x20mm Pig-Plex Reticle Mate Black Scope
  Leupold Vx-3i Cds-zl 3.5-10x40mm Duplex Reticle
  Leupold Vx-3i 4.5-14x50mm Matte Black
  Leapers Utg 1″ Bugbuster Scope Ao Mil-dot Reticle With Qd Rings
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Bushnell Engage Riflescope
  Bushnell Engage 4-16x44mm Deploy Moa Reticle
  Bushnell AR Optics 4.5-18x40mm Illuminated Windhold Reticle
  Bushnell 614124 Banner Scope 4-12×40
  Bushnell 613947 Banner Scope 3-9×40
  Burris T.M.P.R Fastfire M3 w/ Mount 3 MOA Dot Black
  Barska Optics Ac11672 6-24×50 Sniper Scope
  Barska Optics 10-40x50MM Illuminated Reticle Mil-Dot Sniper Scope
  Weaver Top Mount Scope Base for Thompson Center Contender and Rossi Single Shot Rifles

  Weaver Base System 430T Ruger 10/22 Aluminum
  Weaver 49713 See Thru Mount for Marlin 336
  Truglo Offset Picatinny Mount
  Trijicon RMR Mounting Kit – Fits Glock MOS Models
  Trijicon Black MRO Low Mount Adapter
  Springfield Scope Mount M1A 4TH Gen Aluminum
  Seekins Precision 20 Moa #6-40 For Remington 700
  Ruger 10/22 Fiber Optic Sight Set Front/rear Matte Black Finish
  Leapers Utg Low Profile Flip Up Front Sight Aluminum Black
  Leapers Inc. Utg Pro M-lok Ar15 Super Slim Free Float Handguard 13-inch, Black
  Keystone Crickett / Chipmunk Rifle Scope Mount
  Henry Repeating Arms Big Boy Drill/TAP Mount
  DNZ 182000S Savage 220 Slug Medium Mount
  Agm Victrix Tc50-384 1x 50mm 7.5×5.6 Degrees
  Winchester Wildcat 22lr 18 Barrel 10 Rounds Bl Sy

  Walther Ccp M2 9mm Concealed Carry Pistol
  Springfield Armory M1a Socom Rifle 308 Win 16.25-inch 10rds
  Sig Sauer P320 Axg Equinox Semi-automatic Pistol
  Savage A22 Precision 22lr 18-inch Tb 10rds Blk
  Savage A22 Forest Green .22 Lr 18 Barrel 10-rounds
  Ruger Pc Carbine 9mm 16.12 Barrel 10-rounds
  Ruger 10 22 Target Lite .22lr 16.13-inch 10rd Black W Laminate Thumbhole Stock
  Ruger 10 22 Carbine Vote 2020 American Flag .22 Lr 18.5 Barrel 10-rounds Fourth Edition Collector’s Series
  Nrf Assault Rifle Badnews 338lap 26-inch Blk
  Nrf Assault Rifle Badnews 338lap 26-inch Blk
  Noreen 204-30 Bad News Semi Auto
  Kalashnikov Kr-9 Rifle 9mm 16.25-inch 30rds With Folding Stock
  Henry Repeating Arms Us Survival Viper Western Viper .22lr 16.5-inch 8rd
  Geissele Automatics Super Duty Desert Dirt 5.56 Barrel Semi-automatic B5 Enhanced Sopmod Stock Geissele Rifle Grip Grip
  Fime Group Vepr Rpk47 7.62x39mm 23.20 Barrel 30 Rounds With Trapdoor Stock

  Fime Group Vepr Rpk47 5.45x39mm 23.20″ Barrel 30 Rounds With Trapdoor Stock
  Cz Scorpion Evo 3 S1 Flat Dark Earth 9mm 16.2-inch 20rds
  Braztech rossi Rs22 Black .22 Mag 18 Barrel 10-rounds
  Auto-ordnance Thompson 1927a-1 Deluxe 45acp 16.5-inch 50rd Drum
  Winchester Xsc123t Plated 3mg Stl 25rds
  Winchester Xpert High Velocity 12ga 3-inch 1-1/8 oz 4 Shot 25Box
  Winchester Xp12 Field Trl Pop Ld 25rds
  Winchester X16h6 Super-x 25rds
  Winchester X12p4 Pheasant 1.25 25 Rounds Per Box
  Winchester Turkey L BEARD
  Winchester Super-X Xpert High Veloctiy 12GA
  Winchester Super-X 12GA
  Winchester Super Target 12GA
  Winchester Sth2034 Suprm-hv Turkey 10/10
  Winchester Rooster XR 12 Gauge

  Winchester Deer Season XP Copper Slugs 12 Gauge
  Winchester Deer Season Slug Shotgun Shells 20 Gauge
  Winchester Deer Season High Velocity 12 GA
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Remington Premier Magnum Turkey High Velocity 5Rds 12Ga
  Remington P1235M4 12 4 Turkey
  Hornady Sst Ftx Shotshell Slug Loads 12 Ga 5-rounds
  Hornady American Whitetail 12 Gauge
  Hornady American Gunner 12 Ga
  Hevishot Hevi-teal 20ga
  Hevishot 28004 Hevi-Hammer 12 Gauge
  Fiocchi Speed Steel Warlock Steel 12 GA
  Fiocchi Speed Steel 12 GA
  Fiocchi Hunting 12 Ga
  Fiocchi 12SD78H75 Target

  Federal Wf143bb Spdshk 12
  Federal Wf1332 Spdshk 12
  Federal Vital-Shok Premium 20 Pellet 3 Buck Shotshell Ammo 20 GA
  Federal Top Gun Target Load 12GA
  Federal Top Gun Target Load 12 GA 2.75″ 1 1/8 oz #8 Lead Shot 25Rds
  Federal Top Gun Sporting 12 Gauge Ammunition 2-3/4″
  Federal Top Gun 12GA 2.75-inch 1oz 7.5 Shot 25Rds
  Federal Speed-Shok 12 GA #4 Shot 25-Rounds 3″
  Federal Premium Vital-Shok Trophy Copper Sabot Slugs 5 Rounds
  Federal Premium Prairie Storm 12 GA 3 Inch
  Federal Premium LE BallistiClean Frangible 12 GA Slug 25 Rounds 2.75″
  Federal Prairie Storm 16 GA #6 Shot 25-Rounds 2.75″
  Federal PowerShok Buckshot 20 GA 2.75-inch Max Dram 3 Buck 5Rds
  Federal H1255 Game SHOK Field 11/4 25 Rounds Per Box
  Federal H1254 Game SHOK Field

  Federal Black Cloud 12 Ga 3.5 In 1-1/2 oz
  Estate Super Sport Competition Target Load 12GA 2.75-inch 7/8oz #8 Shot 25rds
  Estate Super Sport Competition Target Load 12GA 2.75-inch 1-1/8oz #8 Shot 25rds
  Estate Super Sport Competition Target Load 12GA 2.75-inch 1-1/8oz #8 Shot 25rds
  Estate Cartridge SS12XH19 12GA Super Sport Target 1oz 25rds
  Estate Cartridge SS12XH18 12GA Super Sport Target
  Estate Cartridge SS12XH17512 Super Sport Target 1oz 25rds
  Estate Cartridge SS12L75 12GA Super Sport Target
  Estate Cartridge SS12L175 12GA Super Sport Target
  Aguila Field High Velocity 12 GA 0 Buck 25-Rounds
  Federal H1254 Game SHOK Field
  Williams Gun Sight Co 70230 Fire Sight Universal Slugger
  Truglo TG960 TRUPoint Xtreme TKY/DEER
  Truglo Tg950x Trubead Turkey Xt Ghost Rings
  Truglo TG94D GBL-DOT Universal Dual

  Truglo TG947Arm Longbead Metal 6-48 Red
  Truglo TG944c Pro MGNM Gobble Dot 6MM
  Truglo TG944B Pro MGNM Gobble Dot .375
  Truglo TG944A Pro MGNM Gobble Dot .250
  Truglo TG110W Fire Sight Remington Shotgun/Rifle R and G
  Truglo Slug Series Shotgun Fiber Optic Night Sights Black with Green Rear Fiber Optics and Red Front Fiber Optic Fits Mossberg 695 Slug Guns
  Truglo Fiber Optic Shotgun Front Universal Green
  Meprolight ML34303 Benelli M2 Nova
  Meprolight ML34045 Remington 870
  Meprolight ML34044 Mossberg M500
  Meprolight ML19593 Jericho 941
  Meprolight Benelli M4 Ghost Ring
  Winchester Sx4 Upland Field Semi Auto 12 Gauge
  Weatherby 18i Synthetic 12 Gauge 28 barrel 3-1/2 chamber 4 rounds
  Tristar TT-15 DT Unsingle Blued Walnut 12 GA 34 inch 1rds

  Tristar Tt 15 Top Single Blued Walnut 12 Gauge 34 Inch 1rd
  Tikka T3x Lite Black Stainless .270 Wsm 24.3 Inch Left Handed
  Taurus Tx22 Compact
  Stevens 555 Trap Walnut 12 GA Barrel Bead Sight 1rd
  Savage Stevens 320 12 gauge 18.5 3 inch 5rd pg ghost
  Standard Manufacturing Company DP-12 12GA 18.875 in 14rd
  srm arms model 1216 Gen2 semi-auto 12GA 18.5 barrel
  Silver Eagle RZ17 Tactical Shotgun 12 GA 18.5-inch 4Rds
  Sig Sauer P365XL Spectre Comp Semi-Auto Pistol
  Sig Sauer P320 X Five Legion Pistol 9mm 5 Barrel
  Sig Sauer P320 Spectre Comp 9mm Pistol
  Sig Sauer P320 Compact Semi Auto Pistol
  Sig Sauer P320 Axg Equinox Semi-automatic Pistol
  Sds Imports Radikal Nk-1 12ga 19 3 5rd
  Savage 220 Turkey 20ga Bolt Action 22 Inch 3 In Chamber

  Savage 220 Slug Nomad Veil Cervidae 20 Ga 22
  Savage 212 Turkey 12 Gauge Bolt-action Bl Camo 2rds 22-inch 3-in-chamber
  Savage 212 Slug 12 Gauge 22 Barrel 2rds
  Savage 212 Camo Mossy Oak Break Up Country 12 Ga 22 Barrel 2rds
  Remington Model 870 Tac-14 Black 12 Gauge 14 inch Barrel 5 Rds with Magpul M-Lok fore-end and Arm Brace
  Remington 870 TAC-14 Black 20GA 14-in 4rd Pistol Grip
  Remington 870 Tac-14 12-gauge 14 Barrel 5 Rds Blued Hardwood
  Remington 870 Tac-14 12-gauge 14.5 Barrel 4 Rds
  Remington 870 Express Black 12 Ga 3-inch Chamber 18-inch 6rd
  Q Honey Badger Sd 7 300 Blk Sbr W Silencer
  Pointer Sct Basic Trap Walnut 12 Ga 30 Barrel 3 Chamber 1-rounds
  Panzer Arms Bp12 Semi-automatic Shotgun 12 Ga 20 Barrel 3-chamber 5-rounds
  Mossberg Maverick 88 Field Shotgun 12 Gauge 3 Chamber 28 5-round
  Mossberg Maverick 88 12ga 20-inch 8rd
  Mossberg 590 Shockwave Blued 20 Ga 14-inch Barrel 6 Rounds

  Mossberg 590 Shockwave 12-gauge 14 Barrel 6 Rds With Bead Sight Blue
  Mossberg 500 Ati Scorpion Pump Shotgun Flat Dark Earth 12 Ga 18.5 Inch 6 Rd
  Landor Arms Stx 604 Wood .410 Ga 18.5 Barrel 1-round
  Landor Arms Bpx 902 12 Ga 18.5 Barrel 3-chamber 5-rounds
  Kel-Tec KSG 12 GA 18.5 Barrel 14-Rounds Optics Ready
  Kel-tec Ksg 12 Ga 18.5 Barrel 14-rounds Optics Ready
  Kel-Tec KS7 Tactical Pump Shotgun 12 GA 18.5-inch 6Rds
  Hi-Point JXP 10 Pistol
  Garaysar Mka1923 Semi-automatic Shotgun 12 Ga 20 Barrel 5-rounds
  Garaysar MKA1919 AP Semi-Automatic Shotgun 12 GA 20 Barrel 5-Rounds
  G-force Gfp3 12 Ga 20 Barrel 3-chamber 4-rounds
  G-force Gfar12 Semi-automatic Shotgun 12 Ga 20 Barrel 5-rounds
  Fn Fnx-45 Tactical Pistol 45 Acp 5.3 Barrel Night Sights Polymer
  Dickinson Defense Black 12GA 18.5-inch 5rd
  Cz 75 Ts Czechmate Parrot 9mm C-more Red Dot

  Citadel Atac Warthog Semi-auto Shotgun 12 Ga 20 Barrel 4-rounds 3 Chamber
  Browning Silver Field 12 Gauge 28 Barrel 3-1/2 Chamber 4 Rounds Realtree Max-5
  Browning Bt-99 Adjustable B-c Satin Blued 12 Ga 34-inch 1rd
  Browning Bt-99 Adjustable B-c Micro Blued 12 Ga 32-inch 1rd
  Browning A5 Wicked Wing Reatree Max-5 12ga 28-inch 4rd Semi-automatic
  Browning A5 Mobl Dt 12 28 3.5-inch
  Beretta A400 Xtreme Plus Realtree Max-5 12 Ga 28-inch 3rds Kick Off
  Beretta A400 Xtreme Plus Optifade Timber 12 Ga 28-inch 3rds
  Beretta A400 Xtreme Plus Mossy Oak Bottomlands 12 Ga 28-inch 3rds Kickoff
  Beretta A400 Xtreme Plus Black 12 Ga 28-inch 3rds
  Beretta A400 Xcel Multitarget Walnut Black 12 GA 30-Inch 4Rd
  Beretta A400 Upland Nickel Engraved 12 Ga 28-inch 3rds
  Beretta A300 Outlander Black Wood 12 Ga 3″ 30-inch 3rds
  Beretta A300 Outlander 12 Ga 28 Barrel MOBL COB 3 Chamber
  A-Zoom Snap Caps 9mm 5/PK

  A-Zoom Snap Caps 38SPL 6/PK
  A-Zoom Snap Caps 308 Win 2/PK
  A-Zoom Snap Caps 223REM
  A-Zoom Snap Caps 12GA
  A-Zoom Snap Caps .45ACP
  A-Zoom Snap Caps .380ACP
  A-zoom Dummy Rounds 22 Rimfire
  A-Zoom 12271 .300 AAC Blackout A-

 55. The beauty of engaging with a Betul call girl is that man enjoys the naughty date. Whatever, hot service a man places a request for. Beauty and erotic queens will see that all of their desires are fulfilled. Please understand that Independent Anjuna Beach Escorts is a brand, which has never gone into a negative zone. In connection to naughty fulfilment of desire.

 56. Hi, thank you for letting me look through your distribution. Excellent evaluation; a positive web site. Where did you get the measurements for this post? I’ve added all of you to my blogroll. I suppose I’m going to have to upgrade my website. Much obliged!!

 57. Amazing website. A wealth of useful information. In addition to posting it on Delicious, I’m forwarding it to a few friends. Thank you very much for your effort!
  This is fascinating, and you’re a talented writer. I have added your feed to my favorites and am eager to read more of your amazing posts. I also posted a link to your website on my social media accounts!

 58. FIREARMS
  AIR GUN AMMO
  AK MAGAZINES
  AR LOWERS
  AR MAGAZINES
  AR UPPERS
  AR-15 RIFLES| AR-10 | AK47
  AUTOMATIC KNIFES
  BLANKS
  BULLETS
  FOLDING KNIFE
  HANDGUN AMMO
  HANDGUN MAGAZINES
  HANDGUNS

  DERRINGERS
  REVOLVERS
  SEMI-AUTOMATIC HANDGUNS
  LASERS
  OUT THE FRONT KNIVES
  POWDER
  PRIMERS
  RELOADING BRASS
  RIFLE AMMO
  RIFLE MAGAZINES
  RIFLE SIGHTS
  SCOPE RINGS AND ADAPTERS
  SCOPES
  SCOPES BASES & RAIL
  SEMI AUTOMATIC RIFLES

  SHOTGUN AMMO
  SHOTGUN SIGHTS
  SHOTGUNS
  SNAP CAPS
  Sig Sauer P320 Compact Semi Auto Pistol
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Gamo Viper Express .22 Caliber Pellets Airgun Shot Shells 25 Count
  Crosman Copperhead BBs 6000 Count
  Gamo Red Fire Pellet
  Walther RWS Flobert 22 L.R 6mm CB Cap Conical 150Rds
  Gamo Ts-22 Pellets .22 200 Pk
  Crosman PRIMIER Dome Field Target
  Umarex 2315014 RWS R10 .177 500
  Crosman LF1785 Pellet Gold .177 125

  Crosman ASP10K12 S-AIR BB 12GRAM GN 10000
  Gamo Raptor Pellets Pba .177 Gold
  Daisy 24 Bottle BB 2400
  Crosman Copperhead BBs 2500 Count
  Gamo Cleaning Pellet .177
  RWS Cleaning Pellets .177 100 Package
  Daisy 40 Bottle BB 4000
  Umarex 2252549 177 Precison Steel
  Crosman Destroyer .177 Point/Dished
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  CCI 50 BMG Military Primers #35 Box of 500
  Pro Mag Industries Ak Magazine Black 7.62 X 39 10Rds
  Pro Mag Industries Ak-74 Magazine Black 5.45 X 39 40Rds
  Arsenal Ak Magazine Black 7.62 X 39 10Rds
  Arsenal Ak Magazine Black 7.62 X 39 30Rds

  Scout Ak Yugo Pattern Magazine Black
  Arsenal Magazine AK 556X45 BULGARIAN 30rd
  Magpul Pmag 30 Ak Moe Black 5.45 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries Sksa3 Magazine Black 7.62 X 39 40Rds
  Pro Mag Industries Ak-47 Magazine Smoke 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries Saiga Magazine Black 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries SKS-A5 Magazine 7.62 X 39 20-Rounds
  Pro Mag Industries Ak Magazine Coyote Brown 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries AK47 223REM 30rd Polymer BL
  Pro Mag Industries Ak Magazine Black 7.62 X 39 30Rds
  Pro Mag Industries AK Magazine 7.62 X 39 30-Rounds
  Pro Mag Industries Aka 19 Magazine Black 7.62 X 39 40Rds
  ProMag AK-47 Drum Magazine 7.62x39mm 50 Rounds Polymer Black DRM-A9
  Pro Mag Industries Sks Magazine Black 7.62 X 39 30Rds
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds

  Anderson Manufacturing AR-15 Complete Lower Receiver
  KE Arms Stripped Lower Black 5.56
  Seekins Precision NX15 Stripped AR-15 Lower Receiver
  BCM AR-15 Complete Pistol Lower Receiver Forged
  Aero Precision AR15 Stripped Lower Black 5.56NATO / .223Rem
  Tactical Solutions X-Ring 10/22 Takedown Receiver Black .22 LR
  Bravo Company Complete Lower W/BCM Stock Mod 0 Black 5.56
  FMK Firearms AR-15 Lower Receiver Flat Dark Earth .223 Rem / 5.56
  FMK Firearms AR1 Extreme Black Multi Caliber AR-15 Polymer Lower
  Aero Precision M4E1 Stripped Lower Black
  Aero Precision .308 Win Stripped Lower Receiver Set Black
  Spikes Tactical Snowflake Black 5.56 / .223 Rem
  Spikes Tactical Spider AR-15 Stripped Lower Receiver Black
  Sharps Bros. The Jack Stripped Ar-15 Lower Receiver
  pikes Tactical Stripped Lower (Spider)

  Wilson Combat WC320 Grip Panel Fits Sig P320 Carry w/ Manual Safety 320-CMB
  FMK Firearms AR-1 Lower Burnt Bronze
  Thompson Center 8770 G2 Cntndr Rifle Frame Ss Syn
  Tactical Solutions X-Ring 10/22 Receiver Gunmetal Gray .22 LR
  American Tactical Imports Galil Receiver 5.56 NATO
  Spike’s Tactical 9mm Glock Style Lower Receiver w/ Spider Engraving Black 9mm
  APF Stripped Side Folder Lower Receiver .223 Rem / 5.56
  CMMG Resolute 100 Complete Lower 9mm Accepts Colt Magazines
  Bul Armory Sas Ii Tac 4.25 Magazine
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  FN 502 Magazine 22LR -15 Round and 10 Round
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  HEXMAG Series 2 Magazine Black .223 / 5.56 NATO 30Rd
  American Tactical Imports S60 Gen2 MLE Schmeisser Magazine 5.56 .223 Rem 60-Rounds
  Ruger AR-556 Magazine Black 5.56 / .223 Rem 30Rds

  Magpul PMAG 30G HK G36 30rd Black
  Magpul PMAG AK MOE 7.62X39 10RD BLK
  Magpul MAG573-BLK PMAG 30 AK/AKM Gen
  Magpul PMAG LWRC Window Black 6.8 SPC 30Rds
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 20rd
  Magpul PMAG AK Magazine MOE Black 7.62 X 39 30Rd
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 30rd Window
  Magpul PMAG Magazine MOE Black .223 Rem 5.56 NATO .300BLK 30rd Window
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 10Rd
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 30rd
  Magpul PMAG Magazine M3 Black .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 40rd
  Magpul PMAG M3 Magazine Medium Coyote Tan 5.56 / .223 Rem 30Rds
  Magpul PMAG AR/M4 GEN3 5.56 Medium Coyote Tan Window
  Magpul PMAG Magazine MOE .223 Rem / 5.56 NATO / .300BLK 30rd
  Thompson Center 1876 P H Pistol Frame SS

  Spikes Tactical 9mm Luger AR-15 Complete Upper Receiver
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Ruger Complete AR Lower Elite Black 5.56 Nato.223 Rem Magpul MOE Grip
  Ruger Ar-556 Lower Receiver Black .223 5.56 Nato
  Radical Firearms Complete Upper Assembly 5.56nato 10.5
  Radical Firearms 8.5-inch HBAR 300BLK MIL-STD Upper 7-inch-RPR
  Nordic Components Upper Kit Black 22LR 16 inch 10 Round W-Bolt Saver
  FMK Firearms AG1 Frame Flat Dark Earth for Glock 19 Components Only
  Del-Ton M4 Magpul M-LOK Rifle Kit Flat Dark Earth .223 / 5.56 NATO 16-inch Upper and Lower Parts Kit
  Del-Ton AR-15 Pre-Ban Upper Black 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel
  Del-Ton 20 Government Profile Rifle Kit .223 Rem 5.56 Nato
  Daniel Defense MK18 Upper Flat Dark Earth 5.56 / .223 Rem 10.3-inch
  Daniel Defense M4A1 Flat Dark Earth / Black 5.56 / .223 Rem 16-inch
  CMMG Resolute 100 Mk4 .22 Long Rifle AR-15 Upper Receiver 17
  Charles Daly AR 410 Complete Upper

  Charles Daly AR 410 Complete Upper .410 GA 19 Barrel 5-Rounds
  Bushmaster 20-inch Predator Upper Receiver Barrel Assembly 5.56mm Black Finish
  Bravo Company Pistol Lower 5.56 Nato Black
  Bravo Company BCM Complete Lower Flat Dark Earth 5.56 NATO / .223 Rem
  Aero Precision M5E1 Enhanced Upper Receiver .308 Win 18
  Aero Precision M5E1 Enhanced Upper Black 6.5 Creedmoor 20-inch
  Aero Precision M5E1 Enhanced Complete Upper Receiver 15 M-Lok Black 6.5 Creedmoor 20-inch
  Aero Precision M5 Assembled Upper Receiver 308WIN LR308 Black Anodized
  Aero Precision M5 .308 Stripped Upper Black
  Aero Precision M4E1 Threaded Stripped Upper Receiver Black
  Aero Precision M4E1 Enhanced Upper Receiver Black 5.56 / .223 Rem
  Aero Precision AR15 XL Assembled Upper Receiver
  Adams Arms P1 Upper 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel
  Zastava USA M91 Sniper 7.62 X 54 24 Barrel 10-Rounds with POSP 4x24mm Scope
  Windham Weaponry MPC M4 5.56 16-inch Black 30rd

  Troy SPC-A3 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Troy SPC A4 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Troy Industries A4 AR-15 5.56mm 10 30 RDs

  Springfield Armory Saint Victor Rifle 5.56 16-inch 30Rds
  Springfield Armory Saint Victor .308 Win 16-inch 20Rds
  Springfield Armory Saint Rifle 5.56 / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Springfield Armory Saint Rifle 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds Low-Profile Sights
  Spikes Tactical A2 Retro 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel
  Smith and Wesson Sport II M-Lok Rifle Bundle .223 Rem / 5.56 16″ Barrel 30 RDs
  Smith and Wesson Mp15 Sport II 5.56 Nato 16 In 10 Rds Black
  Smith and Wesson M&P15T Black 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds Threaded Barrel M-Lok Rail
  Smith and Wesson M&P15-22 Sport with Red-Green Optic .22 LR 16.5-inch 25Rds
  Smith and Wesson M&P15 Sport II Black .223 5.56 NATO 16-inch 10Rd CO Complaint
  Smith and Wesson M&P15 Black .223 / 5.56 NATO 16-inch 30Rd 1 in 7 Twist

  Smith and Wesson M&P15 300 Whisper Black .300 Whisper 16-inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II Optics Ready 5.56NATO / .223Rem 16-inch 30rd
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II Magpul M-LOK Black 5.56Nato 16 Inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 10-Rounds – CA Compliant
  Smith and Wesson M&P-15 Sport II 5.56 / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Smith and Wesson M&P 15-22 Sport Magpul MOE Flat Dark Earth .22 LR 16.5-inch 25Rds
  Smith and Wesson M&P 15-22 .22lr 16.5-inch Barrel 10rd CA-compliant Black
  Smith and Wesson M&P 15 Sport II with Crimson Trace Red/Green Dot Sight 5.56/.223 Rem 16-inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P 15 Sport II OR Magpul MOE M-LOK Crimson Trace Red/Green Dot Sight 5.56/.223 Rem 16-inch 30Rds
  Smith and Wesson M&P 15 Sport II Optics ready Black 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds
  Smith & Wesson M&P15 Performance Center Black 5.56NATO / .223Rem 18-inch 30rd
  Smith & Wesson M&P 15-22 Sport .22 LR 16.5″ Barrel 25 RDs
  Sig Sauer M400 Tread 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel 30-Rounds Scope Package
  Savage MSR15 Recon 2.0 5.56 NATO .223 Rem 16.13 Barrel 30-Rounds
  Savage Axis II XP 6.5 Creedmoor 22-inch 4Rds w/ Scope

 59. Ruger AR-556, .223/5.56, Black, 16 inch barrel, 10rd magazine
  Ruger AR-556 with M-LOK Handguard 5.56 / .223 Rem 16.1-inch 30Rds
  Ruger AR-556 Turquoise Blue / Black 5.56 / .223 Rem 16.04-inch 30Rds Tiffany Blue TALO Exclusive
  Ruger Ar-556 Magpul Moe Black Ar-15 .223 5.56 Nato 16.1-inch 30rdr
  Ruger Ar-556 Flat Dark Earth .223 / 5.56 Nato 16-inch 30rd Magpul M-lok
  Rock River Arms RRage Carbine 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds

  Patriot Ordnance Factory Minuteman 5.56 NATO / .223 Rem 16.5″ Barrel 10-Rounds
  Ohio Ordnance Works, H.C.A.R Semi-automatic Rifle .30-06 16-Inch 2 – 30Rd Mags
  Ohio Ordnance Works H.C.A.R. Flat Dark Earth .30-06 16″ Barrel 30-Rounds
  Nemo XO Carbon 6.5CM 20-inch 20RD Tungsten
  Nemo Omen Match 3.0 Tungsten .300 Win Mag 22″ Barrel 14-Rounds
  Lwrc Lwicr5b16sprc Ic-spr 5.56 16.1-inch Cali Compliant 223 Rem | 5.56 Nato 10rd
  Lwrc Improved Carbine 5.56 Nato / .223 Rem 16″ Barrel 30-rounds
  Lwrc Ic-spr Ar-15 Black 5.56 Nato Semi Auto Rifle, 16-inch Spiral Fluted Barrel 30 Rd

  Kel-Tec RFB Carbine Black .308 Win / 7.62 X 51 18-inch 20Rds
  Iwi Tavor X95 5.56/.223 Rem 16.5-inch Barrel 30 Rounds
  Geissele Automatics Super Duty Rifle 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel No Magazine
  FN SCAR 17S Flat Dark Earth .308 Win / 7.62 16.2″ 20 Rounds
  Fn Fn15 M16 Military Collectors Series Black 5.56 / .223 Rem 20-inch 30rds
  FN 15 Carbine 5.56 NATO / .223 Rem 16.5″ Barrel 30-Rounds
  Fime Group Vepr Rpk47 7.62x39mm 23.20″ Barrel 30 Rounds With Trapdoor Stock
  Diamondback DB15 AR Rifle .223 Rem / 5.56 16″ Barrel 30-Rounds Magpul ACS-L Stock
  Diamondback DB15 5.56 / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds M-LOK Rail
  Diamondback DB-15 CCB Black .223 / 556 NATO 16-inch 30rd
  Desert Tech MRDX SE 5.56 NATO / .223 Rem 16.12″ Barrel 30-Rounds
  Daniel Defense DDM4V7 Black .223 / 5.56 NATO 16-inch 30Rd
  Daniel Defense DD5 V3 .308 Win / 7.62 16″ Barrel 20-Rounds
  Colt Firearms M4 Carbine 5.56 Nato / .223 Rem 16.1″ Barrel 30-rounds
  Colt Firearms GAU-5/A/A 5.56x45mm NATO 16.1″ Barrel 20-Rounds 1 of 500

  Christensen Arms CA5FIVE6 Tungsten 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Charles Daly AR 410 Complete Upper
  Century Arms WASR-10 V2 7.62 X 39 16.25″ Barrel 30-Rounds
  Century Arms VSKA Matte Blued / Wood 7.62 X 39 16.25-inch 30Rds
  Century Arms RH-10 AK-47 7.62 X 39 16.5″ 30-Round
  Bravo Company Recce-16 Carbine Dark Bronze 5.56 NATO 16-Inch 30Rd
  Bravo Company RECCE 16 Black 5.56 / .223 Rem 16-inch 30Rds
  Black Rain Ordnance Spec15 Gray 5.56 NATO / .223 Rem 16″ Barrel 30-Rounds
  Barrett REC7 DMR Gen II Black 5.56 18-inch 30Rds
  Barrett M107A1 .50 BMG 20 Barrel 10-Rounds
  ATI German Sport GSG-16 OD Green .22 LR 16.25 Barrel 22-Rounds
  ATI German Sport GSG-16 .22LR 16.25-inches 22Rds
  American Tactical Imports Mil-sport .410 Ga 18.5″ Barrel 5-rounds
  Adams Arms PZ 5.56 NATO / .223 Rem 16 Barrel 30-Rounds
  Smith & Wesson M&P Assisted Open Knife & Tool – 3.5″ Clip Point Partially Serrated Blade

  Kershaw Launch 9 Automatic Push Button Knife – 1.8 Plain Drop Point Blade
  Kershaw Launch 8 Automatic Folding Knife
  Kershaw Launch 7 Automatic Knife Gray Handle – 3.7″ Plain Clip-point Blade
  Kershaw Launch 7 Automatic Knife Gray Handle – 3.7 Plain Clip-point Blade
  Kershaw Launch 6 Automatic Push Button Knife – 3.75 Plain Spear Point Blade
  Kershaw Launch 3 Automatic Knife 3.4-inch Blade W/ Push Button Open
  Kershaw Launch 2 Automatic Knife – 3.25 Partially Serrated Drop Point Blade
  Kershaw Launch 2 Automatic Folding Knife 3.25″ Stonewash Drop Point – Push Button Open
  Kershaw Launch 12 Mini-Stiletto 1.9″ Inch Spear Point Blade – Gray Handle w/Carbon Fiber
  Kershaw Launch 12 Mini-Stiletto 1.9″ Inch Spear Point Blackwashed Blade – Gray Handle w/Carbon Fiber
  Kershaw Launch 12 Mini Stiletto Automatic Knife 2.5″ Stonewash
  Kershaw Launch 11 Automatic Knife Aluminum 2.75″ BlackWash
  Kershaw Launch 10 Automatic Knife 1.9″ Blade
  Kershaw Launch 1 Automatic Push Button Knife – 3.4″ Plain Drop-Point Blade
  Hogue EX-A05 Automatic Knife – 3.5″ Plain Spear Point Blade Matches Sig Emperor Scorpion

  Hogue A01-microswitch Automatic Knife – 2.75″ Plain Drop Point Blade With Deep Carry Clip
  Buck Knives 112 Ranger Auto Knife – 3″ Plain Clip Point Blade
  Buck Knives 112 Ranger Auto Elite Automatic Knife
  Buck 898 Impact Automatic Knife – 3.125″ Plain Drop-Point Blade
  Buck 110 Auto Hunting Automatic Knife – 3.75″ Plain Clip-Point Blade
  Buck 110 Auto Elite Automatic Knife – 3.75″ Plain Clip-Point Blade
  Benchmade Mini Coalition Automatic Knife – 2.87″ Plain Coated Blade
  Bear and Sons Cutlery Bold Action V OD Green – 3.75″ Plain Tanto Blade
  Remington 32/BLNK 32 SW BLANK 50/10
  Pachmayr A-ZOOM 22 Action Dummy 12
  Fiocchi Pistol Blank 8mm 50-Rounds
  Fiocchi 380blank 380 Rimmed Short 50/30
  Fiocchi 12POPBlack 12 2.75 POPPER 1000 Bulk
  Fiocchi 12DUMMy 12 2.75 Dummy Round 25/10
  Fiocchi 12BLANk 12 2.75 25/10

  CCI Ammunition Noise Blank Smokeless .22 Short Blanks 100 Count
  Carlsons Caps 20ga (Set Of 2)
  Carlsons Cap 17 HMR (6-Pack)
  Carlsons Cap .45 (5-Pack)
  Carlsons Cap .44 (6-Pack)
  Carlsons Cap .38 Special (6-Pack)
  Carlsons Cap .30/06 (2-Pack)
  Carlsons Cap .243 (2-Pack)
  Carlsons Cap .223 (2-Pack)
  Winchester Components .350 Legend .355 Diameter 180 Grain 100 RDs Power-Point Projectile
  acx P Pistol Barnes Bullets.308 / 30 150 Grain Tactical Reduced Ricochet, Limited Penetration Bullet (50 Ct.)
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Sig Sauer M17 9MM 124 Grain FMJ Elite 50-Round
  Sierra Sports Master Bullets 45 Caliber (451 Diameter) 185 Grain Jacketed Hollow Point Box of 100
  Nosler Trophy Grade 9.3mmx62 Mauser 250gr Accubond 20 Rds Per Box

  Nosler Trophy Grade 7 X 57 Mauser 140 Grain AccuBond 20 per Box
  Nosler Partition Copper .30 Caliber 300-Grain 50-Rounds Spitzer
  Nosler Ammunition 54851 ACCUBOND 338 300 ACB 50
  Hornady Varmint Express 6.5 Creedmoor Ammo 95 Grain V-Max 20-Count
  Hornady Varmint Bullets 17CAL 15.5 Gr NTX 100 RDs
  Hornady Unprimed Cases 375 Flanged Mag Nitro Express
  Hornady Reloading Components 300 PRC New Unprimed Brass Cartridge Cases 50-Count
  Hornady Precision Hunter 300 Remington Short Action Ultra Magnum Ammo 178 Grain ELD-X 20-Rds
  Hornady Outfitter 375 Ruger Ammo 250 Grain GMX Lead-Free 20-Count
  Hornady InterBond Bullets 30 Caliber (308 Diameter) 180 Grain Bonded Boat Tail Box of 100
  Hornady Custom ammunition 405 Winchester 20rd Ammo
  Hornady cartridges cases UNP Case 30 Nosler 20
  Hornady A-Tip Match Copper 6.5mm 153-Grain 100-Rounds BT Bullets Only
  Hornady 9mm Caliber .355″ Diameter 124 Grain XTP Hollow Point Bullet 100 Count
  Hornady 3708 Rifle Bullets

  Hornady .40 Caliber Bullets 500 Projectiles Hollow points 180 Grains
  Hornady .300 Blackout Ammunition 20 Rounds GMX 110 Grains
  Federal Power-Shok .450 Bushmaster Ammunition 20 RDs
  Federal Bring Your Own Bucket .22LR 36 Grain 1275 RDs
  Barnes varmint granade Bullets 22 Caliber (224 Diameter) 50 Grain Hollow Point Lead-Free
  Barnes Bullets 30896 .308 175 BT Match 100
  Walther Ccp M2 9mm Concealed Carry Pistol
  Titanium Gold Desert Eagle Pistol 50 Ae
  aurus Tx22 Compact
  Springfield Armory Mil-spec Defender 1911 Semi-automatic Pistol 45 Acp 5 Barrel 7-round Parkerized Wood
  Smith and Wesson M&P15 MOE MID Magpul Black .223 / 5.56 NATO 16-inch 30Rd
  Sig Sauer P365XL Spectre Comp Semi-Auto Pistol
  Sig Sauer P365 Magazine 9mm 12-Rounds
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Sig Sauer P322 22lr 4 20rd Black

  Sig Sauer P320 X Five Legion Pistol 9mm 5 Barrel
  Sig Sauer P320 Spectre Comp 9mm Pistol
  Sig Sauer P320 Compact Semi Auto Pistol
  Sig Sauer P320 Axg Equinox Semi-automatic Pistol
  Sig Sauer P238 Semi-automatic Pistol 380 Acp 2.7 Barrel 7-round Cerakote Black
  Sig Sauer P229 M11A1 Semi-Automatic Pistol
  Sig Sauer P226 MK25 MA Compliant Semi-Automatic Pistol 9mm Luger 4.4″ Barrel 10-Round Nitron Black
  Sig Sauer P210 Carry Pistol 9mm 8 RD Night Sights
  Ruger Lcp II .22 Lr Pistol
  Remington Core-Lokt Ammunition 243 Winchester 100 Grain Core-Lokt Pointed Soft Point Box of 20
  Remington Ammunition Range Ammo Brass 9mm 250-Round 115 Grain FMJ
  Q Honey Badger Sd 7 300 Blk Sbr W Silencer
  New Colt Python 2022 3 .357 Magnum 6rd Stainless Wood Grips
  Kimber K6s DASA Revolver
  Kershaw Launch 4 Automatic Knife 1.9-Inch Blade w/ Push Button Open

  Kel-tec P17
  Kel-Tec KSG 12 GA 18.5 Barrel 14-Rounds Optics Ready
  Kel-Tec KS7 Tactical Pump Shotgun 12 GA 18.5-inch 6Rds
  IMR Enduron 4451 Smokeless Gun Powder
  Hornady Lock-N-Load AP Progressive Press Ammo Plant
  Hornady 25410 Bull .257 110 GMX 50
  Hi-Point JXP 10 Pistol
  Girsan MC P35 Hi-Power Semi-Automatic Pistol
  FN FNX-45 Tactical Pistol 45 ACP 5.3 Barrel Night Sights Polymer
  FN 509 Tactical 9mm
  FN 502 Tactical 22LR Pistol With Threaded Barrel–1 15 Round and 1 10 Round Mag
  FN 502 Magazine 22LR -15 Round and 10 Round
  Diamondback Sidekick Combo Revolver 22 Long Rifle 4.5 Barrel 9-Round Black
  Cz 75 Ts Czechmate Parrot 9mm C-more Red Dot
  Colt 1911 Government Pistol 5 Barrel Black Picatinny Rail Checkered Gray G10 Grip Novak Sights

 60. Passion and Beauty Unite: Dive into Our Hot and Sexy Escort Service in Agra
  When it comes to pleasure and passion, nothing can match the experience of being in the company of a beautiful, sexy escort. At our escort services in Agra, we provide an exquisite selection of beautiful and sexy escorts to help you explore and enjoy the pleasure and passion of an intimate encounter. Our escorts are well-trained and experienced in the art of pleasing their clients and making sure that each and every encounter is a unique and unforgettable experience. From the moment you enter our door, you will be welcomed with a warm and inviting atmosphere and a wide selection of gorgeous escorts who are ready to tantalize your senses. We offer a variety of services including out-call services, in-call services, and overnight services. Our out-call services offer an opportunity to enjoy a romantic dinner or a night on the town with one of our stunning escorts. Our in-call services provide a private and intimate setting for you and your escort to explore your desires in the comfort of your own home or hotel room. Our overnight services provide the ultimate in luxury and pleasure with a night of passion and pleasure that will leave you with a lasting memory. No matter what type of experience you are looking for, our escorts in Agra are ready to provide an experience that is sure to satisfy your desires. So come and explore the passion and beauty of our escort services in Agra and enjoy a night of pleasure and passion that you will never forget.
  https://www.kajalvermas.com/escort-service-in-agra-1213/

 61. Activate ESPN on your device at espn.com/activate and unlock access to live sports, highlights, and exclusive content. Seamlessly link your device to experience the excitement of sports like never before. Complete the activation process effortlessly and start enjoying the best of ESPN entertainment today!

 62. Thank you for every other informative web site. Where else may just I get that type of info written in such an ideal way? I’ve a mission that I am simply now working on, and I’ve been at the look out for such information. REDSLOT88

 63. Thank you for every other informative web site. Where else may just I get that type of info written in such an ideal way? I’ve a mission that I am simply now working on, and I’ve been at the look out for such information.REDSLOT88

 64. Pro Cylinder 125 Gallon Acrylic Setup Black
  Majesty Aquarium Stand
  Heartland LED Aquarium 60 Gallon
  Clear-For-Life 75 Gallon
  Clear-For-Life 300 Gallon Rectangle Aquarium
  Clear-For-Life 100 Gallon Rectangle Aquarium
  Buy Clear-For-Life 240 Gallon
  Aqueon LED Aquarium 125 Gallon
  Aqueon Aquarium 125 Gallon
  Aqueon 54 Gallon Aquarium
  520L CABINET FISH TANK
  Silver Arowana
  Malaysian Golden Blue base
  Green Arowana
  Buy Super Red Arowana

  Buy Red Tail Golden Arowana
  Buy Crossback Golden Arowana
  Buy Chili Red Arowana
  Buy Blue Base Arowana
  Buy Blood Red Arowana
  Buy Asian Black Arowana
  Buy 24K Golden Arowana
  Australia Arowana
  Otters For Sale
  Asian Small Clawed Otters
  White Tiger Cubs For Sale
  Tiger cubs for sale
  Snow Leopard Cubs for sale
  Siberian Tiger Cubs For Sale
  Ocelot Cubs for sale

  Lion cubs for sale
  Jaguar Cubs for sale
  Cougar Cubs For Sale
  Cheetah Cubs For Sale
  Buy White Lion Cubs
  Black Panther Cubs For Sale
  Bengal Tiger Cubs For Sale
  Turkish Van cat for sale
  Sphynx Kitten For Sale
  Siberian cat for sale
  Savannah Cat for Sale
  Ragdoll Cat for sale
  Ragamuffin cat for sale
  Norwegian Forest Cat for sale
  Maine Coon cat for sale

  Khao Manee for sale
  Chausie cat for sale
  British Shorthair cat for sale
  Bobcats kittens For Sale
  Bengal Kittens for Sale
  American Curl kittens for sale
  American Bobtail cat for sale
  Owl Monkeys for sale
  Marmoset Monkeys For sale
  Capuchin Monkey For Sale
  Buy Tamarin Monkeys
  Buy Squirrel Monkey
  Buy Ring-tailed lemur Monkey
  Suriname Redtail Boa #1
  Buy Striped Kenyan Sand Boa

  Buy Baby Blue Eyed Leucistic Colombian Rainbow Boa
  Baby Puma Ball Python For Sale
  Baby Pied Ball Python for sale
  Baby Honey Bee Ball Python For Sale
  Baby Brazilian Rainbow Boa For Sale
  Baby Ball Python for sale
  Baby Albino Ball Python For Sale
  Sulcata Tortoise for Sale
  Leopard Tortoise for Sale
  Hermann Tortoise For Sale
  Cherry Head Red Foot Tortoise for Sale
  Tibetan Mastiff For Sale
  Desert Ironclad Beetle for sale
  Buy panda
  Buy helmeted iguana

  Buy Bearded Dragons
  Zebra Isopods
  Porcellio Dilatatus
  Magic Potion Isopods
  Armadillidium Peraccae Isopods
  Albino Isopods
  Yearling Hypo Iguana #4
  Yearling Hypo Iguana #3
  Yearling Hypo Iguana #1
  Translucent Leatherback Bearded Dragon
  Sambava Panther Chameleon
  Petters Chameleon
  Parson’s Chameleon
  Oaxacana Spiny tail iguana
  O’Shaughnessy’s Chameleon

  Nosy Be Panther Chameleon
  Hypo Zero Bearded Dragon
  Eastern Bearded Dragon Hybrid
  Cinnamon Leatherback Bearded Dragon
  Cinnamon Dunner Leatherback Bearded Dragon
  Cayman Brac Iguana
  Bermanja Panther Chameleon
  Baby Yucatan Spiny Tail Iguana
  Baby Panther Chameleon
  Baby Magma Hypo Translucent Dunner Bearded Dragon #2
  Baby Lesser Antillean Iguana
  Baby Hypo Iguana
  Baby Hypo Blue Bar Dunner Leatherback Bearded Dragon
  Baby Blue Bar Leatherback Hypo Bearded Dragon
  Baby Albino Iguana

  Angalovana Panther Chameleon
  Ambilobe Panther Chameleon
  Adult Male Hypo Sunfire Bearded Dragon
  Adult Female Classic Bearded Dragon
  6-8 Inch Nosy Be Panther Chameleon
  5-6 Foot Green Iguanas
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE
  FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  CHINCHILLAS FOR SALE
  BUSHBABY FOR SALE
  Baby Hedgehogs For Sale
  Scarlet Macaw For Sale
  Racing Pigeons For Sale
  Moluccan cockatoo For Sale

  Military Macaw For Sale
  Hyacinth Macaw For Sale
  Gyrfalcon For Sale
  Galah Cockatoo for sale
  Blue and gold Macaw for sale
  Black Palm Cockatoo for sale
  African Grey Parrots For Sale
  PORCUPINES FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  MALE LEMUR FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE LEMUR FOR SALE
  BUSHBABY FOR SALE
  PORCUPINES FOR SALE
  MALE PRAIRIE DOG FOR SALE

  FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  CHINCHILLAS FOR SALE
  Baby Prairie Dog FOR SALE
  PORCUPINES FOR SALE
  MALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  CHINCHILLAS FOR SALE
  Baby Prairie Dog FOR SALE
  Baby Hedgehogs For Sale
  Yearling Ivory Blood Python
  T Negative Albino Blood Python
  Suriname Redtail Boa
  Super Pastel Lesser Ball Python Het Pied
  Sumatran Blood Python

  Sorong Green Tree Python For Sale
  Pastel Highway Ball Python
  High White Emerald Tree Boa
  Fire Leopard Clown Het Pied Ball Python
  Buy Aru Green Tree Python
  Bumblebee Disco Hypo Leopard Ball Python
  Brazilian Rainbow Boa
  Black Devil Boa for sale
  Bamboo GHI Pinstripe Ball Python
  Baby Sumatran Short Tail Python
  Baby Sumatran Blood Python
  Baby Spinnerblast Scaleless Head Ball Python
  Baby Pastel Lesser Blade Clown
  Baby Misol Green Tree Python
  Baby Killer Bee Scaleless Head Ball Python

  Baby Jungle Fire Het T+ Albino Boa
  Baby Jayapura Green Tree Python
  Baby Emerald Tree Boa
  Baby Cyclops Mountain Green Tree Python
  Baby Borneo Blood Python
  Baby Black Blood Python
  Baby Biak Green Tree Python
  Baby Bangka Blood Python
  Baby Banana Fire Leopard Lemonblast Python
  Baby Bamboo Spinner Ball Python
  Aztec Colombian Redtail Boa
  Anaconda Phase Emerald Tree Boa
  Amazon Basin Emerald Tree Boa
  2018 Lavender Albino Spider Ball Python
  Yellowfoot Tortoise for sale

  Yearling Sulcata Tortoise
  Yearling Redfoot Tortoise
  Yearling Burmese Brown Mountain Tortoise
  Speke’s Hingeback Tortoise
  South African Giant Leopard Tortoises
  Serrated Hingeback Tortoise
  Russian Tortoise for sale
  Redfoot Tortoise for sale
  Northern Zombensis Hingeback Tortoise
  Juvenile Redfoot Tortoise
  Home’s Hingeback Tortoise
  Hermann’s Tortoise for sale
  Elongated Tortoise
  Burmese Brown Mountain Tortoise
  Burmese Black Mountain Tortoise

  Black Greek Tortoise
  Baby Yellowfoot Tortoise
  Baby Suriname Redfoot Tortoise
  Baby Sulcata Tortoise
  Baby Sri Lankan Star Tortoise
  Baby Russian Tortoise
  Baby Redfoot Tortoise
  Baby Pancake Tortoise
  Baby Marginated Tortoise
  Baby Leopard Tortoise
  Baby Ivory Sulcata Tortoise
  Baby Indian Star Tortoise
  Baby Hypo Sulcata Tortoise
  Baby Hermann’s Tortoise
  Baby Cherryhead Redfoot Tortoise

  Aldabra Tortoise
  Adult Pancake Tortoise
  Adult Desert Ornate Box Turtle
  Yearling Pearl River Map Turtle
  Sulawesi Asian Box Turtle
  Spiny Turtle for sale
  Narrow-Bridged Mexican Musk Turtle
  Mata Mata Turtle
  Hybino Red Ear Slider Turtle
  Florida Mud Turtle
  Female Pastel Red Ear Slider Turtle
  Caramel Pink Albino Red Ear Slider Turtle
  Baby Victoria Pink Eared Turtle
  Baby Spotted Turtle
  Baby Saw Shelled Turtle

  Baby Rio Grande River Cooter Turtle
  Baby Red Faced Short Neck Turtle
  Baby Indian Brown Roofed Turtle
  Baby Hypo Snapping Turtle
  Baby Hypo Florida Softshell Turtle
  Baby Desert Ornate Box Turtle
  Baby Ceram Asian Box Turtle
  Baby Asian Yellow Pond Turtle
  Albino Red Ear Slider Turtle

  MALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  FENNEC FOX FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE KINKAJOU FOR SALE

  COATIMUNDI FOR SALE
  BUSHBABY FOR SALE

 65. Alliant Powder – Herco 1 LB (Copy)
  Hodgdon Varget Smokeless Rifle Powder (1 lb or 8 lbs)
  WINCHESTER SUPER HANDICAP 8lb
  WINCHESTER SUPER HANDICAP
  H322 Powder HODGDON
  12 Ga. 2-3/4″ Steel Shot Wads (100 Wads)
  WINCHESTER WINCLEAN 244
  Steel Shot #7 (bag/10#)
  IMR 4831 Smokeless Powder
  Winchester 231 Smokeless Gun Powder 8lb
  Hodgdon H50BMG Rifle Powder
  760 8lbs – Winchester Powder
  Winchester Powder – 296 8Lb.
  Winchester Powder – 296 4 Lb.

  Winchester Powder AutoComp 8lb
  Hodgdon Powder – H-4350 8lb
  Hodgdon Powder – H1000 8lb
  Hodgdon Powder – H-4350 1Lb.
  Hodgdon Powder – BLC-2 8lb
  Hodgdon Powder – 800-X 8lb
  Hodgdon Pyrodex RS Black Powder Substitute 1 lb
  Hodgdon Powder Int.Clays 14oz
  H4831SC 8lbs – Hodgdon Powder
  H4831 1lb – Hodgdon Powder
  H380 8lbs – Hodgdon Powder
  CFE-223 8lbs – Hodgdon Powder
  Hodgdon #800X 8 Lb. Keg
  800-X 8 lb – Hodgdon Powder

  Red Dot 8 lbs – Alliant Powder
  700-X 4lb. – Hodgdon Powder
  Re-16 8lbs – Alliant Powder
  Herco 8lbs � Alliant Powder
  Green Dot 8lbs – Alliant Powder
  Bullseye 8lbs – Alliant Powder
  BE-86 8 lbs – Alliant Powder
  Alliant Powder – Unique 8lbs
  Alliant Powder – Steel 1lb.
  Alliant Powder – Sport Pistol 1#
  Alliant Powder – Re-33 1lb.
  Alliant Reloder 22 Smokeless Gun Powder
  Alliant Reloder 16 Smokeless Gun Powder
  Alliant Green Dot Smokeless Gun Powder

  Alliant Powder Reloder 33 8lb.
  Alliant Powder – Promo 8lbs
  Mossberg Maverick 88 Field Shotgun 12 Gauge 3″ Chamber 28″ 5-Round
  Panzer Arms BP12 Semi-Automatic Shotgun 12 GA 20″ Barrel 3″-Chamber 5-Rounds
  Remington 870 TAC-14 Black 20GA 14-in 4rd Pistol Grip
  Remington 870 Tac-14 12-Gauge 14″ Barrel 5 RDs Blued/Hardwood
  Remington Model 870 Tac-14 Black 12 Gauge 14 inch Barrel 5 Rounds with Magpend and Arm ul M-Lok fore-Brace
  Remington 870 Express Black 12 GA 3-inch Chamber 18-inch 6Rd
  Mossberg 590 Shockwave Blued 20 GA 14-inch Barrel 6 Rounds
  Remington 870 TAC-14 12-Gauge 14.5″ Barrel 4 RDs
  Dickinson Defense Black 12GA 18.5-inch 5rd
  Mossberg Maverick 88 12GA 20-inch 8Rd
  G-Force GFP3 12 GA 20″ Barrel 3″-Chamber 4-Rounds
  Silver Eagle RZ17 Tactical Shotgun 12 GA 18.5-inch 4Rds
  Savage Stevens 320 12/18.5/3 inch 5rd PG Ghost
  Mossberg 500 ATI Scorpion Pump Shotgun Flat Dark Earth 12 Ga 18.5 inch 6 rd
  Standard Manufacturing Company DP-12 12GA 18.875in 14rd
  Kel-Tec KS7 Tactical Pump Shotgun 12 GA 18.5-inch 6Rds
  Winchester SX4 UPLAND FLD 12/26 BL/WD 3

  Kel-Tec KSG 12 GA 18.5″ Barrel 14-Rounds Optics Ready
  Mossberg 590 Shockwave 12-Gauge 14″ Barrel 6 RDs with Bead Sight Blue
  Pointer SCT Basic Trap Walnut 12 GA 30″ Barrel 3″-Chamber 1-Rounds
  Glock 19 Gen 5 9mm 4.02-inch Barrel 15-Rounds
  Glock 43X 9mm 3.41″ Barrel 10-Rounds Fixed Glock Sights
  Smith & Wesson 642 Airweight Centennial .38 Special 1.9″ Barrel 5 RDs Stainless Steel
  Heritage Firearms Rough Rider Blued / Cocobolo Grip .22LR 6.5-inch 6Rd
  Q Mini Fix Pistol Gray .300 AAC Blackout 8″ Barrel 10-Rounds Optics Ready
  Cobra Firearms Derringer .22 Mag Black Wood Grips
  Bond Arms Snake Slayer with TG 45/410 3.5-inch
  North American Arms Ported Snub 22/22M 1.125-inch 5rd
  Bond Arms Rustic Defender Stainless .45 LC 3″ Barrel 2-Rounds Holster Package
  Glock 43 Flat Dark Earth 9mm 3.39″ Barrel 6-Rounds
  Ruger American Compact 9MM Black 3.55-inch 17rd with safety
  Sig Sauer P226 Full Size Single/Double Black 9mm 4.4-inch 15Rds
  Beretta A400 Xcel Multitarget Walnut/ Black 12 GA 30-Inch 4Rd
  Federal Premium Gold Medal Small Pistol Match Primers #100M
  Federal Premium Gold Medal Large Rifle Match Primers #210M Box of 1000 (10 Trays of 100)
  CCI Percussion Caps #10 Box of 1000 (10 Cans of 100)
  Hevishot 28004 Hevi-Hammer 12 Gauge 3″ 1 1/4 oz 4 Shot 25 Rounds
  Glock 19X Gen 5 Flat Dark Earth 9mm 4.02″ Barrel 19-Rounds Streamlight TLR7A

  Smith & Wesson M&P Shield M 2.0 Black 9mm 3.1″ Barrel 8 Round MA Compliant
  Sig Sauer MPX Copperhead Coyote Tan 9mm 3.5-inch 20Rds
  Ruger EC9s 9mm 3.12″ Barrel 7-Rounds Hogue HandALL Grip
  S&W PERFORMANCE CENTER M&P9 M2.0 9MM 5″ 17RD NO THUMB SAFETY
  Smith & Wesson M&P 2.0 9mm 5″ Barrel 17 RDs Flat Dark Earth without Safety
  Alliant Powder – Ex.-Lite 1 Lb
  Ruger AR-556 Flat Dark Earth .223 / 5.56 NATO 16-inch 30rd Magpul M-LOK
  Ruger AR-556 Magpul MOE Black AR-15 .223 / 5.56 NATO 16.1-inch 30RdR
  Hornady Custom ammunition 405 Winchester 20rd Ammo
  CZ 75 TS CZECHMATE PARROT (9MM) C-MORE RED DOT
  Sig Sauer P210 Carry Pistol 9mm 8 RD Night Sights
  Glock 19 Gen 5 9mm 4.02-inch Barrel 10-Rounds Fixed Sights
  Glock 30 Gen 4 Black .45ACP 3.78-inch 10 Rds
  Glock 45 Gen 5 9mm 4.02-inch 10Rds
  Glock 19 Gen5 Flat Dark Earth 9mm 4.02″ Barrel 15-Rounds
  Sig Sauer P226 Full Size Legion RX Gray 9mm 4.4″ 15-Round Night Sights

  Sig Sauer P938 9mm 3-inch 7rds Black Siglite Night Sights Massachusetts Compliant
  AUTO-ORDNANCE THOMPSON 1927A-1 DELUXE 45ACP 16.5-INCH 50RD DRUM 2 REVIEWS 6 QUESTIONS 8 ANSWERS
  Colt Anaconda Revolver 44 Rem Magnum Stainless Steel
  Ruger LCP II .22 LR Pistol
  Rugar Wrangler OD 22LR Barrel 6-rounds
  Sig Sauer P322 22LR 4″ 20Rd, Black
  Colt 1911 Government Pistol 5″ Barrel Black Picatinny Rail Checkered Gray G10 Grip Novak Sights
  Springfield Armory Mil-Spec Defender 1911 Semi-Automatic Pistol 45 ACP 5″ Barrel 7-Round Parkerized Wood
  Girsan MC P35 Hi-Power Semi-Automatic Pistol
  Q Honey Badger SD 7″ 300 BLK SBR w/ Silencer
  FN FNX-45 Tactical Pistol 45 ACP 5.3″ Barrel Night Sights Polymer
  Walther CCP M2 9mm Concealed Carry Pistol
  FN 502 Tactical 22LR Pistol With Threaded Barrel – (1) 15 Round and (1) 10 Round Mag
  Girsan MC P35 Hi-Power Semi-Automatic Pistol
  FN 509 Tactical 9mm
  NEW COLT PYTHON 2022 3″ .357 MAGNUM 6RD STAINLESS WOOD GRIPS
  Sig Sauer P322 Magazine 22LR 20rounds/25rounds
  Sig Sauer P365XL Spectre Comp Semi-Automatic Pistol
  Sig Sauer P320 Spectre Comp Semi-Automatic Pistol
  Kel-tec P17
  FN 502 Magazine 22LR -15 Round and 10 Round
  Sig Sauer P365 Magazine 9mm 12-Rounds
  FN FNX-45 Tactical Pistol 45 ACP 5.3″ Barrel Night Sights Polymer
  Sig Sauer P320 X-Five Legion Pistol 9mm Luger 5″ Barrel 17-Round Polymer Gray
  Charles Daly AR 410 Complete Upper .410 GA 19″ Barrel 5-Rounds
  Sig Sauer P320 AXG Equinox Semi-Automatic Pistol
  Sig Sauer P226 MK25 MA Compliant Semi-Automatic Pistol 9mm Luger 4.4″ Barrel 10-Round Nitron Black
  Sig Sauer P320 Compact Semi-Automatic Pistol
  IMR Enduron 4451 Smokeless Gun Powder
  Titanium Gold Desert Eagle Pistol 50 AE
  9mm 9×19 Ammo 115gr FMJ CCI Blazer Brass (5200) 1000 Round Case
  9mm 9×19 Ammo 124gr FMJ Federal American Eagle (AE9AP) 1000 Round Case
  Hornady Lock-N-Load AP Progressive Press Ammo Plant
  Anderson Manufacturing AR-15 Complete Lower Receiver
  BCM AR-15 Complete Pistol Lower Receiver Forged
  Alliant Powder – Bullseye 4lbs
  9mm 9×19 Ammo 115gr FMJ Remington Military LE Training (B9MM3) 500 Round Case
  CCI Blazer 9mm 115GR FMJ 50Rds Aluminum case
  Winchester Ammunition 115 Grain Jacketed Hollow Point Brass 9mm 50Rds
  Fiocchi Shooting Dynamics FMJ 124 Grain Brass 9mm 50Rds
  Remington UMC 9mm 147GR FMJ 50rds
  Winchester USA Ammunition 40 S&W 165 Grain Full Metal Jacket Flat Nose 50rds
  Federal Champion Ammunition 40 S&W 180 Grain Full Metal Jacket Aluminum Case
  Federal Champion Ammunition 40 S&W 180 Grain Full Metal Jacket Aluminum Case
  Taurus TX22 Compact
  Hi-Point JXP 10 Pistol
  Kel-Tec KSG 12 GA 18.5″ Barrel 14-Rounds Optics Ready
  Ohio Ordnance Works H.C.A.R. Flat Dark Earth .30-06 16″ Barrel 30-Rounds
  Sig Sauer P238 Semi-Automatic Pistol 380 ACP 2.7″ Barrel 7-Round Cerakote Black
  Canik TP9 Elite Combat Semi-Automatic Pistol
  Diamondback Sidekick Combo Revolver 22 Long Rifle 4.5″ Barrel 9-Round Black
  Sig Sauer P229 M11A1 Semi-Automatic Pistol
  CMMG DISSENT Mk57 20th Anniversary Semi-Automatic Pistol 5.7x28mm FN 6.5″ Barrel 20-Round Northern Lights Black
  CMMG Resolute 100 Mk4 .22 Long Rifle AR-15 Upper Receiver 17″
  Ruger AR-556 Lower Receiver Black .223 / 5.56 NATO
  Sig Sauer P320 Spectre Comp Semi-Automatic Pistol
  Smith and Wesson M&P9 Shield EZ Flat Dark Earth / Black 9mm 3.6″ Barrel 8-Rounds
  HEXMAG Series 2 Magazine Black .223 / 5.56 NATO 30Rd
  American Tactical Imports S60 Gen2 MLE Schmeisser Magazine 5.56 / .223 Rem 60-Rounds
  Hornady Match Ammunition 6.5 PRC 147 Grain ELD Match Box of 20
  Winchester Wildcat Rimfire Ammo
  https://tacticalproreloadsandguns.com/product/p365-stainless/
  BUL ARMORY SAS II TAC 4.25″
  BUL ARMORY SAS II TAC 4.25″ magazine
  Bul Armory SAS II Ultralight 3.25

 66. Red Fox For Sale
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  Suriname Redtail Boa #1
  Heartland LED Aquarium 60 Gallon
  Pro Cylinder 125 Gallon Acrylic Setup Black

  Clear-For-Life 300 Gallon Rectangle Aquarium
  Clear-For-Life 75 Gallon
  Buy Clear-For-Life 240 Gallon
  Aqueon LED Aquarium 125 Gallon
  Aqueon Aquarium 125 Gallon
  Majesty Aquarium Stand
  520L CABINET FISH TANK
  Buy Blue Base Arowana
  Red Footed Tortoise for Sale
  Malaysian Golden Blue base
  Buy Asian Black Arowana
  Buy Blue Base Arowana
  Australia Arowana
  Silver Arowana
  Green Arowana
  Buy Crossback Golden Arowana
  Buy 24K Golden Arowana
  Buy Blood Red Arowana
  Buy Red Tail Golden Arowana
  Buy Chili Red Arowana
  Buy Super Red Arowana
  Female otter for sale
  Buy Female Otter
  Male and Female Otter for sale
  Asian small clawed otter for sale
  Male otter for sale
  Baby otters for sale
  Otters For Sale
  Male Asian Small Clawed Otters
  Buy Male And Female Otters
  Order Male And Female Otters
  Buy Asian Small Clawed Otters
  Lion cubs for sale
  Tiger cubs for sale
  Siberian Tiger Cubs For Sale
  Ocelot Cubs for sale
  Snow Leopard Cubs for sale
  Jaguar Cubs for sale
  Bengal Tiger Cubs For Sale
  Cougar Cubs For Sale
  Black Panther Cubs For Sale
  White Tiger Cubs For Sale
  Cheetah Cubs For Sale
  Buy White Lion Cubs
  American Bobtail cat for sale
  Chausie cat for sale
  Ragamuffin cat for sale
  British Shorthair cat for sale
  Turkish Van cat for sale
  Norwegian Forest Cat for sale
  Ragdoll Cat for sale
  Siberian cat for sale
  Maine Coon cat for sale
  Fennec Fox For Sale
  American Curl kittens for sale
  Savannah Cat for Sale
  Bobcats kittens For Sale
  Bengal Kittens for Sale
  Khao Manee for sale
  Sphynx Kitten For Sale
  Marmoset Monkeys For sale
  Buy Ring-tailed lemur Monkey
  Buy Tamarin Monkeys
  Buy Squirrel Monkey
  Owl Monkeys for sale
  Capuchin Monkey For Sale
  Buy Striped Kenyan Sand Boa
  Baby Brazilian Rainbow Boa For Sale
  Baby Honey Bee Ball Python For Sale
  Buy Baby Blue Eyed Leucistic Colombian Rainbow Boa
  Baby Albino Ball Python For Sale
  Baby Pied Ball Python for sale
  Baby Puma Ball Python For Sale
  Baby Ball Python for sale
  Leopard Tortoise for Sale
  Cherry Head Red Foot Tortoise for Sale
  Sulcata Tortoise for Sale
  Red Footed Tortoise for Sale
  Elongated Tortoise for Sale
  Russian Tortoise For Sale
  Hermann Tortoise For Sale
  Desert Ironclad Beetle for sale
  Buy panda
  Tibetan Mastiff For Sale
  Buy Bearded Dragons
  Buy helmeted iguana
  Porcellio Dilatatus
  Albino Isopods
  Magic Potion Isopods
  Zebra Isopods
  Armadillidium Peraccae Isopods
  Cayman Blue Iguana
  Oaxacana Spiny tail iguana
  Baby Yucatan Spiny Tail Iguana
  Cayman Brac Iguana
  5-6 Foot Green Iguanas
  Baby Albino Iguana
  Yearling Hypo Iguana #3
  Yearling Hypo Iguana #1
  Baby Hypo Iguana
  Yearling Hypo Iguana #4
  Baby Panther Chameleon
  Baby Lesser Antillean Iguana
  Sambava Panther Chameleon
  6-8 Inch Nosy Be Panther Chameleon
  Nosy Be Panther Chameleon
  Petters Chameleon
  Parson’s Chameleon
  Bermanja Panther Chameleon
  Ambilobe Panther Chameleon
  O’Shaughnessy’s Chameleon
  Eastern Bearded Dragon Hybrid
  Angalovana Panther Chameleon
  Translucent Leatherback Bearded Dragon
  Cinnamon Leatherback Bearded Dragon
  Baby Hypo Blue Bar Dunner Leatherback Bearded Dragon
  Baby Blue Bar Leatherback Hypo Bearded Dragon
  Baby Magma Hypo Translucent Dunner Bearded Dragon #2
  Adult Male Hypo Sunfire Bearded Dragon
  Adult Female Classic Bearded Dragon
  Cinnamon Dunner Leatherback Bearded Dragon
  Hypo Zero Bearded Dragon
  Eastern Bearded Dragon Hybrid
  Baby Hypo Blue Bar Dunner Leatherback Bearded Dragon
  Baby Blue Bar Leatherback Hypo Bearded Dragon
  Translucent Leatherback Bearded Dragon
  Cinnamon Leatherback Bearded Dragon
  Baby Magma Hypo Translucent Dunner Bearded Dragon #2
  Adult Male Hypo Sunfire Bearded Dragon
  Adult Male Hypo Sunfire Bearded Dragon
  Adult Female Classic Bearded Dragon
  Cinnamon Dunner Leatherback Bearded Dragon
  Hypo Zero Bearded Dragon
  Baby Panther Chameleon
  Sambava Panther Chameleon
  Parson’s Chameleon
  6-8 Inch Nosy Be Panther Chameleon
  Nosy Be Panther Chameleon
  Petters Chameleon
  Bermanja Panther Chameleon
  Ambilobe Panther Chameleon
  O’Shaughnessy’s Chameleon
  Angalovana Panther Chameleon
  Cayman Blue Iguana
  5-6 Foot Green Iguanas
  Oaxacana Spiny tail iguana
  Baby Yucatan Spiny Tail Iguana
  Cayman Brac Iguana
  Yearling Hypo Iguana #3
  Yearling Hypo Iguana #1
  Baby Albino Iguana
  Yearling Hypo Iguana #4
  Baby Hypo Iguana
  Baby Lesser Antillean Iguana
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE BUSHBABY FOR SALE
  MALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE BUSHBABY FOR SALE
  MALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  a href=“https://exoticreptilesales.com/product/female-flying-squirrels-for-sale/“rel“dofollow“>FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  FEMALE HEDGEHOG FOR SALE
  FEMALE HEDGEHOG FOR SALE
  Black Palm Cockatoo for sale
  Galah Cockatoo for sale
  Racing Pigeons For Sale
  African Grey Parrots For Sale

  Gyrfalcon For Sale
  Military Macaw For Sale
  Moluccan cockatoo For Sale
  Scarlet Macaw For Sale
  Hyacinth Macaw For Sale
  FEMALE PORCUPINES FOR SALE
  MALE PORCUPINES FOR SALE
  MALE BUSHBABY FOR SALE
  MALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE LEMUR FOR SALE
  FEMALE LEMUR FOR SALE
  MALE LEMUR FOR SALE
  FEMALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  MALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  FEMALE PORCUPINES FOR SALE
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  MALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE PORCUPINES FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE 
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  MALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  FEMALE PORCUPINES FOR SALE
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  MALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE PORCUPINES FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE 
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE
  MALE CHINCHILLAS FOR SALE
  FEMALE CHINCHILLAS FOR SALE 
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  MALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  FEMALE FLYING SQUIRRELS FOR SALE
  FEMALE HEDGEHOG FOR SALE
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  MALE HEDGEHOG FOR SALE 
  FEMALE HEDGEHOG FOR SALE
  FEMALE HEDGEHOG FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  FEMALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  MALE PRAIRIE DOG FOR SALE
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  MALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  FEMALE SUGAR GLIDER FOR SALE 
  Black Devil Boa for sale
  Brazilian Rainbow Boa
  Fire Leopard Clown Het Pied Ball Python
  Baby Jungle Fire Het T+ Albino Boa
  Amazon Basin Emerald Tree Boa
  Aztec Colombian Redtail Boa
  Baby Suriname Redtail Boa
  Amazon Basin Emerald Tree Boa
  Buy Suriname Redtail Boa
  Baby Emerald Tree Boa
  Anaconda Phase Emerald Tree Boa
  Suriname Redtail Boa
  Baby Borneo Blood Python
  Baby Black Blood Python
  High White Emerald Tree Boa
  Baby Sumatran Blood Python
  Baby Sumatran Short Tail Python
  T Negative Albino Blood Python
  Sumatran Blood Python
  Bumblebee Disco Hypo Leopard Ball Python
  Baby Killer Bee Scaleless Head Ball Python
  Yearling Ivory Blood Python
  Baby Bangka Blood Python
  Baby Pastel Lesser Blade Clown
  Pastel Highway Ball Python
  Baby Spinnerblast Scaleless Head Ball Python
  Baby Bamboo Spinner Ball Python
  2018 Lavender Albino Spider Ball Python
  Baby Banana Fire Leopard Lemonblast Python
  Bamboo GHI Pinstripe Ball Python
  Buy Sorong Green Tree Python
  Super Pastel Lesser Ball Python Het Pied
  Baby Misol Green Tree Python
  Baby Cyclops Mountain Green Tree Python
  Sorong Green Tree Python
  Sorong Green Tree Python For Sale
  Baby Biak Green Tree Python
  Buy Aru Green Tree Python
  Adult Biak Green Tree Python
  Aru Green Tree Python For Sale
  Baby Jayapura Green Tree Python
  Fire Leopard Clown Het Pied Ball Python
  Bumblebee Disco Hypo Leopard Ball Python
  Baby Killer Bee Scaleless Head Ball Python
  Baby Pastel Lesser Blade Clown
  Pastel Highway Ball Python
  Baby Spinnerblast Scaleless Head Ball Python
  Baby Bamboo Spinner Ball Python
  2018 Lavender Albino Spider Ball Python
  Baby Banana Fire Leopard Lemonblast Python
  Bamboo GHI Pinstripe Ball Python
  Super Pastel Lesser Ball Python Het Pied
  Baby Borneo Blood Python
  Baby Black Blood Python
  Baby Sumatran Blood Python
  Baby Sumatran Short Tail Python
  T Negative Albino Blood Python
  Sumatran Blood Python
  Yearling Ivory Blood Python
  Baby Bangka Blood Python
  Black Devil Boa for sale
  Brazilian Rainbow Boa
  Baby Jungle Fire Het T+ Albino Boa
  Amazon Basin Emerald Tree Boa
  Aztec Colombian Redtail Boa
  Baby Suriname Redtail Boa
  Amazon Basin Emerald Tree Boa
  Buy Suriname Redtail Boa
  Baby Emerald Tree Boa
  Baby Aldabra Tortoise
  Yearling Burmese Brown Mountain Tortoise
  Baby Hypo Sulcata Tortoise
  Aldabra Tortoise for sale
  Baby Cherryhead Redfoot Tortoise
  Baby Redfoot Tortoise
  Russian Tortoise for sale
  Baby Elongated Tortoise
  Baby Giant South African Leopard Tortoise
  Serrated Hingeback Tortoise
  Hermann’s Tortoise for sale
  Adult Pancake Tortoise
  Baby Hermann’s Tortoise
  Redfoot Tortoise for sale
  Baby Sulcata Tortoise
  Home’s Hingeback Tortoise
  Juvenile Redfoot Tortoise
  Baby Suriname Redfoot Tortoise
  Speke’s Hingeback Tortoise
  Adult Desert Ornate Box Turtle
  Speke’s Hingeback Tortoise
  Adult Desert Ornate Box Turtle
  Baby Greek Tortoise
  Baby Russian Tortoise
  Yearling Sulcata Tortoise
  Yearling Redfoot Tortoise
  Baby Leopard Tortoise
  Baby Burmese Black Mountain Tortoise
  Baby Pancake Tortoise
  Baby Burmese Brown Mountain Tortoise
  Yellowfoot Tortoise for sale
  Northern Zombensis Hingeback Tortoise
  Baby Ivory Sulcata Tortoise
  Baby Sri Lankan Star Tortoise
  Baby Indian Star Tortoise
  Caramel Pink Albino Red Ear Slider Turtle
  Baby Victoria Pink Eared Turtle
  Baby Victoria Pink Eared Turtle
  Baby Indian Brown Roofed Turtle
  Baby Asian Yellow Pond Turtle
  Narrow-Bridged Mexican Musk Turtle
  Yearling Pearl River Map Turtle
  Baby Hypo Florida Softshell Turtle
  Albino Red Ear Slider Turtle
  Hybino Red Ear Slider Turtle
  Sulawesi Asian Box Turtle
  Female Pastel Red Ear Slider Turtle
  Spiny Turtle for sale
  Baby Spotted Turtle
  Baby Hypo Snapping Turtle
  Baby Rio Grande River Cooter Turtle
  Baby Desert Ornate Box Turtle
  Baby Red Faced Short Neck Turtle
  Baby Saw Shelled Turtle
  Baby Ceram Asian Box Turtle
  Florida Mud Turtle
  Mata Mata Turtle
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  Red Fox For Sale
  FEMALE FENNEC FOX FOR SALE
  FEMALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE BUSHBABY FOR SALE
  FEMALE LEMUR FOR SALE
  FEMALE LEMUR FOR SALE
  FEMALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE COATIMUNDI FOR SALE
  FEMALE KINKAJOU FOR SALE
  FEMALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE COATIMUNDI FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  FEMALE MARMOSET FOR SALE
  Fennec Fox For Sale
  FEMALE BUSHBABY FOR SALE
  MALE FENNEC FOX FOR SALE
  FEMALE FENNEC FOX FOR SALE
  MALE COATIMUNDI FOR SALE
  MALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE KINKAJOU FOR SALE
  FEMALE KINKAJOU FOR SALE
  MALE LEMUR FOR SALE
  MALE MARMOSET FOR SALE
  PRODUCTS TAGGED “MARMOSETS MONKEY FOR SALE
  PRODUCTS TAGGED “SMALL CLAWED OTTER FOR SALE”
  PRODUCTS TAGGED “HEDGEHOG FOR SALE IN OHIO”
  PRODUCTS TAGGED “MARMOSETS MONKEY FOR SALE
  HOME / PRODUCTS TAGGED “SALE ASIAN SMALL CLAWED OTTERS”

 67. Saya adalah seorang pemain blackjack yang berkomitmen untuk terus belajar dan berkembang. Dia menyadari bahwa dunia blackjack selalu berubah, dan dia dewa poker tidak pernah puas dengan kesuksesan masa lalu, melainkan terus mencari cara untuk meningkatkan keterampilan bermainnya.

 68. We know that you long for love and care in the dark’s of the night. Now, you need not worry about the loneliness of yours, because our independent Call girls in Bangalore are here. Don’t you want to enjoy great intimacy and countless orgasms with our sexy escorts in Bangalore ? We know that you want to enjoy, and you are eager to share the bed with them. Now is the best time to get hooked with our best and independent Bangalore escorts near you.

 69. DG Visa is one of the best immigration consultants in Chandigarh, Europe, with a strong track record of over 8 years in providing comprehensive and reliable visa consultation services.

 70. Canada is best known for high-quality education with Canada Immigration Consultants in Chandigarh & a good environment that provides globally recognized degrees.Canada is known to be one of the best countries for studying or pursuing any degree.

 71. Shashvat Ayurveda Yoga and Ayurveda Services in Chandigarh can be a powerful combination for patient care and can help support the physical, mental, and emotional well-being of individuals. The combination of these ancient practices can help address the root cause of illness, promote balance and harmony in the body, and support overall health and wellness.

 72. Windoor Fenestration Rajpura aluminium doors & windows in punjab offer a wide range of windows and doors that cater to every style and budget. Whether you prefer sleek and modern designs or timeless classics, we have something for everyone.

 73. Very nice work! I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon! I would also love to share my insights so please see slot gacor. Thanks!

 74. Very nice work! I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed your blog post. In any case I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon! I would also love to share my insights so please see 11ic. Thanks!

Přidat komentář