Blog Let's get inspired Which foreign language is the most difficult to learn

Which foreign language is the most difficult to learn

by -
9 82174

Jazyky miluji, ale kvůli různým překážkám bylo pro mě jejich studium obtížnější, než bych si přál. Abyste mohli překonávat překážky při studiu jazyků snadněji než já, vznikl tento blog.

Similar articles

9 Comments

  1. Tak nevim kdo vymyslel, ze psana forma korejstiny je tezka??? Naucit se abecedu a psat korejsky je zalezitost nekolika dnu ( pro nadanejsi treba jeden den)

  2. Umím několik jazyků, jmenuji angličtinu, čínštinu, arabštinu, ruštinu… Arabština mi přijde nesmírně složitá-nejtěžší, oproti tomu čínština paradoxně nejjednodušší… Kdybych v dětství věděla, že jednou budu umět čínsky, jiný jazyk bych se neučila, neboť Číňané jsou všude :-)

  3. S japonštinou bych možná souhlasila, protože se ji sama učím, s čínštinou co se týče výslovnosti taky, ale korejština? Hangul jsem se naučila během jedné hodiny.

  4. Jako malá jsem ujížděla na tureckých filmech a sama jsem se celkem turecky naučila, takže nevím, co to tu je za bláboly. :) To stejný s korejštinou – hangul je docela lehký (asi tak jako azbuka) a jazyk jako takový též, jen je trochu těžší přízvuk.

    Čínštinu a možná i Japonštinu bych asi chápala, ale dle mého Korejština patří mezi jazyky lehce obtížné, ale rozhodně ne mezi jazyky nejobtížnější. :)

  5. Jazyků tu umí všichni tři prdele, ale pochopit slova “..sestavili žebříček nejtěžších jazyků na světě. (…) (pro rodilé mluvčí angličtiny)”, na to jim k pochopení nestačí ani čeština.

Leave a comment


*